13612 відвідувачів онлайн

Путін розуміє, що не може повністю окупувати Україну. У нього величезні втрати, - Зеленський

Зеленський зробив заяву про Путіна та окупацію

Володимир Зеленський заявив, що диктатор Путін намагається витіснити Україну із Донбасу дипломатичним шляхом - через діалог зі Сполученими Штатами, оскільки знає, що військовим шляхом це буде дуже дорого йому коштувати.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю для подкасту The Rest Is Politics, інформує Цензор.НЕТ.

Подробиці

"Я вважаю, що Путін розуміє: він не може повністю окупувати Україну. Просто іноді він ділиться з нашими партнерами меседжами, які не відповідають його справжнім думкам.

У нього величезні втрати і немає достатньо добре підготовлених людей на полі бою. Він намагається знайти вихід із ситуації, який виглядав би як перемога. Саме тому він намагається витіснити нас із Донбасу дипломатичним шляхом – через діалог зі Сполученими Штатами", - розповів він.

За словами Зеленського, для повної окупації Донбасу Росії довелося б пожертвувати від 300 тисяч до 1 мільйона людей – залежно від того, на скільки років вони планували б цю операцію.

"Це величезна ціна навіть для Путіна", - наголосив президент.

Виведення військ з Донбасу

За словами глави держави, росіяни знають: якщо Україна виведе війська з Донбасу, то це розділить українців.

"Багато людей виступатимуть проти цього. Якщо єдність України буде підірвана, Путін придумає новий "бліцкриг", щоб окупувати Україну дуже швидко. Навіть якщо цього не станеться, він використає подальшу паузу, щоб набрати більше людей, підготувати їх, наростити військово-промислову базу та домогтися зняття санкцій. Тому припинення вогню у форматі "стоїмо там, де стоїмо" – це не лише наше бажання, це також в інтересах наших партнерів", - підсумував він.

Топ коментарі
+10
Україна вже окупована кацапи зеленого кольору, але офіційно це визнати коломойські мародери ще не наважуються. Яку зелену гниду не візьми - є або паспорт кацапа, або бізнес, або родичі у вигрібухі.
«Якщо єдність України буде підірвана, Путін придумає новий "бліцкриг", щоб окупувати Україну дуже швидко.» - а зараз єдність народу завдяки діям клоунів залізо-бетонна.
показати весь коментар
10.04.2026 12:37 Відповісти
+5
Спєц
показати весь коментар
10.04.2026 12:32 Відповісти
+5
ну в омані ти ж мабуть обіцяв здати все швиденько,не розрахували....
показати весь коментар
10.04.2026 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Спєц
показати весь коментар
10.04.2026 12:32 Відповісти
Аналітєг
показати весь коментар
10.04.2026 12:36 Відповісти
менше б п#здів , політолох чи як ? , в себе вже все проблемне "вирішив", зуби дані для того , щоб за ними тримати язика , хоч іноді.
показати весь коментар
10.04.2026 12:40 Відповісти
ну в омані ти ж мабуть обіцяв здати все швиденько,не розрахували....
показати весь коментар
10.04.2026 12:33 Відповісти
Треба робити ядерну зброю, тоді не буде нових нападів.
показати весь коментар
10.04.2026 12:34 Відповісти
Роби...
показати весь коментар
10.04.2026 12:36 Відповісти
Я сплачую податки на це. В мене слуги народа є
показати весь коментар
10.04.2026 12:37 Відповісти
Твоїх податків не вистачає навіть для ведення такої війни як зараз. Пропонуєш взяти кредит на створення ЯЗ?))
показати весь коментар
10.04.2026 12:42 Відповісти
Пропоную міндічам менше красти
показати весь коментар
10.04.2026 12:52 Відповісти
Міндічі тебе послухають, припинять красти і почнуть робити ЯЗ, щоб тобі в Данії було веселіше. Ще є якісь пропозиції окрім пропозиції робити ЯЗ? Бо це повна утопія
показати весь коментар
10.04.2026 13:29 Відповісти
Та у нього "Копенгаген" стоїть на березі Істринського водосховища! Це "тіло - з "новой генерации лахтинцев"...
показати весь коментар
10.04.2026 14:44 Відповісти
Я це вже від тебе чув - ти вже мені це казав... Але ти не відповів на ІНШЕ моє питання - "А КОМУ ти платиш податки?"
показати весь коментар
10.04.2026 12:51 Відповісти
В держбюджет України, тобі на пенсію
показати весь коментар
10.04.2026 12:53 Відповісти
Та-ак... Людина живе в Данії. Працює - в Данії... А платить податки в Україні? Розкажи мені механізм цієї діяльності, у сфері оподаткування... Бо мені це дуже цікаво...
показати весь коментар
10.04.2026 13:09 Відповісти
https://www.unian.ua/weapons/yaderna-zbroya-ekspertnazvav-optimalniy-sposib-dlya-stvorennya-atomnoji-bombi-v-ukrajini-12984672.html
показати весь коментар
10.04.2026 12:44 Відповісти
Україна вже окупована кацапи зеленого кольору, але офіційно це визнати коломойські мародери ще не наважуються. Яку зелену гниду не візьми - є або паспорт кацапа, або бізнес, або родичі у вигрібухі.
«Якщо єдність України буде підірвана, Путін придумає новий "бліцкриг", щоб окупувати Україну дуже швидко.» - а зараз єдність народу завдяки діям клоунів залізо-бетонна.
показати весь коментар
10.04.2026 12:37 Відповісти
Так, повинна бути "єдність". А то путін нападьот. Єдність, само собою, навколо найпотужнішого лідора, і ніяк інакше. А хто проти - кацап, порохобот, скільки тобі платять і взагалі чому ти не в окопі, сволота.
показати весь коментар
10.04.2026 14:03 Відповісти
А ти (Зєля) повинен зрозуміти що треба повністю деокупувати Україну.
показати весь коментар
10.04.2026 12:37 Відповісти
Та фіг там. Патріоти хто в окопі, хто каліка, а хто й в землі. Лишилося добити тих хто ще в строю- і далі лишаться самі мамини квіточки та ждуни.
показати весь коментар
10.04.2026 12:40 Відповісти
Дебіл ти чого їх постійно рахуєш? Скільки в України загальних втрат?! В них банально мяса більше разів в 10
показати весь коментар
10.04.2026 12:41 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2026 12:52 Відповісти
Якби ти не здав південь України і не зрадив Азов та народ України, мав би право, про щось потикати...
показати весь коментар
10.04.2026 12:43 Відповісти
"Мы за ценой не постоим" - слова з їхньої пісні. Хто там звертає увагу на якісь втрати в племені стиль життя якого - періодичні війни з сусідами.
показати весь коментар
10.04.2026 12:50 Відповісти
Щодо Азова, чому виконали зрадницький наказ. В тім числі тодішній головком?
показати весь коментар
10.04.2026 12:50 Відповісти
Зеля хоч поїсти встигає? Бо весь час щось заявляє потужне та постійно змінюючи пози перед фотографом намагаючись придати своєму іб*у розумний вираз.
показати весь коментар
10.04.2026 12:51 Відповісти
А этот донбасс он сам себя защищает? Эти от 300 тыс. 1 млн. кацапов, они должны сами об стену с разгона убиться? Почему все считаю кацапов, но никто не считает украинцев? Эти украинцы они как патроны, снаряды или дроны. Их можно наштамповать где-то за валюту?
показати весь коментар
10.04.2026 12:55 Відповісти
50 000 грн стоит новый украинец. Чуть больше косаря американских гривен. Есть даже коты и собаки, которые стоят дороже. Хороший телефон стоит дороже.
показати весь коментар
10.04.2026 13:01 Відповісти
Всю Украину параша оккупировать не может, а вот сданную в Омане её часть уже успела.
показати весь коментар
10.04.2026 13:05 Відповісти
показати весь коментар
10.04.2026 13:06 Відповісти
Диктатор ***** відсосав ще на початку війни у 2022 році і далі відсосує у ЗСУ та буде нести втрати до кінця коли не буде знищено кілька мільйонів кацапів та не звільнено усі українські території!
показати весь коментар
10.04.2026 13:26 Відповісти
Так ти ж йому усю Україну і не обіцяв злити. "Сайтісь пасєрєдінє" - це ж не уся країна?
показати весь коментар
10.04.2026 13:58 Відповісти
Сказав ''великий аналітик і експерт'', який замість ракет і систем ППО дав українцям асфальт.
показати весь коментар
10.04.2026 14:08 Відповісти
Путін розуміє, що не може повністю окупувати Україну. - без мене,але зі мною буде пробувати...