6637 відвідувачів онлайн

Соловйов у своєму шоу назвав Мелоні "фашистською тварюкою" та с#кою: МЗС Італії викликало посла РФ

соловйов

Міністерство закордонних справ Італії викликало російського посла в Римі після того, як російський пропагандист Володимир Соловйов у прямому етері свого шоу лаявся на адресу прем’єр-міністерки країни Джорджі Мелоні та назвав її "фашисткою".

Про це пише Ansa, передає Цензор.НЕТ.

Лайка пропагандиста РФ

В етері шоу "Повний контакт" Соловйов нецензурно висловлюється на адресу Мелоні: спершу італійською, а потім російською мовою. Пропагандист називав італійську прем’єрку "фашисткою", "сертифікованою ідіоткою" ,"поганою жінкою" та "с#ка Мелоні".

Після цього Соловйов продовжив ображати Мелоні російською мовою: "Ця Мелоні, фашистська тварюка, яка зрадила своїх виборців, тому що балотувалась із зовсім іншими гаслами… Але зрада — це її друге ім’я. Вона зрадила і Трампа, якому раніше присягала на вірність".

Реакція Риму

  • На заяву росіянина відреагував міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні. Він викликав російського посла, щоб висловити офіційний протест.

"Я викликав російського посла Парамонова до Міністерства закордонних справ, щоб висловити офіційний протест у зв’язку з дуже серйозними та образливими заявами, зробленими ведучим Владіміром Соловйовим на російському телебаченні на адресу прем’єр-міністра Джорджі Мелоні, якій я висловлюю свою повну солідарність і підтримку", - написав він.

Топ коментарі
+22
отакої!
значить остаточно розпрощався з озером комо?
а, так нє хотєлось уєжать. било как дома. так уютно......
показати весь коментар
21.04.2026 21:37 Відповісти
+13
Розповідав мені дідусь, царство йому небесне, а йому його дідусь, як москалі бунтують. Коротше вийдуть на площу щось там оруть, кричать, а губернатор викотить їм дві бочки горілки по 200 літрів, всі понажиралися, пісні співають, цілуються, бьються, ну все як має бути в них. Вже цар кльовий і розійшлися ( розповзлися) по домівках. От і кінець бунту.
показати весь коментар
21.04.2026 21:39 Відповісти
+13
Набагато ефективніше, було б відминити візи декільком десяткам дружин/коханкам із верхніх ешелонів влади рф, що б вони не змогли в черговий раз "пошопитись" у Мілані... І вказати, що це саме через соловйова. Він би вже завтра на колінах вибачався в прямому ефірі.
показати весь коментар
21.04.2026 21:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І? Що? Може почнуть русо туристо з Італії видвигати🤔. Та ну , маячня якась, насниться ж😸
показати весь коментар
21.04.2026 21:33 Відповісти
Орки до революції готуються на балотнай площі!!
https://charter97.org/ru/news/2026/4/21/681374/
показати весь коментар
21.04.2026 21:35 Відповісти
Розповідав мені дідусь, царство йому небесне, а йому його дідусь, як москалі бунтують. Коротше вийдуть на площу щось там оруть, кричать, а губернатор викотить їм дві бочки горілки по 200 літрів, всі понажиралися, пісні співають, цілуються, бьються, ну все як має бути в них. Вже цар кльовий і розійшлися ( розповзлися) по домівках. От і кінець бунту.
показати весь коментар
21.04.2026 21:39 Відповісти
******* на расєє бунтувати. Встануть перед барським домом на калєні, та бунтують. І розуміють що бунтують і все одно стоять
показати весь коментар
21.04.2026 21:58 Відповісти
💯
показати весь коментар
21.04.2026 22:14 Відповісти
отакої!
значить остаточно розпрощався з озером комо?
а, так нє хотєлось уєжать. било как дома. так уютно......
показати весь коментар
21.04.2026 21:37 Відповісти
що називається....

запив вофка свої дачки на Комо водичкою з одноімєнного озера.

най родной бєрьозовий сок в підмосковному Новому Ієрусалимі лиже

.
показати весь коментар
21.04.2026 22:41 Відповісти
реальний протест парашному послу андруші карлову, був зробив лиш Мевлют Мерт Алтынташ в 2016 році! ото був справді протест, а не бла-бла-бла.
показати весь коментар
21.04.2026 21:41 Відповісти
Син Соловйова зі своїм коханцем

показати весь коментар
21.04.2026 21:42 Відповісти
Оба пратівниє?
показати весь коментар
21.04.2026 21:52 Відповісти
показати весь коментар
21.04.2026 22:10 Відповісти
Такі ж як і ти Коли ти нам свою отаку фоточку покажешь Міша?? Ну покажи, не соромся
показати весь коментар
21.04.2026 22:13 Відповісти
Можу показати фоточку свого пісюна. Приміряєш до свого рота. Побалдєєш віртуально. Ти ж не просто так до мене до і пався. Думаю, ти якийсь збоченець. Не думаю, впевен.
показати весь коментар
21.04.2026 22:24 Відповісти
Міша,а навіщо ти пісюна свого фоткаеш??Ти шо,зовсім дебіл??Чи ти відома гомомодель з Онліфанс??Я тобі кажу,покажи фотку де ти зі своїм парнем,а ти мені грубіяниш...Я ж тебе раніше не трогав зовсім,поки ти не начав хамить з питань ПВО...а теперь піськи фоткаеш.Ну як так??
показати весь коментар
21.04.2026 22:31 Відповісти
Для тебе спеціально сфоткаю. Інакше ти не відстанеш поки не зрозумієш, що мій пісюн тобі в рот не влізе. Тож шукай інший.
показати весь коментар
21.04.2026 22:35 Відповісти
От петух гамбургский...Испортил тебя таки Назар Григорович по пьянке...Половина постов теперь,то за гомо,то за ж..пы,теперь за п...сюни..Ну хоть признался что из кацапов происходишь....я теперь совершенно не удивляюсь..Лишняя хромосома у тебя явно присутствует..это видно по твоим ответам...
показати весь коментар
21.04.2026 22:43 Відповісти
Ще жодного разу не звертався до адміністрації сайту по допомогу щодо тебе. Але звернусь. Бо послати тебе на ... мені доводиться виключно через бан мене самого. А такий покидьок, як ти залишається на сайті срати далі.
показати весь коментар
21.04.2026 22:50 Відповісти
Міша,ти ж хамло и грубіян,тебе кто доктор?? Вот даже сейчас посмотреть..чего ти понаписал тут...Я тебя при этом не оскорблял..Если б ти не лез в кожну дирку і не умничал,тебя бы никто не трогал...Но у тебя память,как у рыбки гуппи...ты даже не помнишь с чего все началось...Теперь ты еще и Павлик Морозов оказывается...чем тебе должны помочь,сделать фото и выставить??И я ще покидьок...Истеричка
показати весь коментар
21.04.2026 23:01 Відповісти
Не пам'ятаю. Але бачу що до мене з незрозумілими коментарями лізеш ВИКЛЮЧНО ти. Всі інші звичайні люди, згодні або не згодні зі мною. Чого конкретно ти до мене причепився, це мені невідомо. Тому припускаю що ти або просто психічно хворий або гомосексуаліст. Бо в мене нік маскулінний. Або кацапський бот працюючий на вибивання проукраїнських дописувачів легальними методами( доводиш людину до сказу, вона шле тебе на.., її банять. Профіт)
показати весь коментар
21.04.2026 23:20 Відповісти
Блин,Миша...ты сегодня точно забув пігулки принять.Маскулінний нік,бот,теория заговора...Миша,бухать надо меньше...Понимаешь??Самогон зло...То спирт тебе до сказу доводить...не я...Хтось хоче фоткать свого ужа і тут виставить,а гомосексуалист хтось інший Что ты черт побери такое несешь??Белка к тебе таки пришла......смотрю...Ну,или на подходе...Все,иди успокойся..истеричка Пашка Морозов...С хворой людиной нема о чем...Реально вляга свистит.
показати весь коментар
21.04.2026 23:32 Відповісти
Це піпець. Тобі до психіатра потрібно звернутися. Прямо зараз. Часу вже немає.
показати весь коментар
21.04.2026 23:37 Відповісти
Ага...именно мне.. Истеричка.Павлушка Морозов-настоящий кацап!Тебе нужно было в 30-х родиться...то то твоя натура бы разгулялась...доносы день и ночь бы строчил на соседей в НКВД..Стукач долбаный.Все...Гуляй.Отдыхай...поправляй кукуху..
показати весь коментар
21.04.2026 23:45 Відповісти
Так - вони офіційно одружилися і зараз соловьов старший став тещєю!
показати весь коментар
21.04.2026 22:25 Відповісти
Круто! Тещею.
показати весь коментар
21.04.2026 22:36 Відповісти
гарні дєвушкі

.
показати весь коментар
21.04.2026 22:42 Відповісти
Солов'йов той, семіт. Ніззя. І Мішустін, премьер РФ теж. Конешно, скоро слугі народа всім нашим понашивають жовті зірки, что би народ знав чітко, це семіт або не семіт.
показати весь коментар
21.04.2026 21:43 Відповісти
Італійці, почніть з того що не давайте шенгенські візи покидкам з рашкі!!!! Вони кругом вихваляться що отримати шенгенську візу через Італію, розповідаючи всім, для них не проблема. Ну ось вам італійці і результат вашої толерантності і дружби з ******!
показати весь коментар
21.04.2026 21:43 Відповісти
Добре цього пропагандона торкнуло, мабуть Мелоні щось хороше зробила
показати весь коментар
21.04.2026 21:44 Відповісти
Так у нього віллу в Італії забрали. 😁
От і казиться зажопник.
показати весь коментар
21.04.2026 21:47 Відповісти
Так то ж ніби ще до Мелоні...
показати весь коментар
21.04.2026 21:49 Відповісти
Ой... То вже нюанси. Широка кацапська натура сере квадратно-гніздовим методом.
показати весь коментар
21.04.2026 22:01 Відповісти
дві !

дві віли у солов'я на Комо одібрали

.
показати весь коментар
21.04.2026 22:43 Відповісти
І куртки замшеві імпортні. Теж дві... 😁
показати весь коментар
21.04.2026 23:21 Відповісти
Посол Росії Парамонов.
Посол Росії Афоня...
показати весь коментар
21.04.2026 21:45 Відповісти
"Тепер точно"
Забудь про свої італійські маєтки.
показати весь коментар
21.04.2026 21:54 Відповісти
А до того ж все це говориться на державному телебаченні раші... На першій кнопці державного тб.
показати весь коментар
21.04.2026 21:56 Відповісти
Набагато ефективніше, було б відминити візи декільком десяткам дружин/коханкам із верхніх ешелонів влади рф, що б вони не змогли в черговий раз "пошопитись" у Мілані... І вказати, що це саме через соловйова. Він би вже завтра на колінах вибачався в прямому ефірі.
показати весь коментар
21.04.2026 21:56 Відповісти
Це напевно б спрацювало. Кацапки вміють виносити мозок своїм "папікам"...
показати весь коментар
21.04.2026 21:59 Відповісти
Як діти.... ще й досі не зрозуміли що рашистам наср4ти на ті "ноти протесту" чи ще щось, рашист тільки розуміє удар у голову , бажано чимось важким.... й то не надовго , переболило й рашист знову за своє "можємпафтаріть".
показати весь коментар
21.04.2026 22:02 Відповісти
Вот и проверим итальянцев на вшивость. Если сегодня ночью не сгорит вилла на озере Комо этого киздюка---- значит слабаки, только макароны жрать спецы.
показати весь коментар
21.04.2026 22:09 Відповісти
Макаронів в Італії ніту - як вони можуть їсти те чого ніту ?
показати весь коментар
21.04.2026 22:12 Відповісти
Шкода що у країнах ЄС до сих пір є посольства Свинорилії а також скотоморді туристи.
показати весь коментар
21.04.2026 22:11 Відповісти
Соловей,соловей, пташечка! Договоришся...