10346 відвідувачів онлайн

Уражено 3 ворожі кораблі, РЛС і логістику ворога в окупованому Криму, - СБУ

корабель рф ямал

Бійці Центру спецоперацій "Альфа" СБУ провели комплексну операцію на ТОТ АР Крим, під час якої уражено одразу три військових кораблі РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Що уражено?

За даними СБУ, уражено:

  • Великий десантний корабель ВМФ рф "Ямал";
  • Великий десантний корабель ВМФ рф "Азов";
  • Військовий корабель невстановленого типу.

Також, як зазначається, є дані про ймовірне ураження протидиверсійного катера проєкту 21980 "Грачонок".

Окрім того, безпілотники "Альфи" СБУ пошкодили блок антен комунікаційної системи "Дельфін", РЛС МР-10М1 "Мис-М1", резервуари з паливом на нафтобазі "Югторсан".

"СБУ системно і послідовно нищить ворога по всій лінії фронту, включно з тимчасово окупованим Кримом. Воїни Служби знижують боєздатність флоту, цілеспрямовано підривають логістику та позбавляють противника можливості повноцінно використовувати півострів як військову базу. Кожне ураження кораблів та критичної інфраструктури має накопичувальний ефект і напряму впливає на здатність рф вести війну. Ця робота не зупиниться: інтенсивність і глибина операцій СБУ лише зростатимуть, поки ворог не втратить можливість діяти на українській території", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+18
Урожайно по десантним кораблям, мабуть після ураження останнього парому кацапи ВДК для логістики в Крим задіяли 🤔
показати весь коментар
18.04.2026 14:16 Відповісти
+6
https://videos.cnscdn.com/1/9/0/3/19034dd6dcbb850187e9f26bec388ce4/original.mp4
показати весь коментар
18.04.2026 15:06 Відповісти
+3
Морський бій: поранив, поранив, потопив...
показати весь коментар
18.04.2026 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Урожайно по десантним кораблям, мабуть після ураження останнього парому кацапи ВДК для логістики в Крим задіяли 🤔
показати весь коментар
18.04.2026 14:16 Відповісти
нафіга їм той паром , якщо по мосту їдуть ешелони ?
показати весь коментар
18.04.2026 15:30 Відповісти
по тому мосту багато не навозиш, не дарма вони ще залізницю в Крим по "сухопутному коридору" протянули, ну і при кожній тривозі рух на мосту зупиняють. Тож ті "ешелони" на мосту не сильно годяться для критичної військової логістики. Тому і ганяли пароми.
показати весь коментар
18.04.2026 17:06 Відповісти
Морський бій: поранив, поранив, потопив...
показати весь коментар
18.04.2026 14:19 Відповісти
Відео пізніше буде?
показати весь коментар
18.04.2026 14:27 Відповісти
До речі, там Птахи Мадяра епічно вполювали і знищили санцепьок. Видовище незабутнє ))
показати весь коментар
18.04.2026 14:31 Відповісти
https://videos.cnscdn.com/1/9/0/3/19034dd6dcbb850187e9f26bec388ce4/original.mp4
показати весь коментар
18.04.2026 15:06 Відповісти
Дякую. Саме про це відео я і говорив
показати весь коментар
18.04.2026 15:07 Відповісти
Буде, квитки вже продаються.
показати весь коментар
18.04.2026 14:36 Відповісти
Гарна новина...
показати весь коментар
18.04.2026 14:30 Відповісти
Дуже добра новина , дякуємо нашим ССО ! Чудова робота.
показати весь коментар
18.04.2026 14:43 Відповісти
Так ці десантні кораблі ніби то вже вражали раніше. Іх що, відремонтували?
показати весь коментар
18.04.2026 14:43 Відповісти
ну так вже два роки пройшло. Вони їх почали ремонтувати коли вони ще на 13-му судоремонтному у Севастополі були.
показати весь коментар
18.04.2026 15:00 Відповісти
а, це точно завдання сбу, нищити кораблі?
з підарськими генералами, з кацапськими керівниками військового виробництва, з інженерами, з літунами вже справа закрита? всіх знищили?
показати весь коментар
18.04.2026 15:16 Відповісти