7074 відвідувача онлайн

Рашисти вдарили балістикою по Миколаєву: є постраждалі (оновлено)

балістика на Миколаїв

Зранку 3 травня 2026 року війська РФ атакували балістикою м.Миколаїв.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, інформує Цензор.НЕТ.

Перші подробиці

"Миколаїв. Станом на зараз внаслідок удару балістики по місту двоє постраждалих, надається вся необхідна медична допомога", - йдеться  повідомленні.

Оновлена інформація 

За даними ОВА, станом на 12 годину госпіталізовано 5 людей - трьох чоловіків та дві жінки. Є пошкодження приватних будинків.

Більше інформації щодо ворожої атаки на цю мить не відомо.

Що передувало?

Раніше повідомлялося, що РФ вчергове атакувала енергетику Миколаївщини: є знеструмлення.

Топ коментарі
+6
п. Luizo, цілком згоден з Вами щодо генералів і мафіозі.
Але не варто усіх нас, миколаївців, які врятували Південь, обзивати малоросами. Бо Ви за кордоном і мабуть не чули, що якийся львівський малорос стріляв у ексголову ВР України.
Я до того, що не варто розповсюджувати відверто московитьський наратив щодо різної "якості" українців в залежності від регіону. Наразі це не так. Тут мешкають українці і вороги. І це не залежить від їхнього етнічного походження.
показати весь коментар
03.05.2026 11:11 Відповісти
+4
Щоденний террор від члена Радбезу @@N....
🤮🤧🤢
Ви ж розумієте що зєльцман цю тему знову забалакає, загундоськає - тобто не буде ніякого шороху біля Zіккурату навіть "9-го мая.. "
показати весь коментар
03.05.2026 10:20 Відповісти
+3
що саме ти намагався нам, миколаївцям, сказати в контексті цієї новини? Що путін *****, так ми це знаємо
показати весь коментар
03.05.2026 10:28 Відповісти

Завантаження...