11792 відвідувача онлайн

Зеленський: Я готовий до переговорів із Путіним, щоб завершити цю війну

Зеленський заявив про зміну пріоритетів США щодо війни в Україні

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий до прямих переговорів із російським диктатором Володимиром Путіним, щоб завершити війну.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спільного з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте спілкування з представниками ЗМІ, повідомляє Цензор.НЕТ.

Війна в Україні не в фокусі уваги США 

"Ми перебуваємо на зв'язку з американською стороною щодо наших перемовин. Ми очікуємо на приїзд переговорної групи, але, на мій погляд, дуже довго. На жаль, ми знаходимось сьогодні не в фокусі. На мій погляд, Іран - це питання номер один для США, а потім іде питання України. На жаль, ми знаходимось в черзі з цих воєн",- сказав глава держави.

Про зустріч з Путіним 

Крім того, глава держави заявив, що для завершення війни він готовий на будь-який формат переговорів, зокрема й на зустріч з російським диктатором Володимиром Путіним.

"І я готовий до прямих перемовин з Путіним, щоб завершити цю війну, аніж чекати в черзі, коли всі закінчать всі конфлікти в світі, а потім це дійде до нас",- сказав очільник держави.

Водночас Зеленський переконаний, що найсправедливішим форматом переговорів є такий, до якого залучені, крім України та Росії, США та Європа.

Топ коментарі
+11
Та й для тебе теж, зелений мародер.
показати весь коментар
03.06.2026 18:04 Відповісти
+9
Адміни, розкажіть і про те, як Зеля на цій пресусі з Рютте свистів, що в державі не знайщлося сраних 10 лямів баксів для першого внеску оплати на протибалістичні системи Петріот... щоб ці системи отримати до кінця поточного року, а не в 2030-му.... І що ніхто Зелю не запитав про резерв з 5-ти будиночів "Династії", яких Железняк оцінює в два лями кожен...
показати весь коментар
03.06.2026 18:06 Відповісти
+8
Ядерну зброю вкрали - і в кущі.
показати весь коментар
03.06.2026 18:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ядерну зброю вкрали - і в кущі.
показати весь коментар
03.06.2026 18:03 Відповісти
Казахстан та Білорусь підписали власні, окремі примірники Будапештського меморандуму 5 грудня 1994 року. [https://en.wikipedia.org/wiki/Budapest_Memorandum 1, https://calhoun.nps.edu/server/api/core/bitstreams/b4a2077d-4f06-4388-87ce-b914d9f5b2fd/content 2]
показати весь коментар
03.06.2026 18:10 Відповісти
Ну можеш там пожити, а ще в ПАР яка теж яз віддала і тепер без світла сидить
показати весь коментар
03.06.2026 18:12 Відповісти
Кому ПАР віддала ядерну зброю? "Південно-Африканська Республіка (ПАР) - єдина у світі держава, яка добровільно та повністю знищила власноруч створену ядерну зброю. Це рішення було ухвалене у 1989 році, після чого країна утилізувала всі свої ядерні боєзаряди."
показати весь коментар
03.06.2026 18:20 Відповісти
Поцікався
показати весь коментар
03.06.2026 18:21 Відповісти
Так я ж і поцікавився (знищила власноруч)! створену ядерну зброю, а тепер давай те, що ти знайшов,
показати весь коментар
03.06.2026 18:29 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D1%86%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82_%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B0 Інцидент Вела
показати весь коментар
03.06.2026 18:32 Відповісти
Там нічого не сказано, що ПАР комусь віддала свою зброю. Назви конкретну країну, кому ПАР віддала свою зброю. З посиланням, звичайно.
показати весь коментар
03.06.2026 18:36 Відповісти
https://en.wikipedia.org/wiki/Israel%E2%80%93South_Africa_agreement
показати весь коментар
03.06.2026 18:45 Відповісти
Це ти так соромишся сказати, що ПАР віддала свою ядерну зброю Ізраїлю? так там нічого такого нема.
показати весь коментар
03.06.2026 18:54 Відповісти
Те що ПАР сидить без світла ти звісно не помічаєш, дуже зручно.
показати весь коментар
03.06.2026 18:59 Відповісти
По твоєму ПАР сидить без світла не тому, що там прийшли до влади сам знаєш хто, а тому, що атомної бомби нема...зі світлом, по твоєму, сидять лише ті, в кого є атомна бомба...північна корея, наприклад.
показати весь коментар
03.06.2026 19:04 Відповісти
Єдиною державою, яка грубо, цинічно і повністю порушила Будапештський меморандум (а саме пункти 1, 2, 3 та 6), є Російська Федерація.
Західні партнери (США та Велика Британія) юридично виконали все, під чим підписалися: вони винесли питання в ООН та розпочали консультації. Більше того, хоча меморандум не зобов'язував їх постачати зброю чи фінансово підтримувати Україну у випадку війни, сьогодні вони роблять це виходячи з інших двосторонніх угод, міжнародного права та власних геополітичних інтересів, фактично виправляючи слабкість Будапештського документа на практиці.
показати весь коментар
03.06.2026 18:25 Відповісти
Не прикривайся законністю, Голодомор теж був за законом. Усі підписанти будапештського меморандуму назавжди винні Україні.
показати весь коментар
03.06.2026 18:28 Відповісти
Тобто для тебе США, Велика Британія та росія це те ж саме.
показати весь коментар
03.06.2026 18:32 Відповісти
Так, це одне і те саме, всі нас використовують як поле бою і полігон. Мене цікавить лише український інтерес.
показати весь коментар
03.06.2026 18:35 Відповісти
Тобто пропонуєш відмовитися від західною допомоги. Ну і ніяких НАТО і ЄС, як вілікій путін завєщял.
показати весь коментар
03.06.2026 18:39 Відповісти
Я пропоную повернути ядерний статус і розмовляти з позиції сили.
показати весь коментар
03.06.2026 18:43 Відповісти
Ну так...засоби доставки вже є (фламінго)...тепер треба сам знаєш кому виділити гроші на рожеву атомну бомбу...
показати весь коментар
03.06.2026 19:01 Відповісти
Давно пора. По французькоиу тєліку кажуть що справи в України налагоджкються і неступає переломний момент у війні, не треба спішити. Якщо не будуть спішити то це приведе до розвалу раші і виграшу у війні.
показати весь коментар
03.06.2026 20:14 Відповісти
Ага...ну тоді, якщо США, Англія і росія це для тебе одне й те ж саме, то можна білоруський варіант - росія розміщує в Україні ядерну зброю і ми з позиції сили будемо розмовляти з Англією та США...?
показати весь коментар
03.06.2026 20:44 Відповісти
" Зеленський: Я готовий до переговорів із Путіним, щоб завершити цю війну" Повезете пуйлу на підпис "план перемоги"?
показати весь коментар
03.06.2026 19:26 Відповісти
Хто вкрав? Вона на москву поїхала.
показати весь коментар
03.06.2026 20:15 Відповісти
Та й для тебе теж, зелений мародер.
показати весь коментар
03.06.2026 18:04 Відповісти
В ОПє вже відкорковують шампанське та співають : етет дєнь ми прібліжалі как маглі...
показати весь коментар
03.06.2026 18:04 Відповісти
Кто бы мог подумать. Трамп это демонстрировал еще до "Эпичной херни".
показати весь коментар
03.06.2026 18:05 Відповісти
Адміни, розкажіть і про те, як Зеля на цій пресусі з Рютте свистів, що в державі не знайщлося сраних 10 лямів баксів для першого внеску оплати на протибалістичні системи Петріот... щоб ці системи отримати до кінця поточного року, а не в 2030-му.... І що ніхто Зелю не запитав про резерв з 5-ти будиночів "Династії", яких Железняк оцінює в два лями кожен...
показати весь коментар
03.06.2026 18:06 Відповісти
Поговори, заре акк забанять, і ще й мені тоже за такі коменти)
показати весь коментар
03.06.2026 19:08 Відповісти
******
показати весь коментар
03.06.2026 20:12 Відповісти
Шось не то... тема одна, а коменти зовсім інші...
показати весь коментар
03.06.2026 21:13 Відповісти
а для тебе і твоєї банди?
показати весь коментар
03.06.2026 18:06 Відповісти
Як сказано на плівках Міндіча, завершення війни в Україні для Зєшобли - рівноцінно смерті.
показати весь коментар
03.06.2026 18:06 Відповісти
Тому потрібна ракетна зброя і робити сіру зону до москви, інакше армія втомиться, але ж потрібна стратегічна перемога, а це кошмарити москву, щодня, саме там знаходяться більшість, яка поза політикою, тому політика має сама до них прийти.
показати весь коментар
03.06.2026 18:07 Відповісти
доні відповів гундосому зеленому мародеру на лист бажань?
чи, трамп попросив рубіка?

але, криворагульский вова, все ще чекає на вітькофа та затькофа......

далжнік саши і рими дуже переймається ізраїлем.
показати весь коментар
03.06.2026 18:07 Відповісти
Відкрив Америку - а коли це було приорітетом для США
показати весь коментар
03.06.2026 18:10 Відповісти
Це було новиною тільки для тебе, в для нас це давно вже зрозуміло. Трампонутий з першого дня по указці ху...ла опускає США, в питається розвалити ЄС
показати весь коментар
03.06.2026 18:15 Відповісти
Дашотикажеш?
Начеб то раніше сша переживали за Україну. Просто Тромб думав по-швидкому Україну нагнути перед Ху'йлом і отримати премію міру
показати весь коментар
03.06.2026 18:17 Відповісти
Просто Трамп нарешті зрозумів, що витрачати свій час на абсолютно недоговороздатного споживача коксу немає неякого сенсу.
показати весь коментар
03.06.2026 18:21 Відповісти
Що воно таке дурне говорить?
Може,для нього особисто не пріоритет?
З усіма хоче зажертися,щоби вину на партнерів перекласти?
показати весь коментар
03.06.2026 18:29 Відповісти
Не хотів допомоги США в переговорах - отримаєш бездіяльність США у війні.
показати весь коментар
03.06.2026 18:38 Відповісти
Хтось, колись говорив, що "Якщо я не зможу закінчити війну, значить потрібно, щоб прийшла інша людина, яка спроможна закінчити цю трагічну історію між нашими країнами" https://www.pravda.com.ua/news/2020/10/12/7269608/

Зеленський подякував Трампу за всю надану допомогу і сказав, що тільки Трамп може змусити главу Кремля Володимира Путіна припинити війну.
https://ua.korrespondent.net/ukraine/4858022-tramp-nazvav-bazhanu-datu-zavershennia-viiny-zmi

Якщо від Трампа залежить закінчення війни, то що тоді робить ********** і навіщо він тоді, виходить виключно для того, щоб "пиляти" бюджетні кошти.
показати весь коментар
03.06.2026 18:39 Відповісти
Хоче перетерти за двушки, дізнатися куди вони пішли
показати весь коментар
03.06.2026 19:05 Відповісти
Ідіот) а як же https://www.president.gov.ua/documents/6792022-44249 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №679/2022-про заборону перемовин з росіянцями))
показати весь коментар
03.06.2026 19:11 Відповісти
" Іноді ти маєш побігти, щоб побачити, хто побіжить за тобою. Іноді ти повинен говорити м'якше, щоб побачити, хто насправді прислухається до тебе. Іноді ти маєш зробити крок назад, щоб побачити, хто ще стоїть на твоїй стороні. Іноді ти повинен робити неправильні рішення, щоб подивитися, хто з тобою поруч, коли все руйнується."- Пауло Коельйо
Напевно такою має бути і дипломатія, тим більше, коли країна в стані війни, та ще й розкрадена. З його "квартальною" дипломатією від нас скоро відвернуться і найтерплячіші союзники.
показати весь коментар
03.06.2026 19:12 Відповісти
А що хіба хоч раз злочинець путін заявляв що готовий до переговорів ?він готовий лише до капітуляції України нічого не змінилось ,то навіщо цей цирк ? і які переговори між злочинцем убивцею сотень тисяч невинних людей і проросійським клоуном який грає роль президента ?
показати весь коментар
03.06.2026 19:13 Відповісти
"Про" у вашому дописі зайве, як на мене. Торчок - московський блазень, без ніяких "про".
показати весь коментар
03.06.2026 19:41 Відповісти
Про твою готовність "сайтісь пасрєдінє" ти сказав ще до виборів, у ватника Горндона.
показати весь коментар
03.06.2026 19:18 Відповісти
Ти був готовий ще будучи кандидатом...подивитися в очі,а той показує очко,а так все решту ОК,справедливий мир -це мінус 20% національної території(
показати весь коментар
03.06.2026 19:18 Відповісти
так он с тобой , пианистом, за падло имеет говорить
показати весь коментар
03.06.2026 19:41 Відповісти
І це після того,як один 🤡 послав окурка два рази на йух.
показати весь коментар
03.06.2026 19:45 Відповісти
а голову до пащі алігатора ? таке саме!
показати весь коментар
03.06.2026 20:09 Відповісти
Ну от до чого він готовий ?! Нуль прямих перемовин за чотири роки, нуль ! Замість того, щоб поїхати і маючи яйця хоч спробувати домовлятися напряму ! Яке там ! "Хай за мене Америка все порішає !" Ну а америці звичайно на цю мясорубку насрати, їм ще краще.
показати весь коментар
03.06.2026 20:38 Відповісти
А в реалі робить навпаки,щоби вона не закінчилась.
На словах, нема більшого націоналіста від нього,а по факту -мінус 20 млн.
показати весь коментар
03.06.2026 20:39 Відповісти
"Переговори" з Путіним - це суцільне приниження, в ЗЕ, якби міг вести переговори, то давно би домовився з Порошенко про співпрацю ще до війни на фоні загроз зі сторони РФ. Тому переговорів тут бути не може.
А з ким в Росії вели переговори: з Распутіним чи Тушинським вором? Їх вбили, і все. Такою буде й доля Путіна, яку він сам собі і обрав.
показати весь коментар
03.06.2026 21:13 Відповісти
Але це не точно, бо Зе постійно бреше.
показати весь коментар
03.06.2026 21:18 Відповісти
Ти готовий перемагати РФ чи ,,сойтісь по средінє,,По твоїх словах ти готовий капітулювати,в той момент коли удари по енергетиці стають дуже болючими і на полі бою ми знищуєм більше живої сили чим вони мобілізовують.І тут на тобі-,,А давайтє дружіть,,