14507 відвідувачів онлайн

Співробітник поліції був причетним до замаху на Стерненка, - керівник ГСУ СБУ Швець

Замах на Стерненка: причетним був поліціянт

Одним із причетних до замаху на волонтера та радника міністра оборони Сергія Стерненка виявився правоохоронець.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів начальник Головного слідчого управління СБУ Андрій Швець.

Подробиці

Він зазначив, що РФ завербувала жінку для вчинення замаху.

"При цьому причетним до протиправної діяльності виявився співробітник поліції, який за допомогою системи міського відеонагляду "Безпечне місто" збирав і передавав інформацію про місця перебування жертви", - сказав Швець.

Водночас замах на Кирила Буданова, якому запобігли у 2024 році, здійснила мережа агентів ФСБ РФ, до якої входив полковник Управління державної охорони України.

"Є ще багато прикладів, але не про всі можу говорити, бо робота ще ведеться. Це і про колишнього голову СБУ, про керівників правоохоронних органів. Я не можу називати конкретні прізвища, бо якщо ми встановлюємо, що комусь загрожує ліквідація, вживаються відповідні заходи, щоб людину убезпечити", - додав Швець.

Повний текст інтерв'ю із Андрієм Швецем для Цензор.НЕТ читайте за посиланням.

Замах на Сергія Стерненка

Топ коментарі
+10
В поліцайню йде працювати одна мразота і зрадники. Да ще й в Україні в поліцайню легше пристроїтися ніж сторожем в магазин. Ні перевірки, ні служби в армії, ні більш-менш нормальної освіти, ні проходження психолога чи детектора брехні не потрібно.
показати весь коментар
22.04.2026 12:40 Відповісти
+10
Ліплять імідж для нового депутата від партії Зе. Може на заміну Безуглій, або Катлєті піде.
показати весь коментар
22.04.2026 12:52 Відповісти
+9
показати весь коментар
22.04.2026 12:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В поліцайню йде працювати одна мразота і зрадники. Да ще й в Україні в поліцайню легше пристроїтися ніж сторожем в магазин. Ні перевірки, ні служби в армії, ні більш-менш нормальної освіти, ні проходження психолога чи детектора брехні не потрібно.
показати весь коментар
22.04.2026 12:40 Відповісти
Шістка Зеленського. Не дивно, що СБУ йому зад заносить.
показати весь коментар
22.04.2026 12:42 Відповісти
Поліціянти ні захисти, ні вбити не можуть. Ну і на який чорт вони взагалі потрібні?
показати весь коментар
22.04.2026 12:43 Відповісти
показати весь коментар
22.04.2026 12:48 Відповісти
Чому я не здивована🤔
показати весь коментар
22.04.2026 12:50 Відповісти
Ліплять імідж для нового депутата від партії Зе. Може на заміну Безуглій, або Катлєті піде.
показати весь коментар
22.04.2026 12:52 Відповісти
добре шо виявили ,врятували стерненка від презирства народу...але це не врятує його рейтінг, він людина зеленного торчка ...президентом стерненко не буду !!!...
показати весь коментар
22.04.2026 13:11 Відповісти
А Іван В., каже що у нього в підрозділах недокомплект, звісно ж так і є коли одні кришують другі зливають інформацію за гроші, треті фабрикують справи щоб потім люди відкупалися.
показати весь коментар
22.04.2026 13:16 Відповісти
Які "правоохоронці", такі і замахи Мабуть втік, замахуватель. Досвід!
показати весь коментар
22.04.2026 13:22 Відповісти
В поліції різні є люди. Не потрібно всіх підряд говнячити. Більшість чесних і на фронті багато їх.
показати весь коментар
22.04.2026 13:23 Відповісти
Я з самого початку був впевнений що той замах організувала поліція по проханню самого Стерненка.Надто все недолуго і примітивно було то виконано.Якби то організовувала СБУ як у випадку з Гордоном чи Гончаренком то було б набагато вишуканіше і правдоподібніше.При цьому я абсолютно не осуджую такі діі політиків (а Стерненко без сумніву вже є політиком) це є звичайні піарні акціі у будь якій країні.Варто згадати останній інсценований замах з простріленим високопоставленим вухом...А от чому здали саме тепер копа,якого скоріш за все використовували втемну - це питання...Повторюю - саме тепер...
показати весь коментар
22.04.2026 13:33 Відповісти
руки прочь, від стерненка!

притула, наш президент!
стерненко, ген прокурор!
білецький, гол командир!
показати весь коментар
22.04.2026 13:43 Відповісти
Чим тобі не подобається притула? Уявляєш, скільки в нас супутників буде, коли він стане президентом? Кожному українцю по супутнику...
показати весь коментар
22.04.2026 14:35 Відповісти
Та який замах))) Знов та сама дебільна жуйка для зебидла)))
показати весь коментар
22.04.2026 14:37 Відповісти
Посмотрела имущество отца известного волонтёра, раненого в жопу Сергея Стерненко - Вячеслава Стерненко.

За время полномасштабной войны дела у семьи пошли в гору. В собственности появились два автомобиля, дом в курортной Затоке и земельный участок неподалёку от той же Затоки.

14 марта 2023 года Вячеслав Стерненко стал собственником автомобиля Hyundai Santa Fe.

17 июля 2024 года у жены Вячеслава - Антонины Стерненко появился Renault Trafic.

Далее, 19 июля 2025 года отец Стерненко стал собственником земельного участка площадью 4,5 тысячи квадратных метров вблизи курортной Затоки.

6 марта 2025 года Вячеслав Стерненко приобрёл дом также в курортной части Затоки.

Прибарахлил Стерненко и свою невесту Наталью Усатенко, с которой встречается 100 лет, но до ЗАГСа так и не дошел. И вероятно уже и не дойдет, хотя знатно потратился.

Компенсировал обещания новой машиной.

25 апреля 2025 года Усатенко стала владелицей Volkswagen Tiguan 2023 года выпуска.

Ориентировочная стоимость такого кроссовера около 40 тысяч долларов.

Ее родители вообще любители русского мира
показати весь коментар
22.04.2026 14:44 Відповісти