9169 відвідувачів онлайн

Сибіга розповів про прохання не атакувати РФ 9 травня

Сибіга заявив, що Україну просили не бити по Москві 9 травня

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що іноземні держави зверталися до України із проханням не завдавати ударів по території Росії під час параду 9 травня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України.

За словами міністра, такі звернення надходили від впливових країн у різні роки. Причиною було перебування їхніх лідерів у Москві під час урочистостей.

"За попередні роки я зібрав невелику колекцію дипломатичних нот від дуже впливових держав із закликами не завдавати ударів по Росії під час параду 9 травня, коли там перебували їхні лідери", — зазначив Сибіга.

Прохання партнерів як сигнал сили

Очільник МЗС підкреслив, що такі звернення фактично свідчать про визнання можливостей України. За його словами, це також є сигналом для інших країн щодо серйозності українського потенціалу.

Сибіга додав, що подібні прохання можна розцінювати як попередження не недооцінювати Україну. 

Що передувало?

Росія оголосила так зване перемир’я з нагоди свята перемоги у Другій світовій війні, яке діятиме 8 і 9 травня. При цьому наголосивши, якщо ж Україна завдасть удару "з метою зриву святкування дня перемоги", то російські війська "завдадуть удару у відповідь по центру Києва".

Топ коментарі
+9
Ну пішла вода в хату. Тепер цю історію ще місяць для лохторату будуть переповідати. Як було з " Павутиною" та Курському.
показати весь коментар
12.05.2026 19:18 Відповісти
+8
А типу коли б іноземні держави не прохали то ви б по червоній площі вдарили 😸. Та що тепер гадати - парад пройшов. Можна зараз молоти що хоч.
показати весь коментар
12.05.2026 19:19 Відповісти
+6
А скільки сибіга відправиа прохань і до яких країн аби вмовили пуйло не бити по домівках народу України?
Дайте вгадаю.
Н і х ... я!!!!!
Бо для сибіги це до сраки.
показати весь коментар
12.05.2026 19:37 Відповісти

Завантаження...