13391 відвідувач онлайн

Трамп, Сі Цзіньпін, Моді та інші мають сказати Путіну, що він повинен зупинити війну, - Зеленський

Трамп та Сі Цзіньпін мають тиснути на Путіна: заява Зеленського

Президент Володимир Зеленський вважає, що світові лідери мають тиснути на диктатору Путіна, щоб той припинив війну проти України.

Про це глава держави заявив в інтерв'ю CNN, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Розміщення іноземних військ на лінії зіткнення зробило б для Росії початок нової війни дуже небезпечним. Вони бояться сил підтримки, баз і міжнародних представників. Якщо такої присутності не буде, жодні слова не зупинять Путіна.

І якщо ми справді хочемо його зупинити, я не впевнений, що впливові країни можуть бути посередниками. Якщо це посередництво, він не відчуває провини. Це велика проблема. Я нікого не змушую обирати сторону. Але справа в тому, що, якщо ми хочемо закінчити війну, ми маємо говорити Путіну, що він неправий. Я не впевнений, що діалоги, побудовані на компромісі, працюють", - йдеться в повідомленні.

Зеленський вважає, що Дональд Трамп, Сі Цзіньпін, прем'єр Індії Моді та інші впливові світові лідери мають сказати Путіну, що він повинен зупинити цю війну.

"Вони не можуть говорити Україні: "Ви маєте зупинити війну". Ми захищаємося. Ми не агресори. Що зупиняти? Усі разом ми маємо зупинити Путіна. Що означає бути великим лідером? Це означає зупинити війну дипломатичним шляхом", - підсумував глава держави.

Топ коментарі
+10
Дебіл. З якого це дива союзники Х'уйла будуть на Ху'йла давити щоб зупинив війну? Скоріше вони на тебе надавлять бо Х'уйло ржавий гвоздь а ти м'яке лайно.
показати весь коментар
23.04.2026 09:48 Відповісти
+9
Тобі 7 років? Що ти несеш?
показати весь коментар
23.04.2026 09:46 Відповісти
+7
Ооо указаніє пошли. Бачок потік окончатєльно л(п)ідора.
показати весь коментар
23.04.2026 09:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Еееееее?! А "сойтісь па-сєрєдінє?"
показати весь коментар
23.04.2026 09:45 Відповісти
у травнi, пiсля шашликiв.
показати весь коментар
23.04.2026 09:54 Відповісти
ЗЕ про кндр-рівського хом"яка забув.
показати весь коментар
23.04.2026 12:13 Відповісти
Доки при владі ідіоти - біда не минуча. А ідіоти при владі завжди, нормальні на тій вершині не утримуються.
показати весь коментар
23.04.2026 09:45 Відповісти
А воно їм треба?
показати весь коментар
23.04.2026 09:46 Відповісти
Тобі 7 років? Що ти несеш?
показати весь коментар
23.04.2026 09:46 Відповісти
Генератор "простих" рішень..... воно тупе шо піІ#дець.
показати весь коментар
23.04.2026 11:23 Відповісти
Дебіл. З якого це дива союзники Х'уйла будуть на Ху'йла давити щоб зупинив війну? Скоріше вони на тебе надавлять бо Х'уйло ржавий гвоздь а ти м'яке лайно.
показати весь коментар
23.04.2026 09:48 Відповісти
Зеленський не всіх старих пердунів 70+ назвав! Є ще Ердоган,Ла Сілва,Нетаньяху,Алієв,Лукашенко,Токаєв та інші старі пердуни!
показати весь коментар
23.04.2026 09:49 Відповісти
Ооо указаніє пошли. Бачок потік окончатєльно л(п)ідора.
показати весь коментар
23.04.2026 09:49 Відповісти
за 7 лет он весь мир зае бал
показати весь коментар
23.04.2026 09:56 Відповісти
Это ***** должны сказать ни китайцы с индусами а Украина своими ракетами и дронами, только такой язык понимает *****...
показати весь коментар
23.04.2026 09:52 Відповісти
Зрозумілий тепер маневр з "Індією", пипа вимагав військових з третіх країн, не з НАТО і влада йде на ці ультиматуми перекручуючи, що це буде "українська перемога"..
показати весь коментар
23.04.2026 09:54 Відповісти
ще запроси до шашликів, бо вже травень на носу, як це було у лютому 22 року за тиждень до вторгнення підорашки в Україну.
показати весь коментар
23.04.2026 09:54 Відповісти
"Але справа в тому, що, якщо ми хочемо закінчити війну, ми маємо говорити Путіну, що він неправий." (с)
показати весь коментар
23.04.2026 09:57 Відповісти
Це лідор сам зморозив. Литвин таку хєрню йому не пише. Це продукт мислітєльних виділень лічно лідора.
показати весь коментар
23.04.2026 11:08 Відповісти
Давай зразу вступай в БРІКС, до чого ця прилюдія 😸
показати весь коментар
23.04.2026 09:58 Відповісти
показати весь коментар
23.04.2026 10:16 Відповісти
И что..он сразу прекратит??
показати весь коментар
23.04.2026 10:19 Відповісти
Ось і ВЕСЬ рівень IQ клоуна ЗЄ !!!!!
показати весь коментар
23.04.2026 10:19 Відповісти
трамп-божевільний, сі-комуняка, моді-невпливовий а всі інші занадто хитрожопі
показати весь коментар
23.04.2026 10:22 Відповісти
Трамп, Сі Цзіньпін, Моді та інші мають сказати Путіну, що він повинен зупинити війну Джерело: https://censor.net/ua/n3611964

А обдовбаний торчок хоч і виглядає тупим імбецилом, але справу свою знає добре - потужно-незламно понадавав доручень недолугим політикам, які нездатні зрозуміти, чим насправді вони повинні займатися.
показати весь коментар
23.04.2026 10:23 Відповісти
Матері його ковіньку. Лідор всесвіту як не як!!
показати весь коментар
23.04.2026 11:09 Відповісти
Х-уйло не зупинить війну, не для того він її починав, і якщо б теоретично зупинив, то для своєї біомаси одразу перетворився б на ворога, орки хочуть розширення імперії, а Х-уйло, що напоїв їх українською кров'ю, тепер заручник свого авантюризму. Війна припиниться, коли Х-уйло вичерпає можливості своєї економіки, аобо здохне.
Трамп - божевільний покидьок, вперто продовжує проводити легалізацію міжнародного злочинця і терориста Х-уйла, запросив його на саміт 20 провідних країн, не порадившись з цивілізованими країнами, їм варто бойкотувати цю зустріч, чи заземлити керівництво делегаціями на найнижчому представницькому рівні.
показати весь коментар
23.04.2026 10:25 Відповісти
Угу, двоє з цих персонажів непогано на цій війні заробляють. Третій просто дебіл і агент *****. Хто буде казати???
показати весь коментар
23.04.2026 10:25 Відповісти
Нашим "квартальним" дипломатичним шляхом можна зупинити лише зовнішню допомогу, а не війну.
показати весь коментар
23.04.2026 10:29 Відповісти
клоун під наркозом почав давати розпорядження
показати весь коментар
23.04.2026 10:32 Відповісти
воно заглядало ***** в очко роками, називало москалоту "адін народ", а тепер всі повинні тиснути на *****, бо ЗЕлупа всюди обісрався та ні на що не впливає, окрім як мародерить Україну зі своїм кагалом та нищить демократію 24/7.
показати весь коментар
23.04.2026 10:36 Відповісти
Зе розуміе що їм вигідна вїйна?
показати весь коментар
23.04.2026 10:39 Відповісти
Війна вигідна йому, ху....лу, та трампонутому, щоб утримувати владу.
показати весь коментар
23.04.2026 11:01 Відповісти
Сі та Моді також вигідна, та й Зе...
показати весь коментар
23.04.2026 11:08 Відповісти
А Пу має їх послати подалі. Бо "зупинка війни" - це відкладена нова війна, де Україні вже нічого не світить. Так що, Зе, ПНХ зі своїм дурним варняканням. Завдання Верховного Г - організувати і забезпечити військо для здобуття перемоги.
показати весь коментар
23.04.2026 10:47 Відповісти
Развоювався, аби зі сцени не уходить
показати весь коментар
23.04.2026 10:48 Відповісти
чергові варіації віртуоза на довєрії на тему "нада проста пірістать стрілять"..
показати весь коментар
23.04.2026 10:51 Відповісти
"зе" краще б Ти не вказував "трампону" сі піну і моді".що вони мають сказати куйлу, тоді вони не будуть посилати через Тебе Україну і її народ кудись на задній план...
показати весь коментар
23.04.2026 10:57 Відповісти
Всі-всі щось МАЮТЬ робити. Тільки воно "НИКАМУ НИЧАВО НИ ДАЛЖНО"
показати весь коментар
23.04.2026 11:01 Відповісти
трамп, сі і моді після цього заникались під плінтус і не відсвічують, щоб не прилетів в голову найпотужніший тапок!
показати весь коментар
23.04.2026 11:02 Відповісти
Такі слова на 4 рік війни... Браво маестро , браво !
показати весь коментар
23.04.2026 11:06 Відповісти
На жаль, п'ятий
показати весь коментар
23.04.2026 11:12 Відповісти
На жаль 12-й.
показати весь коментар
23.04.2026 11:26 Відповісти
Близькосхідна за своїм походженням ентогрупа де-факто керує Україною вже 35й рік. Це чужа їм країна і вони не зацікавлені в покарщенні життя автохтонного етносу, навпаки: як бачимо, тред ясний і однозначний - мінімізація чисельності українців.
показати весь коментар
23.04.2026 11:19 Відповісти
Кацапів теж мінімізують, навіть ще більшими темпами.
показати весь коментар
23.04.2026 11:32 Відповісти
А ти як завжди, ні при чому? А що там Оман каже? Які наступні пункти?
показати весь коментар
23.04.2026 11:41 Відповісти
Так, так і мають сказати українцям, що Зе вічний президент. Що не кажіть, в все- таки Зе є президентом світу.
показати весь коментар
23.04.2026 11:46 Відповісти