11263 відвідувача онлайн

Пік загострення бойової ситуації біля Авдіївки трохи пішов на спад, - Жебрівський

Загострення ситуації в районі Авдіївки пішло на спад, повідомив в ефірі "112 Україна" керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає Цензор.НЕТ.
"Пік загострення бойової ситуації біля Авдіївки трохи пішов на спад. Сподіваюся, сьогодні вже запрацюють школи. Умови для відкриття є. Електроенергія відновлена, ще допрацьовують. Тепло є, до кінця сьогоднішнього дня вода буде в повному обсязі", - зазначив він.
За словами Жебрівського, вже сформовано 10 будівельних бригад, вони розпочинають відновлювальні роботи в будинках.

Нагадаємо, зранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.

Після двох днів загострення
українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.

30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.

Увечері
30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.

За даними прес-центру штабу АТО, зараз бойовики не припиняють штурмових дій у районі Авдіївки.

У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню.

Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісеєв заявив, що ситуація на Донбасі перейшла з регіональної площини в міжнародну, і в разі, якщо Росія в ході розгляду цього питання Радою Безпеки ООН накладе на нього вето, це продемонструє реальне ставлення російської сторони до ситуації на Донбасі.
5 лютого майже вся Авдіївка (Донецька область) була підключена до електропостачання. Залишалися непідключеними тільки мікрорайон Ювілейний, вулиці Грушевського, Маяковського, Степова, Незалежності, 50-річчя АКХЗ, Пархоменка та Донецька.
Топ коментарі
+19
Пик обострения боевой ситуации возле Авдеевки пошел на спад, - Жебривский - Цензор.НЕТ 4502
показати весь коментар
06.02.2017 09:30 Відповісти
+6
а шо такое ? обдроченцы не взяли Лондон ? надоже ... вчера новую дозу наркотиков не подвезли, рузьге диллеры
показати весь коментар
06.02.2017 09:34 Відповісти
+6
Продолжение:

Заинтересовался, поискал в сети - и правда. Полно фото и видео применения этих бомбо-дронов. В связи с бесчисленными обстрелами русни стали выстраиваться вот такие мысли:
1. Это же как бы было здорово использовать нам бомбо-дроны против тех же минометных точек и артиллерии русни. Пусть даже и в жилых кварталах. Это ведь точечные удары, а не гасить тяжелой артиллерией по квадрату!
2. Если басмачи это так широко используют, то для этого наверняка не нужно астрономических денег, внеземных технологий и тайных научных знаний!
3. Ну, положим, деньги всё же нужны и не малые. Но для басмачей, воюющих с многократно превосходящим противником, такие вещи - вопрос жизни и смерти. А над Банковой снаряды не летают и там мирный план. В итоге не то, что ударными БПЛА, а даже разведывательными армия на половину оснащена за счет волонтеров и народных денег.
4. Русня нагнала на Донбасс кучу средств ПВО и самые современные средства РЭБ. А вот все применения басмаческих дронов, что я видел, были либо против курдов, у которых с этим неважнецки, или против иранской армии в Мосуле, у которой походу тоже не очень с РЭБ и ПВО. Но, волонтерские БПЛА летают на Донбассе. Да, их периодически валят. Это война. Она не бывает без потерь, и лучше терять железяки, чем людей.
И вот пришел я к печальному выводу… Пока над Банковой снаряды не засвистят, там будут покупать минометы за 0,5 млн.грн.. Интересно, сколько ударных БПЛА соорудили бы волонтеры за эти деньги?
показати весь коментар
06.02.2017 09:36 Відповісти

Завантаження...