11788 відвідувачів онлайн

Конфлікт між водіями спричинив стрілянину в Голосіївському районі Києва, - Нацполіція

Нова стрілянина в Києві

Поліцейські встановлюють обставини стрілянини у Голосіївському районі столиці.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відділ комунікацій поліції Києва.

Перші деталі

Попередньо встановлено, що під час дорожнього руху між водіями стався конфлікт, під час якого один із них здійснив декілька пострілів з пістолета.

"Потерпілих внаслідок цієї події немає. Наразі із обома учасниками спілкуються правоохоронці, вирішується правова кваліфікація події", - йдеться у повідомленні.

Що передувало?

Раніше повідомлялося, що чоловік стріляв у Святошинському районі Києва: введено спеціальну поліцейську операцію.

Топ коментарі
+16
Ви тупий мєнт чи посадовець чи просто затупень?В місті не було поліції більше трьох місяців,було багато зброї і не повбивали один одного.Як так могло статися?
показати весь коментар
02.05.2026 16:29 Відповісти
+14
Смішно. А ці двоє де взяли?
показати весь коментар
02.05.2026 16:22 Відповісти
+10
Не зрозуміло навіть яка зброя була застосована: травмат, флобер, вогнепальна чи стартовий пістолет. Головне залякати пересічних - була СТРІЛЯНИНА !
показати весь коментар
02.05.2026 17:10 Відповісти

Завантаження...