12053 відвідувача онлайн

Канада може скасувати візи для українців

У Канаді можуть скасувати візи для українців

У Канаді обговорюють можливість скасування віз для громадян України, однак наразі жодних змін у правилах в’їзду не запроваджено.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у резолюції, підтриманій Ліберальною партією Канади.

Що пропонують

Документ передбачає запровадження безвізових поїздок для українців терміном до 90 днів протягом пів року.

Ініціативу схвалили під час партійного з’їзду в Монреалі, де визначаються стратегічні напрями політичної сили.

У разі реалізації пропозиції правила в’їзду для українців можуть бути наближені до тих, які діють для громадян країн Шенгенської зони.

Альтернатива візі

Замість класичної візи також розглядається можливість використання електронного дозволу на в’їзд.

Подібна система вже діє для громадян Європейського Союзу, які подорожують до Канади.

Навіщо це потрібно

Автори ініціативи вважають, що безвізовий режим може мати кілька важливих ефектів.

Серед них:

  • спрощення возз’єднання родин, оскільки значна частина українців проживає за кордоном
  • розвиток торгівлі між країнами
  • активізація співпраці у сферах освіти, культури та спорту

Що зараз діє

Водночас ця ініціатива поки не має юридичної сили.

Для її реалізації уряд Канади має ухвалити окреме рішення, змінити імміграційні правила та внести відповідні поправки до законодавства.

Станом на зараз громадяни України повинні оформлювати гостьову візу для поїздок до Канади, якщо не підпадають під чинні винятки.

Таким чином, питання безвізового режиму залишається відкритим, а реальні зміни поки що не запроваджені.

Топ коментарі
+2
Може скасувати, а може і не скасувати !
Тут, як кажуть "fifty-fifty"...
показати весь коментар
16.04.2026 10:15 Відповісти
+1
Я жила з українцями, на окремому поверху. І в нас тарганів не було, допоки іноземці не з'їхали. А потім вдень по стінах , по стелях оте нашестя лазило.
показати весь коментар
16.04.2026 13:08 Відповісти
+1
Мовчи вже про расизм. Хто тебе цьому навчив ? Ти знаєш скільки білих людей на світі ? Дрібничка
Не треба мені розповідати про хароших і культурних. Вони такими не є. Іслам агресивний. А у індусів відсутня культура чистоти.
показати весь коментар
16.04.2026 13:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То ми навчались у різні часи, я в більш цивілізовані, очевидно.
Для мене тарган ОДИН це вже нонсенс. Хто до чого звик.
Ви ж не будете мені доводити про чистоту міст у перечислених мною народів. Я ж жила у деяких азійських країнах, на власні очі бачила. Це інша культура і спосіб життя. Засраний Париж , який потонув у базарах тому доказ.
показати весь коментар
16.04.2026 13:11 Відповісти
я ж кажу.. ужос,
не треба нікуди їздити..
показати весь коментар
16.04.2026 10:55 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2026 13:22 Відповісти
Хто там живе я не знаю. У мене не такий вуз був. Ти би пив воду з Гангу ? Може тобі передати відерце ?
показати весь коментар
16.04.2026 13:38 Відповісти
Тобто ти підтверджуєш, що чужині диктують британцям як жити . Є школи в яких заборонені свинями сосиски, бекон, тобто національна страва. Так що не звізді
показати весь коментар
16.04.2026 14:04 Відповісти
Оце що таке ? Не расизм ? А - shoot to kill - що це ? де це і до кого застосовується ?
Ти ж з британським прапорцем то поясни україномовній публіці, що відбувається в англомовному світі
End Wokeness
@EndWokeness
·
10 квіт.
RIP Alexander Kazanowski. 25 years old. He is a new father. Beaten to death in Chicago.
показати весь коментар
16.04.2026 13:32 Відповісти
це в тебе проблеми з головою
комунізм і лібералізм зробили свою справу
скажи но голубе, ти за кого в 2019 голосував ?
показати весь коментар
16.04.2026 13:35 Відповісти
Це був приклад, йолопе . Очевидно ти ще і з клопами живеш.
Що ще напишеш, щоб мені посміятись з дурника?
До речі, за зе голосував? По тобі видно
показати весь коментар
16.04.2026 14:06 Відповісти
Може скасувати, а може і не скасувати !
Тут, як кажуть "fifty-fifty"...
показати весь коментар
16.04.2026 10:15 Відповісти
А потім безвіз з США. Ура....
показати весь коментар
16.04.2026 10:22 Відповісти
Але є нюанс… 😏
показати весь коментар
16.04.2026 12:01 Відповісти
Забули написати що підтримують щорічно, починаючи з 2016.
показати весь коментар
16.04.2026 12:56 Відповісти