Депутатку Хмельницької міськради викрито на незаконному збагаченні на $1,5 млн, - ДБР. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
У депутатки Хмельницької міської ради виявили понад півтора мільйона незадекларованих доларів та об’єкти нерухомості.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДБР.
Як зазначається, жінка у своїй декларації взагалі не вказала наявність у неї готівки.
Водночас під час обшуків у індивідуальних банківських комірках, відкритих на її ім’я, та за місцем її роботи правоохоронці вилучили понад 1,5 млн доларів США у різній валюті.
Слідчі ДБР розслідують кримінальне провадження щодо оборудок на Хмельницькій митниці під час виконання угод приватною компанією, директором якої нині є депутатка.
Наразі фігурантка затримана за підозрою у незаконному збагаченні (ст. 368-5 КК України).
Санкція статті передбачає позбавлення волі до 10 років з конфіскацією усього майна.
Досудове розслідування триває.









Хлопці без ніг, без рук, без очей потребують допомоги і грошей на лікування. Та й просто на добре харчування. На ліки. На класні протези.
А отака жаба, смердюча могильна жаба, жере, пхає гроші собі в горлянку, у носа, у вуха, у *****, у дупу.
Ненавиджу таких українчиків! Таких жлобастих ненажерливих хитродупих хитрованів. Рука б не здригнулася б. Але перд тим посадити на воду і хліб, у яму з жабами і тарганами. На цеп. Або дупою на мурашник. Полити сиропом.