12022 відвідувача онлайн

Український піхотинець у ближньому бою стримує штурм п’яти окупантів до прильоту безпілотників ЗСУ. ВIДЕО

У мережі опубліковано кадри ближнього бою, під час якого один український піхотинець зумів самотужки стримаим атаку п'яти росіян на його позицію до прильоту безпілотників. Як повідомляє Цензор.НЕТ, інцидент стався на одній із ділянок фронту за участі бійців 2-го батальйону 33-го окремого штурмового полку.

На записі видно, що піхотинець героїчно стримував натиск п'яти російських окупантів безпосередньо в окопах, його дії координували та підтримували оператори розвідувальних та FPV-дронів. Завдяки тісній взаємодії, технологічні засоби завдали вогневого ураження по штурмовій групі ворога, що дозволило зберегти життя нашого захисника.

Топ коментарі
+16
Чудова робота! Респект!
показати весь коментар
12.05.2026 11:09 Відповісти
+15
Зараз 70% втрат від дронів- воїну слава!
показати весь коментар
12.05.2026 11:02 Відповісти
+15
цей ролик заспокоює нервову систему у 100 разів краще від будь-яких ліків
показати весь коментар
12.05.2026 11:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мужики погибли за родину. Послать цветы их телкам и шлюхам.
показати весь коментар
12.05.2026 11:02 Відповісти
Погибли за дворец ліліпутіна в гєленжику, за яхту сечіна, за бізнес кабаєвой, за вілу соловьйова в Італії....
показати весь коментар
12.05.2026 11:42 Відповісти
Зараз 70% втрат від дронів- воїну слава!
показати весь коментар
12.05.2026 11:02 Відповісти
цей ролик заспокоює нервову систему у 100 разів краще від будь-яких ліків
показати весь коментар
12.05.2026 11:07 Відповісти
Ніхрєнасобі заспокоює! В мене він, як на ножах пройшов! Недай Боже шось пішло б не так...
показати весь коментар
12.05.2026 11:11 Відповісти
ми знали результат заздалегідь, що наш захисник не загинув, ролик це смакування підсумку
показати весь коментар
12.05.2026 11:20 Відповісти
Жесть! Слава нишим воїнам! Пташки це добре, та чому там тільки один наш воїн? А тому, що мамкини ухилєси вже з ножами кидаються на ТЦК...
показати весь коментар
12.05.2026 11:09 Відповісти
Один в цьому окопі. Якщо дивилися уважно - то бой веде не один - першого кацапа робить хорошим інший український воїн з сусіднього окопу.
показати весь коментар
12.05.2026 11:24 Відповісти
Ну в анонсі роліка йдеться про одного нашого воїна. Чи першого кацапа забаранили з іншого окопа - не ясно...
показати весь коментар
12.05.2026 11:31 Відповісти
"Чи першого кацапа забаранили з іншого окопа - не ясно" - про це пишеться у самому ролику
показати весь коментар
12.05.2026 11:48 Відповісти
Таки, да - прикинь - війна це жесть... там стріляють та вбивають... а ти щойно про це дізнався?
показати весь коментар
12.05.2026 11:44 Відповісти
Та ти шо? Без твого тупого коментаря так би і не дізнався! Ти сюди випорожнятись вскочило? Купи собі підгузника, дятел!
показати весь коментар
12.05.2026 12:26 Відповісти
Навпаки, ухилєси тому, що прийдеться сидіти одному в окопі, або місяцями на 0 без нормальної їжі.
показати весь коментар
12.05.2026 11:45 Відповісти
Так це логічно *****, це і є визначення ухилєса - людина яка тікає від тягот і небезпек війни
Якби війна була легкою прогулянкою на свіжому повітрі з пострілушками в тирі і пікніками, ухилесів би не було.
показати весь коментар
12.05.2026 12:19 Відповісти
Ти мабуть свою бубочку під спідницею ховаєш, якщо за ухилєсів топиш? Погодуй вже його...
показати весь коментар
12.05.2026 12:30 Відповісти
Чудова робота! Респект!
показати весь коментар
12.05.2026 11:09 Відповісти
так ролік напряжний ,але Слава нашим Козакам та Дронарям !!! ❤️
показати весь коментар
12.05.2026 11:24 Відповісти
Дякую Тобі Боже за наших Військових! Бережи їх Господи, саме вони рятують Те що заповів ти Любити - землю, свою Батьківщину, родину і Волю!
показати весь коментар
12.05.2026 11:24 Відповісти
Как они на таком хреновом видео своих от чужих отличают?
показати весь коментар
12.05.2026 11:41 Відповісти
кацапи - це ті що зліва, а хто тобі чужі хто свої - сам визначиш.
показати весь коментар
12.05.2026 11:46 Відповісти
да ты, млять, стратег! Зашёл кацап в тыл направо - и сразу стал своим!
показати весь коментар
12.05.2026 12:32 Відповісти
один п'ятьох стримує, вдвох - група штурму та зачистки...
а в тилу в пікселі на бусіках та в чорному з мігалками стільки лайна бігає та "бурятить"(