10915 відвідувачів онлайн

Суд виправдав нардепа від "Батьківщини" Ніколаєнка у справі смертельної ДТП

Ніколаєнка від Батьківщини визнали невинуватим у аварії з загибеллю дівчини

Житомирський районний суд ухвалив вирок у справі щодо смертельної дорожньо-транспортної пригоди за участю народного депутата від "Батьківщини" Андрія Ніколаєнка.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у рішенні суду, оприлюдненому в Державному реєстрі судових рішень.

"Суд дійшов висновку, що стороною обвинувачення не доведено причинно-наслідковий зв’язок між перевищенням швидкості та наїздом на пішохода", — зазначається у вироку.

Обставини аварії та позиція суду

У матеріалах справи зазначено, що автомобіль рухався трасою М-06 у напрямку Львова. За даними слідства, швидкість перевищувала допустиму на цій ділянці.

У цей момент пішохід почала переходити дорогу у невстановленому місці. Внаслідок цього сталося зіткнення, від якого дівчина загинула на місці.

Суд встановив, що сторона обвинувачення не змогла довести, що саме перевищення швидкості стало ключовою причиною ДТП. Також не підтверджено, що водій мав технічну можливість уникнути наїзду шляхом екстреного гальмування або маневру.

Що відомо про справу і подальші кроки

Під час розгляду справи суд дослідив свідчення очевидців, матеріали слідчих експериментів та висновки експертиз. За результатами аналізу доказів суд ухвалив виправдувальний вирок.

Сторона обвинувачення має право оскаржити рішення упродовж 30 днів.

Топ коментарі
+19
Парламентар заявив шо не порушував ПДР - а перевищення швидкості - не тормозив - не вильнув в сторону - нігуя собі висновки експертизи
показати весь коментар
06.05.2026 18:47 Відповісти
+15
Ще кілька років "правління" зєрмачой шобли і ми отримаємо повернення кріпацтва.
Кріпацтво в російській імперії (яка включала значну частину українських земель) було формою легалізованого рабства, де поміщик мав майже безмежну владу над життям і тілом селянина. Історичні документи та літературні свідчення (наприклад, праці Т. Шевченка чи І. Котляревського) фіксували жахливі випадки деспотизму.
Найвідоміший символ поміщицької жорстокості. Протягом кількох років вона закатувала до смерті щонайменше 139 людей, переважно молодих дівчат. Обливала жертв окропом, виривала волосся, морила голодом та забивала до смерті полінами чи прасками за "погано вимиту підлогу". Звиняйте, в ті часи не було "Мазератті", Мерседесів та БМВ, ось приходилось користуватися тим, що було під рукою.
Деякі поміщики-самодури влаштовували справжнє полювання, використовуючи хортів собак, щоб цькувати кріпаків, які намагалися втекти або просто чимось не вгодили господарю.
показати весь коментар
06.05.2026 18:53 Відповісти
+13
А ви думаєте мені за 40р водійського стажу ніхто не кидався під колеса? - кидалися - і викрутював руля і тормозив і машину бив - але то залізо а це людське життя - яке не вернеш
показати весь коментар
06.05.2026 19:19 Відповісти

Завантаження...