17989 відвідувачів онлайн

ТЦК Києва про побиття ветерана Артема Мороза: Проводиться службове розслідування, винуватців покарають

У ТЦК Києва прокоментували побиття ветерана Артема Мороза

У київському ТЦК та СП оголосили службову перевірку після побиття ветерана Артема Мороза військовими ТЦК Шевченківського району та представниками ДФТГ.

Про це написав терцентр, інформує Цензор.НЕТ.

Що каже ТЦК? 

"Під час здійснення заходів оповіщення між військовослужбовцем ТЦК та СП міста Києва та Артемом Морозом виникла конфліктна ситуація із застосуванням фізичної сили, яка в даному випадку не може бути нічим виправдана. Безпосередні учасники конфлікту та їх керівництво будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Там додали, що за даним випадком керівництвом Київського міського ТЦК та СП проводиться службове розслідування результати якого будуть передані до правоохоронних органів для надання правової оцінки.

У ТЦК Києва прокоментували побиття ветерана Артема Мороза

Що передувало?

  • Як повідомлялося, 21 травня представники ТЦК та СП у супроводі поліції зупинили автомобіль ветерана на вулиці Івана Виговського. Восьмеро людей у балаклавах оточили чоловіка, після чого один з них вдарив ветерана по голові, а інший розпилив йому в обличчя газовий балончик.
  • Дружина ветерана викликала на місце швидку допомогу та поліцію для фіксації факту побиття.
Топ коментарі
+15
Бо йшли ВРЯТУВАТИ КРАЇНУ.

А тепер видно що врятуємо країну для ІНДУСІВ. Бо етнос уже знищено. Ніхто не хоче воювати в програній війні.

Люди бачать - ти тракторист Вася- тобі вічна війна, ти еврей - тобі все що забажаєш
показати весь коментар
22.05.2026 22:36 Відповісти
+13
Самі себе будуть карати? Не-НЕ ВІРЮ!
показати весь коментар
22.05.2026 22:28 Відповісти
+10
чому не кримінальна справа? а якби хтось заїхав в харю оборотню, то зразу в кайданки... виходить що цивільних можна безкарно калічить...
показати весь коментар
22.05.2026 22:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
і ухилесів на чолі з 4-разовим? я за
показати весь коментар
22.05.2026 22:58 Відповісти
Побиттям, тортурами і бусифікацією мотивацію насильно не привяжеш! Навіть кацапів вже скрепіями сюди не затягнеш, тільки грошима.
показати весь коментар
22.05.2026 22:54 Відповісти
реєстрація
22.05.2026

"Правдак" за 15 рублів рве пердак))))

хахли ведуться, нормас
показати весь коментар
22.05.2026 23:11 Відповісти
А ти чекав ото рік щоб коментарі почати писати чі так?) Я от з 2014 тут новини читаю.
показати весь коментар
22.05.2026 23:20 Відповісти
ти сам хоч зрозумів що висрав? цей бот тільки сьогодні зарегався щоб срати в цій темі.
показати весь коментар
23.05.2026 00:37 Відповісти
а що він не так написав? він збрехав?
показати весь коментар
22.05.2026 23:28 Відповісти
Я тобі не нянька дитячі речі розжовувати, як отримаєш воєннік, зможеш сам пройти курс з основ кібергігієни.
Але навряд чи це допоможе якщо бракує клепки співставити дату реєстрації з ніком і темою активних коментарів.
Власне для тупих такі і пишуть, розумні не ведуться.
показати весь коментар
23.05.2026 00:39 Відповісти
та власне я новину прочитав, де написано що побили ветерана. і відео глянув.

так де він збрехав?
показати весь коментар
23.05.2026 00:40 Відповісти
А шо боти брешуть в кожному коментарі? Читай далі русню, хто ж тебе за роги держить.
показати весь коментар
23.05.2026 00:51 Відповісти
я новину прочитав, де написано що побили ветерана безногого. 8 бандитів.

чи ти падло кацапське будеш продовжувати доводити, що безногий накинувся на вісьмох здорових лобуряк, які фронта ніколи не бачили?
показати весь коментар
23.05.2026 00:53 Відповісти
ще раз, для зебіла тупорилого - читай русню далі, вір кожному слову, ніколи не дивись на джерело. і не забувай потужно пердіти з дивану про тцк , індусів та інших ворогів 73%-го скота і звісно що продовжуй ухилятися як твій лідор - не дарма ж він призначив вам за це смішний штраф. ти все правильно робиш, перемога над москалями вже близько.
показати весь коментар
23.05.2026 01:00 Відповісти
У київському ТЦК та СП оголосили службову перевірку після побиття ветерана Артема Мороза військовими ТЦК Джерело: https://censor.net/ua/n4004644
показати весь коментар
23.05.2026 01:06 Відповісти
І шо? оголосили бо це у всіх змі вже, це щось доводить?
показати весь коментар
23.05.2026 01:07 Відповісти
ти *******? тцк заявило що їх бандити побили ветерана.
показати весь коментар
23.05.2026 01:12 Відповісти
Сторінка 2 з 2