10634 відвідувача онлайн

Китайський танкер під санкціями перетнув Ормузьку протоку

Судно Rich Starry вийшло з Перської затоки попри блокаду США

Китайський танкер Rich Starry, який перебуває під санкціями США, 14 квітня перетнув Ормузьку протоку та залишив Перську затоку.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише The Jerusalem Post.

Перший прорив блокади

Судно стало першим, якому вдалося пройти протоку після запровадження військової блокади з боку США.

Танкер середнього класу перевозив близько 250 тисяч барелів метанолу.

Маршрут і деталі рейсу

Згідно з даними трекінгових систем, судно було завантажене у порту Хамрія в Об’єднаних Арабських Еміратах.

На борту перебуває китайський екіпаж.

Санкції США

Власник судна – компанія Shanghai Xuanrun Shipping Co Ltd – разом із танкером внесені до санкційних списків США.

Причиною стало звинувачення у комерційній співпраці з Іраном.

Інші судна в регіоні

Крім того, у напрямку Перської затоки прямує ще один підсанкційний танкер – Murlikishan.

За даними аналітиків, судно планує завантажити мазут в Іраку найближчими днями.

Топ коментарі
+17
Ось і вся "трампівська блокада"...
показати весь коментар
14.04.2026 12:18 Відповісти
+7
"У мене завжди були чудові відносини з президентом Сі. Він мене завжди поважав. Китай це наш найбільший економічний партнер. Ну то й що, шо там якийсь один жалюгідний танкер пройшов??? Це взагалі ні про що! Дяку за увагу до цього питання. Ваш улюблений президент Д.Д.Т."
показати весь коментар
14.04.2026 12:21 Відповісти
+5
Трампсу зараз не до Ормузу.
Він бухає з горя, бо Орбан програв.

Треба було зупиняти війну між Угорщиною і... ну нехай буде, Вєнгрією
а не на Іран лізти

кажете, Угорщина = Вєнгрія!!?
а какая разніця... тим паче для Трампса
показати весь коментар
14.04.2026 12:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ось і вся "трампівська блокада"...
показати весь коментар
14.04.2026 12:18 Відповісти
Так цей газовоз з Китаю прямує до ОАЕ!!!!
Іран тут і близько не стоїть!! Ось, як у продажних ЗМІ заголовки ліплять, ************ мацкоувскія!!
Таблиця множення для дурнів і хайп!
показати весь коментар
14.04.2026 12:27 Відповісти
"Так цей газовоз з Китаю прямує до ОАЕ"

"Власник судна - компанія Shanghai Xuanrun Shipping Co Ltd - разом із танкером внесені до санкційних списків США"
показати весь коментар
14.04.2026 12:53 Відповісти
"У мене завжди були чудові відносини з президентом Сі. Він мене завжди поважав. Китай це наш найбільший економічний партнер. Ну то й що, шо там якийсь один жалюгідний танкер пройшов??? Це взагалі ні про що! Дяку за увагу до цього питання. Ваш улюблений президент Д.Д.Т."
показати весь коментар
14.04.2026 12:21 Відповісти
Це свої - їх блокада трумпівська не стосується.
показати весь коментар
14.04.2026 12:22 Відповісти
По перше це не свої, це хазяїна ху....ла, по друге вони хрен на трампонутого клали. Якщо би не пропустили, то Сі би руками Ірану і своїми руками потопили всю трампонутого армаду
показати весь коментар
14.04.2026 13:25 Відповісти
❗️Іран виставив мільярдні рахунки сусідам: Тегеран вимагає компенсацій від арабських країн за допомогу США

Ісламська Республіка офіційно перейшла до мови фінансових ультиматумів, звинувативши п'ять арабських держав у пособництві США та Ізраїлю.

Представник Ірану в ООН Амір-Саїд Іравані назвав Бахрейн, Саудівську Аравію, Катар, ОАЕ та Йорданію співучасниками військової операції проти Тегерана. За словами іранських дипломатів, ці країни надали свою територію або підтримку західним силам, що є прямим порушенням міжнародного права.

Тепер Тегеран вимагає від сусідів «повного відшкодування» всіх матеріальних та моральних збитків, завданих під час бойових дій. Цей крок фактично спалює мости для дипломатичного врегулювання в регіоні та ставить Близький Схід на поріг нової ескалації.
показати весь коментар
14.04.2026 12:24 Відповісти
З цього виходить що вирішенням проблеми є тільки анігіляція Ірану. І ніхто нікому вже не винен.
показати весь коментар
14.04.2026 12:32 Відповісти
Один в маленькій Угорщині вже, за порад русні, натхненної прикладом аятол, вже доескалювався.
показати весь коментар
14.04.2026 12:45 Відповісти
Далеко не втече !!!
показати весь коментар
14.04.2026 12:27 Відповісти
Трампсу зараз не до Ормузу.
Він бухає з горя, бо Орбан програв.

Треба було зупиняти війну між Угорщиною і... ну нехай буде, Вєнгрією
а не на Іран лізти

кажете, Угорщина = Вєнгрія!!?
а какая разніця... тим паче для Трампса
показати весь коментар
14.04.2026 12:27 Відповісти
якщо США сцикотно реально протистояти Китаю, то прийшов час домовлятися
показати весь коментар
14.04.2026 12:27 Відповісти
Ну не потоплять же вони китайський танкер. Військового флоту Китаю ще там не вистачає.
показати весь коментар
14.04.2026 12:34 Відповісти
Китайці сказали що вони не будуть виконувати ніяких забаганок блокаторів. В них контракти на нафту з Іраном. Ідіть усі у сраку.
показати весь коментар
14.04.2026 12:33 Відповісти
рудий боїться блокувати корабль сі
показати весь коментар
14.04.2026 12:43 Відповісти
Це був танкер уважаємого чєловєка.
показати весь коментар
14.04.2026 12:44 Відповісти
Тромб не посміє тронути кораблі свого хазяїна
показати весь коментар
14.04.2026 12:48 Відповісти
Чубчик, доганяй!
показати весь коментар
14.04.2026 13:10 Відповісти
Будем посмотреть)
показати весь коментар
14.04.2026 13:10 Відповісти
Нагадайте, який це Тако любить розповідати про паперових тигрів?
показати весь коментар
14.04.2026 13:11 Відповісти
Може американці його потоплять. Давай Трамп покажи грейт егейн.
показати весь коментар
14.04.2026 13:16 Відповісти
а може, там все просто, наприклад, вони везуть 250 тисяч барелів метанолу.
жоден військовий по такому танкеру стріляти не буде... навіть якщо Трампс накаже.
показати весь коментар
14.04.2026 13:34 Відповісти
Взагалі то, якщо вірити тому, що казали американці, то вони блокували не Ормузьку протоку. Вони ввели морську блокаду портів Ірану. Тож якщо цей корабель не йшов туди чі звідти, то його і не мали зупиняти.
І насправді це хороша новина. Чим більше китайськіх кораблів пройде протокою, тим більше вірогідність, що ніяких мін там нема і то все був галімий іранській кіздьож.
показати весь коментар
14.04.2026 13:31 Відповісти
Трамп сказав буде брати гроші з кораблів. Як тупий сільський рекетир на дорозі.
показати весь коментар
14.04.2026 13:38 Відповісти
В Трампа ще бралка не відросла в китайців гроші брати. Він в них може щось взяти, але не гроші
показати весь коментар
14.04.2026 13:53 Відповісти
А шо там ліверний ТАСО?🤗
показати весь коментар
14.04.2026 13:32 Відповісти
Этот китайский мирный танкер не сильно напугал тампона и его флот? Там авианосцы не тонули?
показати весь коментар
14.04.2026 13:51 Відповісти