9131 відвідувач онлайн

Зусилля США щодо врегулювання війни в Україні "зайшли в глухий кут", - Рубіо

Рубіо

Держсекретар США Марко Рубіо під час зустрічі з італійською прем'єркою Джорджією Мелоні заявив, що Вашингтон не хоче витрачати час на мирні переговори між Україною та РФ, якщо такі зусилля не даватимуть результатів.

Його цитує The Guardian, інформує Цензор.НЕТ.

Деталі

"Ми намагалися грати роль посередника, але поки що це не призвело до плідного результату з різних причин. Ми все ще готові відігравати цю роль, якщо вона може бути результативною", - сказав він.

Водночас Рубіо наголосив, що Вашингтон не хоче витрачати час та енергію на процес, який не просувається вперед.

США готові й надалі виступати в ролі посередника

"Але якщо ми побачимо можливість виступити посередником, який наблизить обидві сторони до мирної угоди, ми хотіли б це зробити", - додав високопосадовець.

  • За словами Рубіо, США розглядають тривалу війну між РФ та Україною як "трагедію", за яку "обидві сторони платять дуже високу ціну, як економічну, так і, очевидно, людську".

"Ми готові відігравати будь-яку роль, яку можемо, щоб досягти мирного дипломатичного вирішення; на жаль… ці зусилля зайшли в глухий кут, але ми завжди готові, якщо обставини зміняться", - резюмував він.

Топ коментарі
+37
Просто ви лохи, дебіли та цинічні падлюки, Марко
показати весь коментар
08.05.2026 16:15 Відповісти
+31
Україна не здається...
Зусилля трампона зайшли в глухий кут...
показати весь коментар
08.05.2026 16:17 Відповісти
+25
Все зайшло у глухий кут, бо посередники - тупі хитро*опі прокремлівські комерсанти...
показати весь коментар
08.05.2026 16:18 Відповісти

Завантаження...