10355 відвідувачів онлайн

Іран погрожує потопити кораблі США в Ормузькій протоці

Радник верховного лідера Ірану заявив про можливі атаки та захоплення військових

Військовий радник верховного лідера Ірану Мохсен Резаї заявив, що Тегеран може потопити американські кораблі в Ормузькій протоці.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише The Guardian.

Погрози Ірану

За словами Резаї, Іран застосує силу, якщо США спробують встановити контроль над ключовим морським шляхом.

Він також заявив, що у разі висадки американських військових Іран готовий брати їх у заручники та вимагати викуп.

Позиція щодо перемир’я

Іранська сторона наголосила, що не зацікавлена у продовженні перемир’я.

За словами радника, тиск на США має лише посилюватися, а будь-які домовленості можливі лише після виконання умов Тегерана.

Ситуація в регіоні

Резаї заявив, що іранські пускові установки вже наведені на американські кораблі.

На цьому тлі загострюється ситуація в Ормузькій протоці, яка є ключовим маршрутом для світових поставок енергоносіїв.

Блокада США щодо суден, які використовують іранські порти, набула чинності 13 квітня.

Це стало відповіддю на дії Ірану, який фактично обмежив рух через Ормузьку протоку після початку війни.

Топ коментарі
+9
Чудесная победа). Трампу икается, поди.
показати весь коментар
16.04.2026 11:56 Відповісти
+6
ви що, не чули ? війна закінчена, все, трамп переміг. що ви оце починаєте..
показати весь коментар
16.04.2026 12:02 Відповісти
+5
Ну потопіть, якщо можете. А так це - понти.
показати весь коментар
16.04.2026 11:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чудесная победа). Трампу икается, поди.
показати весь коментар
16.04.2026 11:56 Відповісти
З Ірану для України може бути гіпотетична користь. Є невелика ймовірність , що іранська ракета впаде в Ізраїлі на голову Міндича з Цукерманом. .
показати весь коментар
16.04.2026 13:51 Відповісти
Може а може й не потопити
показати весь коментар
16.04.2026 11:58 Відповісти
ГОВОРИЛИ БАЛАКАЛИ СІЛИ Й ЗАПЛАКАЛИ !!!
показати весь коментар
16.04.2026 11:59 Відповісти
Ну потопіть, якщо можете. А так це - понти.
показати весь коментар
16.04.2026 11:59 Відповісти
А ізраїльські кораблі там є?
показати весь коментар
16.04.2026 12:00 Відповісти
це не їх війна..
показати весь коментар
16.04.2026 12:04 Відповісти
Так от про що Трамп казав - "Я вважаю, що вона майже завершилася. На мій погляд, вона дуже близька до завершення". 🤔
Мабуть дійсно якщо іранцям щось вдастся потопити то війна завершиться 🙄
показати весь коментар
16.04.2026 12:00 Відповісти
рудий мудотворець кукарікає про перемогу та про його власні досягнення у закінчені чергової війни.
показати весь коментар
16.04.2026 12:02 Відповісти
ви що, не чули ? війна закінчена, все, трамп переміг. що ви оце починаєте..
показати весь коментар
16.04.2026 12:02 Відповісти
******* не мішки таскати. Там кораблів США багато потопіть бодай один, щоб показати, що ви можете і ваші наміри, тоді ваші заяви сприйматимуть серйозно, а поки що ні про що)))
показати весь коментар
16.04.2026 12:03 Відповісти
Де "там"? Вони бояться навіть близько до протоки підійти. І правильно роблять, що повторити "подвиг" "Москви" не поспішають.
показати весь коментар
16.04.2026 12:33 Відповісти
Бггг... чим? Чалмою? Хвостом ішака? Чи китайці підігнали якусь ракету?
показати весь коментар
16.04.2026 12:07 Відповісти
поки трумп оживляє епштейна,
іран грозиться потопити непоторляєме..

показати весь коментар
16.04.2026 12:07 Відповісти
Чергова потужна перемога трампона
показати весь коментар
16.04.2026 12:08 Відповісти
Іран глибоко в сраці. І вже з неї не вилізе!!!
показати весь коментар
16.04.2026 12:13 Відповісти
Іранцям про це відомо?
показати весь коментар
16.04.2026 12:51 Відповісти
Да скажіть ви їм, що трампонутий вже десять разів їх переміг, що вже сотню разів знищив всю їхню зброю, а то мабуть вони цього не знають
показати весь коментар
16.04.2026 12:14 Відповісти
бьют волны а мне прикольно а я прикольная))))
показати весь коментар
16.04.2026 12:16 Відповісти
Ну якщо можете. то потопіть. Навіщо весь оцей трьоп??? А то поки що ви їх лише у твіттері топили,
показати весь коментар
16.04.2026 12:21 Відповісти
Ну тампон пролив открыл, войну выиграл, цивилизацию спас, а вы уже договаривайтесь там как хотите. Всем спасибо за внимание к этому вопросу ) так оно и будет. А убивашек и пороха Китай и раха аятоллам подкинут. Можно не переживать.
показати весь коментар
16.04.2026 12:22 Відповісти
Так рудий чорт вже ж оголосив про закінчення війни з Іраном
показати весь коментар
16.04.2026 12:26 Відповісти
Він такого не казав. То журналістка все переплутала і оговорила Дональда
показати весь коментар
16.04.2026 12:34 Відповісти
Комаровський йому поставив діагноз "старчеська деменція". Тому дивуватись немає чому. Людина рудий чорт хворий.
показати весь коментар
16.04.2026 12:44 Відповісти
Казати - не заборонено.
показати весь коментар
16.04.2026 12:26 Відповісти
Трамп де переміг, назавжди відкрив протоку і знищив зброю промитомізких)
показати весь коментар
16.04.2026 12:40 Відповісти
Що ви всі будете писати якщо потоплять. ?
показати весь коментар
16.04.2026 12:55 Відповісти
Не знаю как вы, а я хочу чтобы они потопили на х... эти корабли.
показати весь коментар
16.04.2026 13:46 Відповісти