9302 відвідувача онлайн

Верховенство права єднає Україну з Євросоюзом, - Качка

качка

Про це на конференції "Операція: "Євроінтеграція": реформи у секторі справедливості" сказав віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Качка, інформує Цензор.НЕТ.

"Верховенство права нікуди не подінеться, коли ми вступимо до Європейського Союзу. Ми вступимо до Європейського Союзу зараз, через рік чи як найбільш консервативні експерти говорять, через десять років, все одно верховенство права буде щорічним завданням", - зазначив він.

За словами віцепремʼєра, для України верховенство права - важлива історія.

"Це не музейна річ, записана в Конституції, яка припадає пилом. Багато хто так вважає. Я думаю, що наша Конституція жива. Ми всі її захищаємо", - наголосив Качка.

Він зауважив, що робота з Євросоюзом не означає, що Україна щось винна.

"Коли ти щось винен, то ставишся до цього, як мої діти до домашнього завдання, знаючи, що це корисно, але не приступаючи до цього з ентузіазмом. Для нас важливий наголос на тому, що це питання спільного досвіду. Так само, і у самого Європейського Союзу верховенство права є таким питанням", - додав віцепремʼєр.

Топ коментарі
+29
показати весь коментар
16.04.2026 16:26 Відповісти
+16
Про яке верховенство права говорить ця качка?
Тут людей викрадають та вбивають посеред білого дня.
показати весь коментар
16.04.2026 16:40 Відповісти
+13
Репризи 95 кварталу через сім років вже не заходять.
показати весь коментар
16.04.2026 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
качка?
показати весь коментар
16.04.2026 16:24 Відповісти
кряква.
показати весь коментар
16.04.2026 16:28 Відповісти
То таке ррізвище. Знакове. Качка аід качки. Отпотрапив чоллвік до квартальних - і жартувати почав. Недолуго.
показати весь коментар
16.04.2026 17:12 Відповісти
Я **** від цих прізвиц - очільниця молоді і туризму від Дніпра - Табака
показати весь коментар
16.04.2026 17:22 Відповісти
Репризи 95 кварталу через сім років вже не заходять.
показати весь коментар
16.04.2026 16:24 Відповісти
показати весь коментар
16.04.2026 16:26 Відповісти
каждый вечер вечер наступает вдруг!
показати весь коментар
16.04.2026 16:31 Відповісти
Нігуя собі - вилупень
показати весь коментар
16.04.2026 16:36 Відповісти
то же стара фотка... зараз в нього ряха в комент не влізе..
показати весь коментар
16.04.2026 16:37 Відповісти
Це він ще мабуть на своєму випускному
показати весь коментар
16.04.2026 16:40 Відповісти
Кривохоронці з отими особами з «доброчесністю» від портнова, що затягують процедуру судів на 8-10 років, як у беркутівців та насралова, тільки ЗХВИЛЬОВАНІ ??? Суддів Конституційного та Верховного судів, це стосується ще з 2014 року!!
Можливо, краще і дієво для України, їх було люструвати вірьовкою???
Це мотивує х наступників на дотримання Законів і Конституції !!!
показати весь коментар
16.04.2026 16:28 Відповісти

Сарказм?
показати весь коментар
16.04.2026 16:34 Відповісти
Золотий дощ...
Верховенство права
Боротьба з корупцією
Демократія
....
показати весь коментар
16.04.2026 16:41 Відповісти
Ні , простА - хАрошая шутеечка!
показати весь коментар
16.04.2026 16:53 Відповісти
брехлива, кульгава качка
показати весь коментар
16.04.2026 16:36 Відповісти
Чергова " качка "
показати весь коментар
16.04.2026 16:39 Відповісти
Це єрмак навмисно підшукує таких людей щоб не фотогенічно і неприємно
показати весь коментар
16.04.2026 16:39 Відповісти
Про яке верховенство права говорить ця качка?
Тут людей викрадають та вбивають посеред білого дня.
показати весь коментар
16.04.2026 16:40 Відповісти
Він з іншого світу.
У них все ок.
показати весь коментар
16.04.2026 16:42 Відповісти
Абсолютно вірно. Цьому пухляшу не загрожує ні бусифікація, ні підвали, ні труна з вінком - як всім іншим рабам в яких перетворив громадян президент Країни Мрій. Він існує в іншій реальності.

Тож він не фальшивить. У нього все добре, його речекряк відтворив те, що він насправді думає.
показати весь коментар
16.04.2026 17:09 Відповісти
*****?
показати весь коментар
16.04.2026 16:40 Відповісти
Смешная сценка. Как раз на конкурс капитанов)
показати весь коментар
16.04.2026 16:44 Відповісти
Зразу видно, що пан Качка кушає добре, це все що я побачив з цієї новини.
показати весь коментар
16.04.2026 16:51 Відповісти
ЄСПЛ завалений позовами проти України за порушення прав людей. ОПГ у поліцейській і військовій формі забивають людей на смерть як худобу посеред вулиці. Ну, так, у нас верховенство права
показати весь коментар
16.04.2026 16:53 Відповісти
А вулицях України що коїться це по праву чи ні відбувається?
показати весь коментар
16.04.2026 16:54 Відповісти
Що це за сєлєзєнь ?
Навпаки, відсутність верховенства права, яке влаштувала зелена банда ,роз'єднує нас з Європою.
показати весь коментар
16.04.2026 16:54 Відповісти
ЄС фінансує уряд бусифікаторів.
показати весь коментар
16.04.2026 18:26 Відповісти
Явно Качка чем-то накачался... при чём, чем-то тяжёлым...
показати весь коментар
16.04.2026 16:55 Відповісти
Тарас Брехачка
показати весь коментар
16.04.2026 16:56 Відповісти
Гляньте на цю качку. Він реально вірить в те що каже.
показати весь коментар
16.04.2026 16:57 Відповісти
Приклади верховенства права в Україні ця качка, звісно, не навела.
показати весь коментар
16.04.2026 17:01 Відповісти
Цей Качка що, юродивий? Україна при блазні перетворилась в якийсь Сомалі-ленд без права і закону. Де на людей полюють як на якусь дичину.

В шоколаді лише близькі друзі і родичі Президента.
показати весь коментар
16.04.2026 17:03 Відповісти
https://t.me/dragonspech/9867 Як працює зелена пропаганда.

Що бачив весь світ? Зеленський глузує з Орбана через його живіт і обіцяє дати телефон Орбана ЗСУ - вся Єропа збурена погрозами військовою агресією, опонент Орбана змушений Орбана підтримати, вся передвиборча кампанія Орбана збудована на загрозі з боку Зеленського з посиланнями на конкретні приклади.
Що говорить зелена пропаганда? "Порошенко кілька днів дзвонив Орбану" (це відверта брехня - доказів нуль) і "Зеленський переміг Орбана" (це брехня - Зеленський не брав і не міг брати участі в угорських виборах).
Все це не завадить зеленій пропаганді знову й знову звинувачувати своїх противників у "брехні" та в "створенні паралельної реальності". А всіх хто вкаже на брехливість зеленої пропаганди, вона оголосить "російським ІПСО".
Так зухвало не поводилися навіть янучари.
показати весь коментар
16.04.2026 17:03 Відповісти
Де він побачив верховенство права?
Прирівняв,називається.
Слуга прямо сказав,що Конституція на паузі,тобто беззаконня непогрішне.
показати весь коментар
16.04.2026 17:05 Відповісти
За словами віцепремʼєра, для України , верховенство "зеленого права" - важлива безкінечна історія ,котру в ЄС ніхто не збирається читати
показати весь коментар
16.04.2026 17:05 Відповісти
Зелений *****.....
показати весь коментар
16.04.2026 17:14 Відповісти
нормально шутканул
показати весь коментар
16.04.2026 17:15 Відповісти
Ой,*****....
показати весь коментар
16.04.2026 17:17 Відповісти
качка запустив утку про верховенство права )) заскринив фото в папочку "зелені дебіли вищого класу" )))
показати весь коментар
16.04.2026 17:25 Відповісти
Орден Міндіча йому!
показати весь коментар
16.04.2026 17:36 Відповісти
Тролить-бо може собі це дозволити. І це гасло прочитають в Брюселі і запотужнічають,а от дописи Лубінця вони швидко проскролять до низу
показати весь коментар
16.04.2026 17:36 Відповісти
Так так ОРДЕН МІНДИЧА качці...Щоб ви всі тим золотом захлебнулись, наволочі на крові простих хлопців і дівчат з ЗСУ.
показати весь коментар
16.04.2026 18:27 Відповісти
Потужний зебіл , прилізли на брехні і держаться лише на геноциді Українців, а самі не мають нічого спільного с Україною