11805 відвідувачів онлайн

Україна разом із партнерами ЄС працює над власною антибалістичною системою ППО, - Федоров

федоров про антибалістику

Найбільшою загрозою для України наразі залишаються балістичні ракети, тому президент поставив задачу побудувати ефективну співпрацю з партнерами ЄС та створити власну антибалістичну систему.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це сказав міністр оборони Михайло Федоров на спільній із міністром оборони Швеції Полом Йонсоном пресконференції у Стокгольмі 7 травня.

"Завдяки вашій (шведській, – ред. ) підтримці разом з іншими нашими партнерами ми створили хорошу систему протиповітряної оборони. Якщо говорити про крилаті ракети: за останні шість-сім атак ми продемонстрували високий рівень перехоплення", – сказав Федоров на спільній із міністром оборони Швеції Полом Йонсоном пресконференції у Стокгольмі 7 травня.

Міністр уточнив, що завдяки NASAMS, IRIS-T, F-16 українська ППО перехопила багато російських крилатих ракет, однак найбільшим викликом залишається протидія балістичним атакам.

"Найбільшою загрозою для нас є балістичні ракети. І завдання від нашого президента полягає в тому, щоб побудувати цю співпрацю між усіма партнерами в ЄС і винайти власну систему протиракетної оборони. І це ключове питання для нас зараз", – наголосив він.

Топ коментарі
+5
Израиль строил свою систему ХЕЦ 10 лет. Израиль. 10 лет. По моему тут нечего даже обсуждать.
показати весь коментар
08.05.2026 16:52 Відповісти
+4
Все докладай у стратегічну розвідку РФ. Молодець. Ера потужних балаболів.
показати весь коментар
08.05.2026 16:42 Відповісти
+2
При чому мав багато інженерів в цьому напрямку, єдине що ми можемо реально зробити це вкласти кошти в лінію десь в ЄС по виробництву ракет NASAMS, IRIS-T, F-16, під наші потреби. Якби виробники погодились на це.
показати весь коментар
08.05.2026 17:16 Відповісти

Завантаження...