7577 відвідувачів онлайн

Росіяни на ТОТ вчать дітей бачити "терористів" в українцях, - ЦНС

Дітей на ТОТ вчать бачити в українцях терористів

На тимчасово окупованих територіях Росія продовжує ідеологічну обробку дітей через так звані "антитерористичні заняття".

Про це повідомляє Центр національного спротиву, передає Цензор.НЕТ.

"Боротьба з тероризмом"

Як зазначається, у Широківському сільському клубі для школярів провели окрему лекцію про "терористичну діяльність" та методи боротьби з нею. Формально такі заходи подають як навчання правилам безпеки. Однак, за інформацією ЦНС, під час подібних занять дітям системно нав’язують російські пропагандистські наративи, де Україна та все українське подається як "загроза" або "тероризм".

Окупанти змінюють світогляд дітей

У ЦНС наголошують, що таким чином окупаційна адміністрація намагається з раннього віку змінити світогляд дітей та сформувати у них лояльність до російської ідеології. Через школи, клуби та позашкільні заходи дітям поступово підміняють поняття про власну країну та історію.

Подібна практика є частиною системної політики русифікації та мілітаризації молодого покоління на тимчасово окупованих територіях України.

Топ коментарі
+5
а в Україні вільно себе почувают і проросійська церква і проросійські партії та мєри. ось тому ми і не можемо виграти війну.
показати весь коментар
10.05.2026 12:40 Відповісти
+2
А где была регулярная армия,когда путинцы пошли в наступление,разминировали проходы? Нет защиты для детишек,будут им вдалбливать чужую идеологию
показати весь коментар
10.05.2026 12:13 Відповісти
+1
Ну, тобі вдовбали і без пуКінців. Ти справжній кацапьонок, чи як і більшість ппосто украЫнэц кацапский чмирь?
показати весь коментар
10.05.2026 12:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А где была регулярная армия,когда путинцы пошли в наступление,разминировали проходы? Нет защиты для детишек,будут им вдалбливать чужую идеологию
показати весь коментар
10.05.2026 12:13 Відповісти
Ну, тобі вдовбали і без пуКінців. Ти справжній кацапьонок, чи як і більшість ппосто украЫнэц кацапский чмирь?
показати весь коментар
10.05.2026 12:32 Відповісти
Что такое,правда бывает обидной,нужно делать выводы,а не злиться,как капризный ребенок.
показати весь коментар
10.05.2026 12:39 Відповісти
То польский ухилес, свалил в поляндию и кацапы везде мерещаться как гоноровым Бандеры. Это заразно!
показати весь коментар
10.05.2026 12:45 Відповісти
Виїхати не судьба? Там вільний виїзд був практично 3 роки. Та й зараз можна при бажанні. Але їх батькам какая разніца. Ну от і поженуть їх та дітей їхніх з часом наштурпасадкі.
показати весь коментар
10.05.2026 12:50 Відповісти
Выехать из собственного дома это тебе не на забор поссать,куда ехать,туда где керуе той,который кричал - "жрите шашлыки войны не будет"и "русские тоже люди",с таким переезжать придется десятки раз.
показати весь коментар
10.05.2026 12:58 Відповісти
Армія була там де її розмістило політичне керівництво держави.
Тепер розкажи де був ти, чому не в армії і чому хрюкаєш свинособачою на українському ресурсі?
показати весь коментар
10.05.2026 12:56 Відповісти
Так ты сам написал по русски и просто вставил текс в переводчик,это же очевидно,всегда внимательно проверяй,что он там тебе,балбесу,перевел.
показати весь коментар
10.05.2026 13:01 Відповісти
Вибачте, але я не розумію кацапську бидляцьку мову.

Вибачте, я не розумію російську - це не знущання, кидання виклику, спроба мати конфлікт, не жарт, не глуз, не тролінг, не екстремізм.

Це стійка спокійна позиція, це принцип. Я обираю не розуміти російську. Їбіться як хочте. Вчіть мови, якими Вас не вбивають, наприклад.

показати весь коментар
10.05.2026 14:02 Відповісти
А хто не дає вчити дітей бачити в кожному кацапі, і в усьому кацапскому - тероризм? ( тим більше, шо так воно і є)
показати весь коментар
10.05.2026 12:27 Відповісти
Ти ви що?((Це перебор,ми ж християни,європейці,"люді"((((
показати весь коментар
10.05.2026 12:52 Відповісти
а в Україні вільно себе почувают і проросійська церква і проросійські партії та мєри. ось тому ми і не можемо виграти війну.
показати весь коментар
10.05.2026 12:40 Відповісти
Таке враження,що в Україні і сама влада вирішили як лакмус визначити "а хто ще не проти бути в ТОТ"(((
показати весь коментар
10.05.2026 13:02 Відповісти
Що обрали,повторюючи за ****** "только не Порошенко!".
показати весь коментар
10.05.2026 13:10 Відповісти
Звична поведінкака терористів.
Звинувачувати інших в тому,що роблять самі.
Хамас,хусіти,хезбола,хуйло - соУпадєніє?!
показати весь коментар
10.05.2026 13:14 Відповісти