8204 відвідувача онлайн

Росія та США ведуть активні переговори, - Рябков

Війна в Україні: РФ заявляє про посилення контактів із США

Заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков заявив про активний діалог між Москвою та Вашингтоном. РФ і США підтримують численні канали міждержавних контактів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

"Контакти з американцями на високому рівні, на рівні адміністрації відбуваються дуже інтенсивно та постійно. Зараз склалася конфігурація, коли діалог має багато каналів", - зазначив Рябков.

За його словами, частота контактів між Лавровим і Рубіо безпосередньо залежить від прогресу з ключових питань, однак "поки що з цим скрутно".

Також заступник глави МЗС РФ визнав, що у розвитку відносин між Москвою і Вашингтоном зберігаються серйозні проблеми.

Що передувало?

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров раніше заявляв, що Москва не розраховує на відновлення економічних відносин зі Сполученими Штатами, попри заяви Вашингтона про зусилля з припинення війни проти України.

Топ коментарі
+1
Як тунель побудувати? Чи рідкоземельні метали видобувати у Арктиці? Чи трумп-тауер у мацкві втулити?
показати весь коментар
16.05.2026 13:16 Відповісти
+1
Заплітають *******
показати весь коментар
16.05.2026 13:22 Відповісти
+1
це ж, отой що вимагав нато обісратися та відбігти до лісабону?
то нато і відбігло б.
але, кляті українці вперлися!!!
показати весь коментар
16.05.2026 13:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як тунель побудувати? Чи рідкоземельні метали видобувати у Арктиці? Чи трумп-тауер у мацкві втулити?
показати весь коментар
16.05.2026 13:16 Відповісти
от мля!
канада та гренландія заважає геніальному доні дотягнутися до антарктики.
навіть червона доріжка в анкоріджі не дотягується!
показати весь коментар
16.05.2026 13:22 Відповісти
Арктики. Не плутай.
показати весь коментар
16.05.2026 14:57 Відповісти
зачекай!
зе!скумбрія розказувала, що білі ведмеді жеруть пінгвінів!
де я проїбався?
показати весь коментар
16.05.2026 14:59 Відповісти
'поки з цим скрутно..." - відверто признався рябков.

Лубліо вам не вітьков-зятьков, уроди кацапські !

.
показати весь коментар
16.05.2026 16:56 Відповісти
тампону подобається коли йому по Губах ... в черговий раз
показати весь коментар
16.05.2026 13:19 Відповісти
Заплітають *******
показати весь коментар
16.05.2026 13:22 Відповісти
це ж, отой що вимагав нато обісратися та відбігти до лісабону?
то нато і відбігло б.
але, кляті українці вперлися!!!
показати весь коментар
16.05.2026 13:26 Відповісти
Рудий бздід нанюхався Гренландії.
Трішки Куби. Іранські палатєнці...
показати весь коментар
16.05.2026 13:31 Відповісти
Слабішають США невпинно
показати весь коментар
16.05.2026 13:31 Відповісти
Конечно. Зелька же якось перетер переміріє на Пасху та Парад СВО на 9 травня. Потом делаєт с екрана загадочний вигляд, ух я не дазволю парад, ух там наш Мадяр та дрони, той, летять.
показати весь коментар
16.05.2026 14:25 Відповісти