Кулеба закликав світ засудити варварський обстріл Одеси. ФОТО
Про це Кулеба написав у твіттері, інформує Цензор.НЕТ.
"Російські ракети вбивають людей і руйнують культові місця Одеси, які перебувають під охороною ЮНЕСКО. Найбільша в історії атака на великий порт, життєво важливий для світової продовольчої безпеки, є атакою на все світове співтовариство. Я закликаю всі держави та організації засудити цей варварський військовий злочин", - відзначив Кулеба.
Як повідомлялося, у ніч на 23 липня війська РФ атакували Одещину щонайменше 5-ма видами ракет всіх видів базування.
Внаслідок ракетного удару по Одесі 1 людина загинула, 22 - постраждали, з них 4 дитини. За даними ОК "Південь", рашисти били по портовій інфраструктурі Одеси, через похибку ракет постраждали цивільні об’єкти.
За даними Повітряних сил, під час атаки на Одещину знищено 9 із 19 ворожих ракет.
Також Цензор.НЕТ повідомляв, що 22 липня окупанти двічі обстріляли м. Куп’янськ Харківської області. Також Цензор.НЕТ повідомляв про обстріл населеного пункту Дворічна Харківської області.
Вночі 23 липня російські війська чотирма ракетами атакували околиці Запоріжжя та Запорізький район.




або зараз тобі цікаво що там у Судані? Так ото ж. а то 95% у нас населення думає шо на кожен вереск Кулебаки - одразу відправляють флот з Бразилії з гречкою, ой, з Томагавками і морпіхами. Вимагати так як Зеля недавно? Шо мало не викинули як пса з того саміту і дупами повернулись - фото бачив? русня аж смакує і скавулить від радості. і то воно саме так набикувало, або Єрмак
Безкоштовно нам дають - але мало!👈
Що потрібно робити? - Купувати ракети, літаки.
Де взяти гроші? У Кучми та інших, хто це все продав!!
Як? Порушувати проти них кримінальні справи, подавати в міжнародний розшук, та конфіскувати все рухоме та нерухоме!!👈