Сибіга розповів про прохання не атакувати РФ 9 травня

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга заявив, що іноземні держави зверталися до України із проханням не завдавати ударів по території Росії під час параду 9 травня.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ України.
За словами міністра, такі звернення надходили від впливових країн у різні роки. Причиною було перебування їхніх лідерів у Москві під час урочистостей.
"За попередні роки я зібрав невелику колекцію дипломатичних нот від дуже впливових держав із закликами не завдавати ударів по Росії під час параду 9 травня, коли там перебували їхні лідери", — зазначив Сибіга.
Прохання партнерів як сигнал сили
Очільник МЗС підкреслив, що такі звернення фактично свідчать про визнання можливостей України. За його словами, це також є сигналом для інших країн щодо серйозності українського потенціалу.
Сибіга додав, що подібні прохання можна розцінювати як попередження не недооцінювати Україну.
Що передувало?
Росія оголосила так зване перемир’я з нагоди свята перемоги у Другій світовій війні, яке діятиме 8 і 9 травня. При цьому наголосивши, якщо ж Україна завдасть удару "з метою зриву святкування дня перемоги", то російські війська "завдадуть удару у відповідь по центру Києва".
Дайте вгадаю.
Н і х ... я!!!!!
Бо для сибіги це до сраки.