8188 відвідувачів онлайн

Один день війни обходиться Україні у 450 млн доларів, - Сибіга

Сибіга заявив, що один день війни коштує Україні 450 млн доларів

Один день повномасштабної війни з Росією коштує Україні приблизно 450 мільйонів доларів.

Про це міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив під час міжнародної безпекової конференції PISM Strategic Ark Conference, передає Цензор.НЕТ з посиланням на матеріал РБК-Україна.

За словами міністра, Україна щодня платить не лише фінансову, а й людську ціну.

"Близько 450 млн доларів коштує Україні один день війни. Крім того, ми платимо кров’ю солдатів", – сказав Сибіга.

Що Сибіга сказав про мир

Глава МЗС заявив, що 2026 рік може стати вирішальним для досягнення миру.

Водночас він наголосив, що без участі Сполучених Штатів це буде неможливо.

"Нам потрібна їхня участь, але паралельно потрібен їхній вплив і тиск на Росію", – зазначив міністр.

Як змінювалися витрати на війну

У Верховній Раді у вересні минулого року повідомляли, що Україна щодня витрачає на війну 172 мільйони доларів.

У 2024 році, за офіційними оцінками, один день війни коштував бюджету близько 140 мільйонів доларів.

Раніше Андрій Сибіга також заявляв, що для Росії один день війни проти України обходиться майже у мільярд доларів.

Топ коментарі
+14
Не лізли б після 2019 року до мінних полів, не відводили б наші війська із підготовленних укриттів і не зарили 500 мільярдів в асфальт, а витратили на оборону, в січні 2022 року ввели воєнний стан і провели мобілізацію - то скоріше за все і повномасштабного нападу не було.
показати весь коментар
13.05.2026 11:04 Відповісти
+13
Цей від неробства вже почав всілякі циферки підраховувати?
показати весь коментар
13.05.2026 10:58 Відповісти
+9
А хтось казав що ядерна зброя сильно дорого коштує тому ми її віддали. А хтось казав що велика армія це погано тому що на неї потрібно багато грошей. А хтось казав що Україні дуже вигідно знижки на кацапський газ тому ми товаришуємо з Сосією. А хтось казав що не потрібно закривати кордони і підривати мости тому що Україні вигідна торгівля з Сосією. Ну як наторгували з рашистами? Зекономили на зброї і на армії? Тепер жріть не обляпайтесь
показати весь коментар
13.05.2026 11:03 Відповісти

Завантаження...