9273 відвідувача онлайн

Рашист наказав відсікти голови двом українським воїнам на Гуляйпільському напрямку, - Генштаб

ЗСУ

Командир підрозділу ЗС РФ віддав прямий наказ обезголовити тіла полеглих українських воїнів 225 окремого штурмового полку на Гуляйпільському напрямку.

Про це повідомив Генштаб, інформує Цензор.НЕТ.

Деталі

Зазначається, що 12 травня 2026 року на Гуляйпільському напрямку військовослужбовці 225 окремого штурмового полку потрапили в засідку, яку зробила інфільтрована група противника. Під час бою двоє наших воїнів загинули.

За даними перехоплення розвідки, командир підрозділу ЗС РФ віддав прямий наказ вчинити наругу над тілами полеглих українських воїнів.

  • Зокрема, з радіоперехоплення чути, як командир наказує відсікти дві голови "для підтвердження" та покласти їх на видному місці край поля. Його підлеглий висловлює готовність виконати такий наказ.

"Вчиняючи наругу над тілами полеглих військових, окупанти вкотре продемонстрували свою садистську сутність та надмірну показову жорстокість. Це грубе свідоме порушення правил та звичаїв війни – воєнний злочин, який не має терміну давності. Такі дії, які чинять російські окупанти не поодинокі. Але за кожним злочином стоять конкретні прізвища й особи", - наголошує Генштаб.

Окупантів встановлено

Підрозділ, військовослужбовці якого вчинили такі звірства, попередньо уже встановлено. Зокрема, за наявною інформацією, злочинний наказ віддавав командир, який раніше вже наказував глумитися над українськими військовополоненими.

Топ коментарі
+28
Каzап це не людина, каzап це вид гівна.
показати весь коментар
13.05.2026 19:43 Відповісти
+24
Нічого нового. Кацапи - це збочені генетичні садисти.
показати весь коментар
13.05.2026 19:38 Відповісти
+21
якщо відомо підрозділ -
зрівняти з землею
показати весь коментар
13.05.2026 19:43 Відповісти

Завантаження...