10211 відвідувач онлайн

Сійярто обіцяв Лаврову передати документ щодо вступу України в ЄС: ЗМІ оприлюднили ще одну розмову міністрів. АУДIО

Сійярто обіцяв Лаврову документ про євроінтеграцію України

Журналісти-розслідувачі оприлюднили ще один аудіозапис розмови між міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто та главою МЗС Росії Сергієм Лавровим. У ній Сійярто на прохання Лаврова погоджується передати документ про роль мов нацменшин у переговорах щодо вступу України до ЄС.

Про це йдеться у матеріалі видання VSquare.org, повідомляє Цензор.НЕТ.

Аудіозаписи розмов міністрів датуються 2023-2025 роками.

Згідно із записом, Лавров цікавився документом про переговори щодо вступу України в ЄС. Зокрема, йшлося про питання мов нацменшин в Україні.

Розмова

Лавров: "Слухайте, я також хотів зателефонувати та дізнатися про компроміс, якого ви досягли з Європейським Союзом щодо початку переговорів про вступ України. І були повідомлення, що вирішальну роль відіграла мова національних меншин". 

Сійярто: "Абсолютно. Так і було".

Лавров: "Ми намагаємося отримати саме цей документ, але…". 

Сійярто: "Я надішлю це вам. Це не проблема". 

Лавров: "Добре, Петере, якщо ви можете надіслати мені документ, я буду вдячний".

Сійярто: "Я негайно це зроблю. Я надішлю це до свого посольства в Москві, і мій посол перешле це вашому керівнику апарату, і тоді воно буде у вашому розпорядженні".

Високопоставлений чиновник ЄС заявив "з 99-відсотковою впевненістю", що документ, який Сійярто обіцяв надіслати Лаврову, був рамковим документом для переговорів, який на той момент вже був публічним.

"Я не розумію, чому Лавров взагалі грав з ним у цю гру. Цей рамковий документ є публічним", - говорить він.

Одна з можливостей, за словами викопоставленого чиновника західної розвідки, полягала в тому, що Лавров просто перевіряв межі, до яких Сійярто готовий зайти, щоб надати інформацію Росії.

"Це майже як тест на лояльність, щоб оцінити готовність активу виконувати накази або виконувати завдання", – сказав чиновник.

Що передувало

Нагадаємо, що напередодні у медіа з’явилися аудіозаписи та стенограми розмов міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова та глави МЗС Угорщини Петера Сійярто, які проливають світло на їхні контакти на тлі дискусій у ЄС щодо санкційної політики проти Росії.

Топ коментарі
+22
Колись так само буде злито чвякання-хуякання Найпотужнішого перед своїми кураторами...
показати весь коментар
08.04.2026 20:38 Відповісти
+7
Я так розумію у них теж мудрий нарід?
показати весь коментар
08.04.2026 20:32 Відповісти
+6
Почему Евросоюз не наказывает Венгрию??
показати весь коментар
08.04.2026 20:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Я так розумію у них теж мудрий нарід?
показати весь коментар
08.04.2026 20:32 Відповісти
Вистачає спільного.
Раджу до уваги https://www.youtube.com/watch?v=HIChFrqbo_Y
показати весь коментар
08.04.2026 22:05 Відповісти
Відсоток "мудрого наріду" у всіх країнах планети Земля приблизно однаковий. Така природа. Тільки від сил, які мають гроші, владу і засоби пропаганди в цих країнах, залежить яким чином народ проявать свою "мудрість".
показати весь коментар
08.04.2026 23:34 Відповісти
Бути шакалами і гієнами - це одночасно - і генетика - і життєвий шлях - і доля...
показати весь коментар
08.04.2026 20:34 Відповісти
Ruszkik haza
показати весь коментар
08.04.2026 20:34 Відповісти
Треба сіярту, взяти на роботу в ОП, замість єрмака...
показати весь коментар
08.04.2026 20:36 Відповісти
Колись так само буде злито чвякання-хуякання Найпотужнішого перед своїми кураторами...
показати весь коментар
08.04.2026 20:38 Відповісти
МДА......це не наші проблеми - це пісяють в морду ЕС показують наскільки вони нічтожества
показати весь коментар
08.04.2026 20:41 Відповісти
З такими Сіяртами СВР РФ може закривати європейський напрямок роботи. Навіщо витрачати зайві гроші, якщо є друг Петер!
показати весь коментар
08.04.2026 20:44 Відповісти
Почему Евросоюз не наказывает Венгрию??
показати весь коментар
08.04.2026 20:54 Відповісти
Бо вони роблять те,що робили би інші,як би не вони,але це,нажаль, загально європейська тенденція.Тобто призначать Німеччину блокувати все для вступу України,будемо німців парафінити,чи може Польщу,щоб зняти навантаження з Угорщини,але по-факту завжди хтось буде щось блокувати
показати весь коментар
08.04.2026 21:32 Відповісти
потому что им это выгодно
показати весь коментар
08.04.2026 22:15 Відповісти
Наказиваєт. Не дали 19 млрд євро. Поки не зміниться влада - грошей не буде.
показати весь коментар
08.04.2026 22:40 Відповісти
Це вже зальот, ******. Тюрячка світить, братан)
показати весь коментар
08.04.2026 21:10 Відповісти
Були ті мадяри під маріонетками кремля колись,а генетична пам'ять жива((Правда чомусь та пам'ять вбитих в 1956 році чомусь вмерла(
показати весь коментар
08.04.2026 21:25 Відповісти
Ну рублики вони. і в Будапешті рублики...
показати весь коментар
08.04.2026 21:35 Відповісти
Адмін народ, можна семья. Ми всіх угро-фчнни.
показати весь коментар
08.04.2026 21:39 Відповісти
Орган був як Робін Гуд,брав у богатого трампа та давав бідним угорцям,тому щички обвисли і дупу розперло.
показати весь коментар
08.04.2026 21:49 Відповісти
Вскрилась рашиська консерва.... тепер вже на 100%.
показати весь коментар
08.04.2026 21:52 Відповісти
і хтось ще здивований що Донні почав їбашити Іран не попередивши європейців?
показати весь коментар
08.04.2026 21:56 Відповісти
руде ***** просто .обнуте,європейці тут ні до чогу)
показати весь коментар
08.04.2026 22:45 Відповісти
****** забороніть виїзд буть на чому . Тільки пішки і Тільки в напрямку Московії щоб цю курву могли всі народи піздити