8526 відвідувачів онлайн

Біля посольства РФ в Ефіопії вишикувалася черга охочих воювати, - ЗМІ. ФОТО

Ефіопи сотнями йдуть до російського посольства, дипломати вигадали своє пояснення.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Сьогодні.

У столиці Ефіопії Аддіс-Абебі біля посольства Росії була помічена черга із сотень місцевих чоловіків. За даними ефіопських ЗМІ, вони намагалися завербуватися та допомогти армії РФ у її вторгненні в Україну.

Біля посольства РФ в Ефіопії вишикувалася черга охочих воювати, - ЗМІ 01

Посольство РФ дало власне пояснення довгої черги: це "демонстрація солідарності", пише видання Addis Standart.

У диппредставництві РФ повідомили, що отримували "електронною поштою та під час особистих візитів від громадян Ефіопії вияв їхньої солідарності та підтримки Російської Федерації".

"Ми розглядаємо це як ще один прояв братської дружби та взаємної підтримки між двома народами. Дякуємо всім ефіопським друзям за добрі слова на адресу нашої країни", – заявило посольство у фейсбуці.

У відомстві запевнили, що "посольство не приймає жодних заяв про набір до збройних сил Російської Федерації" і дипломати суворо дотримуються положень Віденської конвенції 1961 року та національного законодавства, згідно з якими вербування найманців до армії РФ не є сферою діяльності дипмісії.

Топ коментарі
+42
показати весь коментар
20.04.2022 13:32 Відповісти
+40
Чи ті довбаки взагал розуміють що через війну яку розв'язала РФ ім у цьому році не буде чого їсти ?
показати весь коментар
20.04.2022 13:32 Відповісти
+32
у нас ЧЕРНОзем, тож все сходицця!
показати весь коментар
20.04.2022 13:33 Відповісти

Завантаження...