8331 відвідувач онлайн
5 038 12

У київській підземці нетверезий чоловік напав з ножем на пасажира метро: підозрюваного затримали. ФОТОрепортаж

Увечері 23 травня чоловік у нетверезому стані спровокував конфлікт з іншим громадянином у київському метро і вдарив його ножем у живіт. Правоохоронці затримали підозрюваного.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу поліції Києва.

Відомо, що подія сталася у вагоні потяга на станції метро "Вокзальна".

Встановлено, що нетверезий правопорушник чіплявся до інших громадян з нецензурною лайкою, а коли один з пасажирів намагався його зупинити - зловмисник почав бійку.

Чоловік напав на пасажира метро у Києві 23 травня 2024 року

"В ході конфлікту підозрюваний дістав складний ніж та спричинив 24-річному хлопцю не проникаюче поранення в живіт. Постраждалому допомогли пасажири вийти на станції та викликали поліцейських і медиків", - йдеться у повідомленні.

Поліцейські невідкладно встановили та затримали правопорушника на станції метро "Шулявська". Ним виявився 29-річний уродженець міста Херсона. Зазначено, що свої протиправні дії він пояснити не зміг.

Чоловік напав на пасажира метро у Києві 23 травня 2024 року
Чоловік напав на пасажира метро у Києві 23 травня 2024 року

Слідчі управління поліції в метрополітені, за процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене із застосуванням холодної зброї чи іншого предмета. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.

Топ коментарі
+6
Меня нож, который ВСЕГДА со мной, спас несколько раз, из свежего- осенью, перед большой войной за мной увязалась троица грабителей(баба и 2 мужика) все явно откидоны, как человек чья юность прошла в 90х, срисовал их сразу. Один мужик отделился, обогнал-из рукава кончик арматуры,двое метрах в 10 держались позади, что бы получившего по голове лут забрать. Я резко сблизился с впереди идущим и открыл нож, мой десантный стропорез выбрасывает лезвие с таким звуком , что любому ясно что происходит, и «арматурщик» и двое других дали по сйобам. Почему свалили? Потому что мразь идет грабить жертву, а не драться с тем кто готов дать отпор …
показати весь коментар
24.05.2024 16:03 Відповісти
+3
Нормально відкосив від ТЦК.
показати весь коментар
24.05.2024 15:48 Відповісти
+2
Пару місяців відсидить зате потім із гордістю буде всім показувати, що він не ухилянт, а чесний громадянин
показати весь коментар
24.05.2024 14:39 Відповісти

Завантаження...