7796 відвідувачів онлайн

Є кадрові питання, які потребують вирішення, - Зеленський анонсував зміни в урядових структурах з наступного тижня

Зеленський та Свириденко провели нараду щодо енергетики: що відомо?

Сьогодні, 2 травня 2026 року, президент України Володимир Зеленський скоординували з премʼєр-міністром України Юлією Свириденко позиції в перемовинах із партнерами щодо фінансової підтримки України та реалізації вже досягнутих домовленостей різного рівня.

Про це він повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Допомога Україні від партнерів 

"Важливо, щоб кожен пакет підтримки, про який було оголошено, реалізовувався саме тоді, коли це справді потрібно", - наголосив глава держави.

Кадрові питання

Як зазначається, вони також обговорили графік запланованого посилення урядових структур: є кадрові питання, які потребують вирішення.

"По деяких кадрових позиціях треба продовжити діалог із парламентарями. Частину кадрових питань на рівні рішень Кабінету Міністрів України домовилися забезпечити наступного тижня", - резюмує Зеленський.

Топ коментарі
+25
Почни з себе . ..
показати весь коментар
02.05.2026 16:52 Відповісти
+11
Знайдіть Вову та звільніть його...а краще анігіліруйте
показати весь коментар
02.05.2026 17:00 Відповісти
+11
НАРЕШТІ ПОДАШ У ВІДСТАВКУ ???!!!
показати весь коментар
02.05.2026 17:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Почни з себе . ..
показати весь коментар
02.05.2026 16:52 Відповісти
Ви, не так все зрозуміли,він мав на увазі, призначити міндіча прем'єром, ну і далі- по плівкам...
показати весь коментар
02.05.2026 17:24 Відповісти
Я якраз я все добре усвідомив іще до 2019 року,а Ви нажаль і на даний час за 4 роки кровопролитної війни не зрозуміли нажаль цього
показати весь коментар
02.05.2026 17:34 Відповісти
ЗЄля-сошиал срання:

"Всєх уволю, розбійники !"

.
показати весь коментар
02.05.2026 18:13 Відповісти
Любий кіпіш-перестановка ліжок.
показати весь коментар
02.05.2026 16:53 Відповісти
тут i без тебе усiм покуй на вову
показати весь коментар
02.05.2026 16:59 Відповісти
ЗЄльоне паті:

погрюкати ліжками, а потім знову погоцати на бюджеті та західній допомозі

.
показати весь коментар
02.05.2026 18:15 Відповісти
то ж після минулих кадрових питань , обіцяли, що ми нарешті заживемо!?
показати весь коментар
02.05.2026 16:53 Відповісти
плівки не передбачались,ситуація різко змінилась
показати весь коментар
02.05.2026 16:54 Відповісти
100%
показати весь коментар
02.05.2026 16:55 Відповісти
невже сам... уме... Чебурек ?

.
показати весь коментар
02.05.2026 18:16 Відповісти
Дайте вгадаю, шмигаля знову кудись переставлять?
показати весь коментар
02.05.2026 16:57 Відповісти
Знайдіть Вову та звільніть його...а краще анігіліруйте
показати весь коментар
02.05.2026 17:00 Відповісти
та тут така проблема: хто ж та вова-корова ?

хто стане тим славетним царем Іродом, який "ізоб'є" геть всіх вов ?

бо саме "вов", а не володимирів, мені геть НЕ жалко !

.
показати весь коментар
02.05.2026 18:11 Відповісти
Шахматист **** ...
показати весь коментар
02.05.2026 17:04 Відповісти
НАРЕШТІ ПОДАШ У ВІДСТАВКУ ???!!!
показати весь коментар
02.05.2026 17:04 Відповісти
Чим більше буде там безбожників, тим більше корупції
показати весь коментар
02.05.2026 17:13 Відповісти
Тю ! А вони хреста на лобі намалюють, чи мінору, чи зірку.
показати весь коментар
02.05.2026 19:17 Відповісти
Знову ліжка в ЗЕленому борделі переставляти "ЗЕмадам" буде???
показати весь коментар
02.05.2026 17:17 Відповісти
Вова уже стюардесу дерьмака пристраював тепер стюардесу міндіча пристроє щоб мародерити і дальше
показати весь коментар
02.05.2026 17:18 Відповісти
чергова порція хабарників і грабіжників українського народу .котрі ділилися мабуть із "зе" "на вихід" На підході "нова вже підготовлена зелена зміна" грабіжницького контингенту
показати весь коментар
02.05.2026 17:21 Відповісти
А яким боком він до уряду, згідно своїх повноважень?
Або,він навіть не приховає свій авторитаризм перед світом,в першу чергу, перед Заходом.
показати весь коментар
02.05.2026 17:30 Відповісти
Теж так подумав. Але в уряді міністри ВС, оброни, ЗС це зона діяльності Президента.
Так у нас влаштовано.
показати весь коментар
02.05.2026 19:19 Відповісти
а хто порішав ці кадрові питання? Знову Міндіч?
показати весь коментар
02.05.2026 17:45 Відповісти
Потужний зі своїм піхотинцем Свириденко гадають, що зміна деяких прізвищ зупинить корупційне свавілля і закриє дірки в бюджеті та в забезпеченні фронту? Треба відправляти у відставку весь уряд.Тому що нинішній склад кабміну, це вже неодноразово перетасована колода Банкової. Він був, і є кришею для мародерства.Нові прізвища не змінять старих схем.
показати весь коментар
02.05.2026 17:58 Відповісти
головне кадрове питання: треба позбутись одного zеленого хриплого очільника ОПГ