3785 відвідувачів онлайн

Росія заявила про вивезення понад 700 тисяч українських дітей з окупованих територій, - Лубінець

Росіяни заявили, що вивезли понад 700 тисяч українських дітей з окупованих територій

Росія заявила про вивезення до своєї території понад 700 тисяч українських дітей з тимчасово окупованих регіонів України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі Армія FM розповів Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

За словами омбудсмана, російська уповноважена у справах дітей Марія Львова-Бєлова раніше заявляла, що до Росії вивезли 744 тисячі українських дітей, які проживали на захоплених територіях.

Водночас українська влада офіційно зафіксувала незаконне вивезення 19,5 тисячі дітей.

Лубінець зазначив, що від початку повномасштабного вторгнення Україні вдалося повернути 2274 дитини.

За його словами, процес повернення залишається складним, оскільки універсального механізму не існує. Кожен випадок потребує окремих переговорів, підготовки документів та організації логістики.

До повернення українських дітей залучені міжнародні партнери, зокрема США, Катар, Ватикан та низка інших держав. Допомогу також надають українські благодійні організації.

Омбудсман додав, що на тимчасово окупованих територіях нині можуть перебувати близько 1,6 мільйона українських дітей.

Топ коментарі
+6
Кіднепінг світового масштабу!
показати весь коментар
19.06.2026 13:40 Відповісти
+5
А після промивки мізків у рашистів буде 700тис нових молодих zомбаків замість старих наркоманів і бурят. Ось вам і ціль цієї війни. На дарма ще задовго до війни один кацапський політик заявляв що Московії потрібні українці для підживлення свіжої слов'янської крові. Інакше Московія перетвориться на мусульманську країну. Так як ісконно рузкіє народи і прадіди це потомки Золотої Орди, кров яких з часом бере верх над слов'янською кров'ю. Це тей же принцим якщо вовка схрещувати з собакою і випустити їх на природу то в кінці все одно підуть вовки а від собаки не залишиться ніяких генів. Яскравий приклад вчорашніх нальотів на моцкву, де всі бачили що корінні жителі моцкви одні чурбани і китайці і жодної слов'янської морди. Тому рашисти і лізуть на Захід щоб захопити слов'янські народи і далі заявляти що Московія відноситься до Європи а не до Азії. Хоча насправді це помилка. Московія це скоріше країна Азії і ближнього сходу ніж Європейського континенту. Рашисти дуже бояться це визнавати, тому постійно туляться до нас
показати весь коментар
19.06.2026 13:48 Відповісти
+2
САМІ ЗІЗНАЮТЬСЯ В ЗЛОЧИНАХ. Але для рузкіх злочини це привід для гордості - завжди. "притащити" щось із війни - це те чим вони зайняті 800 років. Крім цього вони нічим і не займаються

ЛИШЕ а що тобі інші? РФ все ще в ООН, а Кошта "шукає шляхи" обійнятись з ними і це при тому що люди ПРЯМ кажуть про геноцид
показати весь коментар
19.06.2026 13:20 Відповісти

Завантаження...