10272 відвідувача онлайн

Підтримка Умєрова - найбільша помилка ЦПК за всю історію існування, - Шабунін

Шабунін назвав підтримку Умєрова найбільшою помилкою

Рустем Умєров після звільнення залишив зруйноване Міністерство оборони та хаос.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Подробиці

"Він показав свою повну неспроможність на посаді міністра. Найбільшою помилкою ЦПК за всю історію нашого існування було те, що ми підтримали його призначення на цю посаду", - наголосив Шабунін.

Він зазначив, що будь-які аргументи не виправдовують ЦПК.

"Ключова наша помилка була в тому, що ми підтримали людину, а не інституційні зміни. Оце був корінь проблеми. Тобто навіть якби він був геніальним управлінцем, нам, як організації, неправильно було так чинити. Ми зробили з цього свої висновки.

А що з ним зараз говорити? Про що? Абсолютно не здатний ні на що керівник – переговірник у форматі "продавця повітря". Мені важко уявити більш некомпетентного міністра оборони. Людина весь час перебування на цій посаді "торгувала повітрям" і залишила після себе просто зруйноване Міністерство та хаос", - пояснив Шабунін.

Повний текст інтерв'ю із головою правління ЦПК Віталієм Шабуніним для Цензор.НЕТ читайте за посиланням.

Топ коментарі
+18
шабуня, а 19-й ти вже забув?!
нумо нагадай, кого ти підтримував тоді?!
показати весь коментар
01.06.2026 11:27 Відповісти
+9
Да, мы помним ваш профессионализм в плане поддержки разных кандидатов начиная с 2019. Каждый раз - в штангу.
показати весь коментар
01.06.2026 11:31 Відповісти
+8
Дехто так швидко перевзувається, що аж страх.
показати весь коментар
01.06.2026 11:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шабуня, а 19-й ти вже забув?!
нумо нагадай, кого ти підтримував тоді?!
показати весь коментар
01.06.2026 11:27 Відповісти
показати весь коментар
01.06.2026 11:31 Відповісти
Дехто так швидко перевзувається, що аж страх.
показати весь коментар
01.06.2026 11:28 Відповісти
Да, мы помним ваш профессионализм в плане поддержки разных кандидатов начиная с 2019. Каждый раз - в штангу.
показати весь коментар
01.06.2026 11:31 Відповісти
Умеров з даниловим та їх родичі в США, разом з дивними особами на керівних посадах в РНБОУ з 2019 року, уже висловили своє занепокоєння??? Так і до санкцій проти них договоряться…
показати весь коментар
01.06.2026 11:33 Відповісти
Жаль,що правильньні висновки робляться надто пізно,а не в час,коли можна запобігти таким негативним тенденціям.
Не лише Шабунін помилявся,здається і ЄС(якщо не провірити по Гугл) помилялась,підтримуючи цю кандидатуру.
показати весь коментар
01.06.2026 11:41 Відповісти
І тут тобі ЄС на голову насссрала
показати весь коментар
01.06.2026 12:22 Відповісти
Тоді всі кр.татари пісяли від щастя-але цей переплюнув всіх злодіїв на цій посаді до нього.
показати весь коментар
01.06.2026 12:47 Відповісти
Бо був імпозантний,вселяв довіру,або як казали перед виборами: файно виглядав.
І настільки вселяв довіру,що навіть:
"Фракція Порошенка (Європейська Солідарність) підтримала призначення Рустема Умерова на посаду міністра оборони України. Загалом за призначення Умерова проголосували 338 депутатів, серед яких були і депутати з фракції Порошенка. Голосування відбулося 6 вересня 2023 року, і жодних голосів "проти" від цієї фракції не зафіксовано".
показати весь коментар
01.06.2026 12:59 Відповісти
Підтримали на прохання як власних членів фракції (Джемільов та Чийгоз) так і колег з Голосу. Політика - дуже брудна штука. Інколи заради досягнення більшої мети доводиться вступати в гівно, бо іншої дороги немає...
показати весь коментар
01.06.2026 17:49 Відповісти
Що було АБСОЛЮТНО очікуваним маючи бізнесмена на посаді керівника Міноборони.
показати весь коментар
01.06.2026 13:14 Відповісти
Зате скільки бабла накалатав Зєлі !!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
01.06.2026 13:19 Відповісти
Такий самий що яйця по 17,вже і призвіще забув.
показати весь коментар
01.06.2026 11:44 Відповісти
Коли його призначали на посаду,він вспів навіть похвалитись: я був у Ющ. адвокатом.
показати весь коментар
01.06.2026 13:51 Відповісти
Шабунін каїться? - в нього шось "розброд і шатаніє" між армією і писаниною
показати весь коментар
01.06.2026 11:45 Відповісти
Мені одному здається, що цивільний міністр оборони, під час війни, то занадто велика розкіш? Чи то є нормально?
показати весь коментар
01.06.2026 12:07 Відповісти
Умеров навіть не проходив строкової служби в армії. Мені одному здається, що під час війни, міністром оборони має бути або військовий, або хтось хто має хоч якесь поняття про армію?
показати весь коментар
01.06.2026 12:16 Відповісти
Русини Умеров, Ванька Баканов, Резніков, єрмак - дорівнює Володимир Зеленський.
показати весь коментар
01.06.2026 12:18 Відповісти
Яке їх відношення до русинів?
показати весь коментар
01.06.2026 12:49 Відповісти
Ніякого, це жарт, але ж колишні русини- українці проголосували за цих ''патріотів'', щоб вони летіли з них шкури.
показати весь коментар
01.06.2026 13:29 Відповісти
Умеров мав би давати показання слідчим за корупції на крові ,так званий бувший мін. оборони задіяний в корупційних скандалах, згадаймо сотні тисяч бракованих мін ,браковані бронежилети десятки мільярдів вкрадених коштів на закупівлях ,який жодного разу не був і близько до фронту.Зате має вісім об'єктів нерухомості в США, тепер він серкретар РНБО і головний переговірник з віткофом ,куди вже далі ,вся відповідальність за цього переговірника на Зеленському.
показати весь коментар
01.06.2026 12:37 Відповісти
Мабуть купив неЛоха
показати весь коментар
01.06.2026 12:52 Відповісти
Може, вірніше, так: "Підтримка ЗЕЛЕНСЬКОГО - найбільша помилка ЦПК за всю історію існування" - ???
показати весь коментар
01.06.2026 13:07 Відповісти
Підтримка будь-якого опариша із зеленої вигрібної ями - вже є зашкваром, фатальною помилкою і значним ударом по репутації та рівню доброчесності будь-якої порядної людини. Якщо зелений - значить апріори мерзота і покидьок
показати весь коментар
01.06.2026 13:15 Відповісти
Це співпадає з лозунгами ''слуг'' у 2019 році: ''ми всі міндичі'', ''ми всі Умерови''.
показати весь коментар
01.06.2026 13:30 Відповісти
цпк це і помилка.
показати весь коментар
01.06.2026 13:50 Відповісти
Хотів було зауважити шабуні за 2019-тий, але повторювати по сутті коменти вище не буду.
показати весь коментар
01.06.2026 17:50 Відповісти