11402 відвідувача онлайн

Зеленський зустрівся із Притулою: обговорили експорт зброї, закупівлі для ЗСУ та підтримку "Пласту"

Зеленський та Притула провели зустріч 2 червня

2 червня президент України Володимир Зеленський провів зустріч із волонтером та громадським діячем Сергієм Притулою

Про це він повідомив у соцмережах, передає Цензор.НЕТ.

Більше про зустріч

Зеленський висловив вдячність волонтерській спільноті за готовність підтримувати Україну на тих напрямках, де наразі бракує активності з боку державних інституцій. Він також запевнив, що влада планує суттєво нарощувати підтримку волонтерського руху в країні.

"Обговорили освітні проєкти, більшу державну підтримку для "Пласту" та інших таких патріотичних організацій. Обговорили також громадські пропозиції до організації таких наших системних спроможностей, як експорт українських озброєнь, взаємодію держави та благодійних фондів у питаннях військових закупівель. Будемо й більше підтримувати волонтерську діяльність українців",  додав він.

Топ коментарі
+55
У нас вже волонтери займаються "експортом зброї"?
показати весь коментар
02.06.2026 21:17 Відповісти
+44
Два коміка - це сила. Он які теми обговорюють, куди там фахівцям з освітою та досвідом.
показати весь коментар
02.06.2026 21:19 Відповісти
+43
галантерейщик и кардинал - це песта ворогам
показати весь коментар
02.06.2026 21:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У нас вже волонтери займаються "експортом зброї"?
показати весь коментар
02.06.2026 21:17 Відповісти
Оказывается "прокладка 20%" уже нужна и на экспорт
показати весь коментар
02.06.2026 21:28 Відповісти
Цікаво, до чого тут "Пласт"? Невже ті 20% піде на пластунів? Жартую. Напевне хочуть розвалити і "Пласт". Жаль.
показати весь коментар
02.06.2026 21:50 Відповісти
Дякуємо і Притулі іЗеленському і Порошенко що допомогають армії і зустрічаються щоб ще більше зробити державу сильнішою. Дякуємо. В єдності наша сила! Слава Україні! ну і звісно москалям - окупантам смерть!
показати весь коментар
02.06.2026 21:55 Відповісти
Не всі. Навіть громадяни Ізраїлю без посади займалися відправкою українського зерна до підсанкційного Ірану, а звідти возили добрива під документами інших країн.
показати весь коментар
02.06.2026 21:32 Відповісти
галантерейщик и кардинал - це песта ворогам
показати весь коментар
02.06.2026 21:18 Відповісти
галантерейщик и кардинал - это сила (с)
показати весь коментар
02.06.2026 21:29 Відповісти
а помните каки серёжу под солью в кулуарах рады проклятые журналюги словили?
показати весь коментар
02.06.2026 22:05 Відповісти
Якого з Сирьож?
показати весь коментар
02.06.2026 22:20 Відповісти
Це свіжови₴ране 💩
показати весь коментар
02.06.2026 22:47 Відповісти
Галантерейщики що один що другий
показати весь коментар
02.06.2026 21:32 Відповісти
Хто з них хто?
показати весь коментар
02.06.2026 21:59 Відповісти
Тут маємо двох галантерейщиків, і це - потужність! 😂
показати весь коментар
02.06.2026 23:58 Відповісти
ну всьо, війні кінець, такі люди цим питанням занялись!🧐
показати весь коментар
02.06.2026 21:18 Відповісти
Два коміка - це сила. Он які теми обговорюють, куди там фахівцям з освітою та досвідом.
показати весь коментар
02.06.2026 21:19 Відповісти
у нас ціле покоління квкашних вилупків в раді сидить,а торгують Україною та нами як торгаші зі стажем....
показати весь коментар
02.06.2026 21:28 Відповісти
За це і голосували зедібіли. Дивіться і ржіть по приколу.
показати весь коментар
02.06.2026 22:00 Відповісти
Потужна зустріч 100%. Але тут краще підійде: зустрілись два міліонера.
До речі, в якому саме році притула став патріотом? В тому, коли грав Олексу?
показати весь коментар
02.06.2026 21:19 Відповісти
До чого тут Притула???
показати весь коментар
02.06.2026 21:20 Відповісти
Де гроши там і Притула притуляєтся.
показати весь коментар
02.06.2026 21:33 Відповісти
Ну не напишуть що Сергій і його свояк (хомутинік)
показати весь коментар
02.06.2026 22:33 Відповісти
Розбудіть мене *****!!!!!!!
показати весь коментар
02.06.2026 21:20 Відповісти
Супер комент!.... як багато кривавої правди у цьому "сюжеті"!....
показати весь коментар
02.06.2026 21:29 Відповісти
Краще поспіть ще діб 5
показати весь коментар
02.06.2026 21:30 Відповісти
Сам не знаю,может лучше заснуть?Это пздц....
показати весь коментар
02.06.2026 23:15 Відповісти
А какое отношение Притула имеет к экспорту вооружений? Он производитель?
показати весь коментар
02.06.2026 21:21 Відповісти
Можливо, це буде майбутній міністр оборони... Країна можливостей
показати весь коментар
02.06.2026 21:22 Відповісти
Потужный социальный лифт для шутов и шоуменов
показати весь коментар
02.06.2026 21:30 Відповісти
в жОПі коронували у збройного барона...
показати весь коментар
02.06.2026 21:29 Відповісти
Мабуть краде на цьому
показати весь коментар
02.06.2026 21:31 Відповісти
З Кличком жодного разу не зустрівся...з Порошенком один раз...
показати весь коментар
02.06.2026 21:21 Відповісти
ХАХАХАХААХААА
показати весь коментар
02.06.2026 21:22 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2026 21:25 Відповісти
"Остапе! А ну відгамсель мене сильненько , на зло москалям!😁😁 Цікаво цей номер взагалі випустили би зараз в ефір?
показати весь коментар
02.06.2026 21:46 Відповісти
Враховуючи кого він пародіював, то зараз турбопатріоти просто роблять вигляд ніби нічого й не було)
показати весь коментар
02.06.2026 22:02 Відповісти
«Москаль - стратегічний ворог. В москаля є все - нафта, газ, ікра, дороги і дураки. Але ділиться він з нами виключно двома останніми пунктами. Москаль - справжній старший брат: приходить бухий, б"є в морду і "хохлом" обзиває. А ти його за це салом нагодуй, в Крим звози ще й дєвок на Твєрську вистав.»
Ти не український стендапер, якщо не висміяв українців за кремлівською методичкою. Цікаво чи хоч зараз Притула визначився ким для нього є той москаль.
показати весь коментар
02.06.2026 22:32 Відповісти
тим часом
https://focus.ua/uk/auto/756104-krosover-ferrari-purosangue-na-725-sil-zasvitivsya-v-kiyevi-foto
показати весь коментар
02.06.2026 21:26 Відповісти
Проходив слушок з цими генераторами два три роки тому як були тривалі блєкаути, Європа передавала новенькі генератори сотнями безкоштовно, фірма придули солідну їх частку забирала і розподіляла по потрібних людях за гешефт, частина ресторанам, частина фітнес клубам, а частина прямісінько в магазині де ставився реальний цінник з "50 відсотковою знижкою"
показати весь коментар
02.06.2026 21:27 Відповісти
Скоро буде новина, що Зе зустрівся з мінімум і навіть Юзіком. Рівень Лідора світу.
показати весь коментар
02.06.2026 21:27 Відповісти
Зустрілись два стендапера-мудака дві паскуди, два крадія.
показати весь коментар
02.06.2026 21:29 Відповісти
А що у зеленського закінчилися особливо наближені для відмивання коштів?
показати весь коментар
02.06.2026 21:31 Відповісти
….. і скільки з того всього можна вкрасти))))
показати весь коментар
02.06.2026 21:32 Відповісти
Як правильно?
"Я в ****" чи " я в ****"?
показати весь коментар
02.06.2026 21:33 Відповісти
Два оплескозалежні Нарциси зібрались для піару пообговорювати те, в чому повні невігласи.
показати весь коментар
02.06.2026 21:34 Відповісти
Не вірю ні притулі ні зеленському один з них недо президент а другий ним хоче стати🖕
показати весь коментар
02.06.2026 21:38 Відповісти
він тобі в штани насрав ?
показати весь коментар
03.06.2026 08:04 Відповісти
обговорили схематоз...
Займе місце міндича??
показати весь коментар
02.06.2026 21:43 Відповісти
в сізо чи на зоні?
показати весь коментар
02.06.2026 22:11 Відповісти
Треба щоб Зеленський грав в номері файна юкрайна з ним , де Притула в рожевій пілотці, так сказати не виходячи з образу
показати весь коментар
02.06.2026 21:44 Відповісти
Корисні ідіоти на Притулу далі котять.Ну котіть)
показати весь коментар
02.06.2026 21:45 Відповісти
ЦЕ ПОТУЖНО!
показати весь коментар
02.06.2026 21:45 Відповісти
два лайна
показати весь коментар
02.06.2026 21:45 Відповісти
Від Пороха і П'ятого каналу Притулу чорти колотили. А тут ціла зграя мародерів міндічів, цукерманів, чернишових, єрмаків не стають на заваді для зустрічі з їхнім подільником.
Воістину, свій до свого по своє ...

На цьому фото Притула має вигляд Остапа Бендера з його проектом "Нью-Васюки".

показати весь коментар
02.06.2026 21:47 Відповісти
В моєму місті теж є волонтер, він співає на базарі, а гроші передає ЗСУ. Чому Zєльонський з ним досі не зустрівся і не обговорив експорт зброї і закупки для ЗСУ?
показати весь коментар
02.06.2026 21:47 Відповісти
Він не волонтер, і Стерненко теж не волонтер,волонтерством займаються на безоплатній основі, а на які гроші вони та їх родини живуть?, причому живуть нехіло. Да і Пласт до притулки яким містом?. Капець діячі.
показати весь коментар
02.06.2026 21:59 Відповісти
Пласт "чомусь" залишився не прихватизованим зеленю цвіллю. Напевне, там зробили висновки і доручили цей процес притулі.
показати весь коментар
02.06.2026 22:56 Відповісти
Україна пливла пливла і доплавалась. На березі замість Гетьмана - два кловуна.
Це просто якийсь кошмарний сон.
показати весь коментар
02.06.2026 22:04 Відповісти
А з штілерманов клоун не хоче зустрітися і зпитати,коли буде обіцяна балістика за мільярди міндіча?
показати весь коментар
02.06.2026 22:06 Відповісти
З таким самим "корисним" ефектом на місці Притули могла бути близька за базарним жанром Верка Сердючка.
показати весь коментар
02.06.2026 22:08 Відповісти
Легко. І було б навіть смішніше.
показати весь коментар
02.06.2026 22:34 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2026 22:12 Відповісти
Показали, подивились і досить!

показати весь коментар
02.06.2026 22:34 Відповісти
А з балеринами чи гімнастами ЗЄ не пробував обговорювати ці питання?
показати весь коментар
02.06.2026 22:33 Відповісти
Два дебіла це сила. Де супутник? Зустріч двох аферистів
показати весь коментар
02.06.2026 22:34 Відповісти
Хомутиннику мабуть дуже кушать хочеться з оборонки, от він і Притулу відправляє до царька.
показати весь коментар
02.06.2026 22:34 Відповісти
"Гей Олекса! Давай разом наказувати москалів! Де мій латексний рожевий костюмчик?"😁
показати весь коментар
02.06.2026 22:56 Відповісти
Это пздц ,кто эти люди?Идите в баню на корпоратив.Ссюр какой-то.
показати весь коментар
02.06.2026 23:01 Відповісти
Риг мародер супутниковий хомутиника гниди с просроченим диктатором то говорили як. Збільшити мародерство
показати весь коментар
02.06.2026 23:29 Відповісти
У своєму відеозверненні Зеленський завжди радить українцям не ігнорувати загрозу касапських ракетних ударів і завжди звертати увагу на тривоги. Тут з ним слід погоджуватись на всі 100%. Але в цьому контексті є одне питання - а де людям переховуватися? Чи достатньо бомбосховищ? Чи забезчила влада країну за 4 останніх роки повномасштабки достатньою кількістю укриттів? Припустимо,, особисто Зеленський забезпечений бункером. А інші? Чи це той варіант поради: я попередив, а далі рятуйтесь хто як може? Дуже потужна позиція президента.

Жоден вечірний гундосик і навіть вся їх збірка не дають відповіді на всі подібні питання як безпеки, так і життєдіяльності народу. Хоча тут немає нічого дивного. Володимир Зеленський мовчить по всіх наболілих питаннях - від тих, що стосуються його особисто (наприклад: хто такий Вова для якого будують дім в Дінастії) до загальнодержавних: де наша балістика, де три тисячі фламінго, де мільярди дронів, і як він планує здолати Росію. Мовчить і зустрічається лише з тими, хто подібні питання йому не ставить. Тому і результат такий. На жаль, це проблема і вона нікуди не дінеться. Тим більше, що цими вечірними відосиками ворога точно не здолати.
показати весь коментар
03.06.2026 00:37 Відповісти
Взяти потоки на пласт під контроль.
показати весь коментар
03.06.2026 06:43 Відповісти
Притула ---політичний діяч. Навіть вже і не смішно. Скоро всі артисти стануть політиками на окружній дорозі Києва.
показати весь коментар
03.06.2026 08:14 Відповісти
Шоу-бизнес рулит,сливки общества,самые подготовленные хлопы для управления страной и для победы в войне,стадо верит в их компетентность и ждёт от них гениальных решений.
показати весь коментар
03.06.2026 08:31 Відповісти
стадо за 35 років мову вивчити не може йому серіал покажи і воно біжить голосувати.
показати весь коментар
03.06.2026 08:43 Відповісти
Стадо верит в миф про разделение людей по различным малозначительным признакам и во вражду между ними,а не в свободу и экономическое процветание.
показати весь коментар
03.06.2026 09:35 Відповісти
****** шапіто... Мабуть зібралися орбіту супутника міняти...