10690 відвідувачів онлайн

Затримано двох зрадниць, які працювали на ворога під час окупації Херсону: одна з них "маскувалася" під вигаданим ім’ям, - СБУ. ФОТО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

Як зазначається, одна із зрадниць - колишня посадовиця місцевого підрозділу Фонду соціального страхування.

Під час захоплення обласного центру вона підтримала рашистів, за що отримала "посаду" в місцевій окупаційній адміністрації РФ. Там за протекції зрадника Сальдо фігурантка очолила так званий "відділ соцполітики".

Перебуваючи у лавах псевдоустанови, колаборантка підшукувала "однодумців", з яких намагалась сформувати "штат" свого підрозділу.

Також вона запроваджувала "законодавство" країни-агресора та переводила всі банківські розрахунки на російські рублі.

СБУ затримала двох колаборанток на Херсонщині

Для конспірації ворожа поплічниця використовувала "псевдонім", яким, зокрема, підписувала "розпорядчі" документи.

Після деокупації обласного центру вона залишилася у місті, а згодом влаштувалась до місцевого Пенсійного фонду.

Співробітники СБУ задокументували злочинну діяльність фігурантки та її спроби сховатись в державній установі від правосуддя.

Інша зрадниця вступила до "виборчкому" окупантів

Ще одна викрита колаборантка - мешканка Корабельного району Херсона. Під час окупації обласного центру вона вступила до "виборчкому" рашистів.

Там вона агітувала місцевих жителів "проголосувати" за приєднання регіону до складу Росії.

СБУ затримала двох колаборанток на Херсонщині

Для збору "голосів" вона робила подворові обходи та агітувала місцевих жителів поставити у незаконних бюлетенях відмітки на користь РФ.

Після звільнення міста колаборантка намагалася переховуватися, однак Служба безпеки встановила її місцеперебування і затримала.

Підозри

Наразі слідчі СБУ повідомили обом зловмисницям про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

Затримані перебувають під вартою. Їм загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+24
І скільки ще цього сміття підкацапного по Україні сидить і чекає свого часу,страшно подумати
показати весь коментар
30.05.2024 10:16 Відповісти
+17
А що Ви хотіли, коли навіть Президент ще донедавна створив "творчий" колектив під назвою "95 квартал" і більше 10 років втирили наріду славу про "русский мир", топталися по наших традиціях, культурі, мові... Крім малоросійського "кврталу" створили ще за гроші платників податків України проросійські кіностудії і знімали фільми про "сватів" та інше сміття. Але вумний нарід 73% розібрався і дав їм кермо, всю владу і казну.
показати весь коментар
30.05.2024 10:27 Відповісти
+10
Ці тьотки невиліковні.
показати весь коментар
30.05.2024 10:31 Відповісти

Завантаження...