12796 відвідувачів онлайн

Сійярто підтвердив, що телефонував Лаврову під час закритих засідань ЄС: Це дипломатія

Сійярто підтвердив, що телефонував Лаврову під час засідань ЄС

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто підтвердив, що регулярно контактує з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим під час закритих зустрічей з ЄС.

Про це пише Euronews, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

За його словами, рішення ЄС щодо енергетики, автомобільної промисловості та безпеки безпосередньо впливають на відносини Угорщини з партнерами поза блоком.

"Так, ці питання необхідно обговорювати з нашими партнерами поза межами ЄС. Я розмовляю не тільки з міністром закордонних справ Росії, але й з нашими американськими, турецькими, ізраїльськими, сербськими та іншими партнерами до та після засідань Ради ЄС. Мої слова можуть здатися різкими, але дипломатія полягає в тому, щоб розмовляти з лідерами інших", - сказав Сійярто.

Міністр також опублікував у вівторок вранці відео в соціальних мережах, в якому спростував твердження про порушення ним будь-яких протоколів безпеки на засіданнях Ради у закордонних справах. Він додав, що на міністерському рівні жодні таємниці не обговорюються.

"Усі міністри, крім мене, приносять свої телефони до зали. Припущення про існування будь-яких протоколів безпеки належать до категорії дурниць", - додав глава МЗС Угорщини.

Що передувало?

  • Видання The Washingron Post писало, що міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто регулярно телефонував своєму російському колезі Сергію Лаврову під час перерв на засіданнях ЄС.
  • Співрозмовник казав, що так Сійярто передавав чиновнику РФ "живі звіти про те, що обговорювалося" й можливі рішення, водночас, завдяки такій комунікації Москва впродовж багатьох років "по суті, була за столом переговорів" на кожному засіданні блоку.
  • Згодом Politico написало, що Євросоюз виключає Угорщину з обговорень чутливих питань через ризик витоку інформації до Росії.
Топ коментарі
+20
показати весь коментар
24.03.2026 12:19 Відповісти
+12
показати весь коментар
24.03.2026 12:20 Відповісти
+10
...стукачок кончений, а не дипломатія!!!
показати весь коментар
24.03.2026 12:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
24.03.2026 12:19 Відповісти
показати весь коментар
24.03.2026 12:20 Відповісти
форінтами
показати весь коментар
24.03.2026 12:21 Відповісти
* "дипломатія", а не злив
* "захист", а не напад
* "звільнення", а не знищення
показати весь коментар
24.03.2026 12:20 Відповісти
"....з нашими партнерами !!!!!! поза межами ЄС"

ще мінус декілька процентів в рейтингу орбана

.
показати весь коментар
24.03.2026 12:43 Відповісти
або плюс. час хуторянства давно минув.
показати весь коментар
24.03.2026 12:58 Відповісти
Хутко "настукати" це так дипломатично і в найкращих традиціях ФСБ.
показати весь коментар
24.03.2026 12:21 Відповісти
...стукачок кончений, а не дипломатія!!!
показати весь коментар
24.03.2026 12:22 Відповісти
ПОПІСЯВ і на ЕС і на НАТО

АЛЕ ЧОМУСЬ І ТУДИ І ТУДИ НЕ БЕРУТЬ ЛИШЕ НАС!!!!
показати весь коментар
24.03.2026 12:23 Відповісти
Ладно нас не беруть, хай би мадярів вигнали хоча б...
показати весь коментар
24.03.2026 12:26 Відповісти
Неправильно карати мільйони через декількох покидьків
показати весь коментар
24.03.2026 12:32 Відповісти
Ну то хай у ЄС прямо скажуть - уй вам, мадярам, а не дотації, якщо в Будапешті не зміниться влада...
показати весь коментар
24.03.2026 12:34 Відповісти
Ну так, це більш-менш.
У нас теж вибрали на свою голову.
Якось буде не дуже, ящо скажуть йти лісом.
Без допомоги нам хана.
показати весь коментар
24.03.2026 12:39 Відповісти
мадьярський новояз
шпигун-стукач=дипломат
показати весь коментар
24.03.2026 12:28 Відповісти
Дипломатія???😂
Це робота проти Євросоюзу!!!
Угорщина займається такою дипломатією починаючи з другої світової війни.
показати весь коментар
24.03.2026 12:29 Відповісти
і шо саме цікаве - усі європейські розвідки за це добре знають
показати весь коментар
24.03.2026 12:30 Відповісти
А могли би запустити якусь ліву фігню. Сійярто б нашептав її коню на вухо👂, а той передав #уйлу, щоб той пару днів срав "кірпічами" в свій чумайдан.😂
показати весь коментар
24.03.2026 12:39 Відповісти
цілком ймовірно, шо так час від часу і роблять, бо ***** та стара коняка доволі часто шмарклі пускають на кшталт "опять наду-у-у-ли!"
показати весь коментар
24.03.2026 12:41 Відповісти
Виникає питання - за що їх свого часу виперли з-під Уралу?
ЄС варто було б більш детально дослідити цю історичну подію.
показати весь коментар
24.03.2026 12:37 Відповісти
Їх просто витіснили звідти, тюрки з печенігами...
показати весь коментар
24.03.2026 12:48 Відповісти
Я розмовляю не тільки з міністром закордонних справ Росії, але й з нашими американськими, турецькими, ізраїльськими, сербськими та іншими партнерами до та після засідань Ради ЄС. Мої слова можуть здатися різкими, але дипломатія полягає в тому, щоб розмовляти з лідерами інших", - сказав Сійярто. Джерело: https://censor.net/ua/n3606830

Повністю згоден. Відразу здивувала ця "буря в склянці води". Хоча наїзди на орбанцев схвалюю, але не такі дурні.
показати весь коментар
24.03.2026 12:32 Відповісти
ну да, а бігати телефонувати саме під час перерв і саме в мацкву - це лише така дипломатія.
показати весь коментар
24.03.2026 12:48 Відповісти
Припустимо обговорюють відправку бригади для ремонту нафтопроводу. Дзвінок коню, чи зможе він зробити заяву, що забезпечить зупинку обстрілів, цілком розумний.
показати весь коментар
24.03.2026 13:00 Відповісти
Навпаки, організувати обстріли по бригаді ремонтників, як це зазвичай робить рашка.
показати весь коментар
24.03.2026 13:22 Відповісти
такі речі обговорюються і узгоджуються до зустрічі і тоді подібні дзвінки є офіційними, а не робляться на ничку в туалеті під час перерви.
показати весь коментар
24.03.2026 13:57 Відповісти
це називається "работа на самом астріє діпламатіі".
показати весь коментар
24.03.2026 13:06 Відповісти
Під час Другої Світової війни Угорщина була союзником гітлера, зараз - *****. Вони собі не зраджують.
показати весь коментар
24.03.2026 12:33 Відповісти
гроши
показати весь коментар
24.03.2026 12:38 Відповісти
двушечки на сербію точно теж відсилає!
показати весь коментар
24.03.2026 12:40 Відповісти
В наших СМИ писали, что Сиярто помимо звонков Лаврову порой вообще держал телефон включенным во время закрытых заседаний, где обсуждались "чувствительные вопросы", в то время "на проводе" сидел Лавров и Ко... Он - гос. преступник, шпион и должен предстать перед судом.😡
показати весь коментар
24.03.2026 12:46 Відповісти
Немає у ЄС методів проти "кольки саприкіна", тримають під боком рашистську гниду і ще підгодовують її.
показати весь коментар
24.03.2026 13:29 Відповісти
Цікаво, а скільки шпигунів серед дипломатів?
показати весь коментар
24.03.2026 13:29 Відповісти
Набивав ціну. Часу залишилось мало, якихось два тижні - тре було заробити якмога більше.
показати весь коментар
24.03.2026 13:31 Відповісти
Нічого нового.
І у нас під "дипломатією" часто виправдовувалась державна зрада. Як то наказ/команда на виведення українських підрозділів з висот Логвинового, які одразу ж зайняв російський спецназ, організувавши оточення ЗСУ під Дебальцевим. Щоби виправдати "мінськ-2". З подальшою співпрацею з мертвечуком (телеканали, нафтопроводи, вугілля від сєпарів). Або "вагнерґейт" чи призначення рашистської агентури (Демченко, Наумов, Кулініч тощо) на вищі посади в ОПі, СБУ й розвідтоваристві з наступним припиненням програм озброєння, "розмінуванням Чонгару" та відведенням військ на Донбасі.
показати весь коментар
24.03.2026 13:56 Відповісти
Ну вот объяснил. Дальше что?) И там циркачи, любители спектаклей.
показати весь коментар
24.03.2026 14:04 Відповісти