9804 відвідувача онлайн

Латвія заявила, що в нафтобазу на її території влучили не один, а два дрони

у Латвії розслідують атаку двох безпілотників на нафтобазу

Поліція Латвії заявила, що у нафтобазу в місті Резекне неподалік від кордону з РФ 7 травня врлучили два безпілотники, а не один, як вважалося спочатку.

Про це пише Delfi, повідомляє Цензор.НЕТ.

Як йдеться у заяві поліції для ЗМІ, такого висновку дійшли на основі початкових процесуальних дій на місці події та початкового огляду уламків дронів.

Державна поліція порушила кримінальне провадження за статтею 10 латвійського Кримінального кодексу "Злочини проти держави".

Поліція закликала громадян, якщо у них є матеріали, пов'язані з подією, не поширювати їх у соціальних мережах, а звертатися з ними до Державної служби безпеки.

Що передувало?

Топ коментарі
+10
https://t.me/babchenko77/14304 Аркадій Бабченко, спроба конспірології з приводу:
Что-то они как-то очень удачно прилетают, вам не кажется? Сначала в Эстонии дрон попал в электростанцию в Аувере. Одну из трех в стране. Потом ночью несколько беспилотников со стороны России вошли в воздушное пространство Латвии, и один из них попал в нефтяной резервуар в городе Резекне.
Вот, не куда-нибудь, а в нефтяной резервуар. Слава богу, он не рабочий, пустой. Как и Ауверская станция, которая тоже половину времени простаивает. Но прям вот какое-то очень удачное совпадение.
Был бы я конспирологом, я бы сказал, что русские берут локационно потерянные украинские дроны, перенастраивают их, и под шумок начинают тестировать на пока еще неработающих объектах стран Балтии...
Так, чисто потренироваться.
показати весь коментар
09.05.2026 04:20 Відповісти
+7
Та ні, явно кацапська провокація, диверсія чи теракт (на вибір) і не виключаю використання приземлених десь над болотами РЕБами (це якщо міндічі з двушечкой на мацкву не відправили) наших дронів. Можлива зміна маршруту під дією РЕБ, але якось підозріло прицільно впали.
показати весь коментар
09.05.2026 01:50 Відповісти
+4
⚡️Україна не спрямовувала БпЛА в бік Латвії, але готова перепросити, якщо вони справді були українськими, - Сибіга. Раніше Україна вже висловила свої вибачення країнам Балтії, а також Фінляндії - за ненавмисні інциденти, спричинені перенаправленням українських дронів російськими системами РЕБ......."Ми також розглядаємо можливість направлення груп українських експертів для надання допомоги у зміцненні безпеки повітряного простору наших друзів", - додав голова МЗС.....Тобто та сама історія що трапилася і в Фінляндіі 3-го травня: це робота російських РЕБ. Глушать сигнали GPS або підмінюють фальшивими координатами, або навіть взагалі перехоплюють управління дронами....
показати весь коментар
09.05.2026 01:38 Відповісти

Завантаження...