Удар РФ по Харкову: Кількість постраждалих збільшилася до 54, серед них троє дітей віком 12, 13 та 17 років. ВІДЕО+ФОТОрепортаж (оновлено)
Унаслідок удару росіян по Харкову 22 червня три людини загинули і вже відомо про 54 постраждалих.
Як передає Цензор.НЕТ, про це розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов і показав фото наслідків удару окупантів по місту.
Голова ОВА повідомив, що росіяни запустили по цивільних людях чотири снаряди УМПБ Д-30 із Бєлгорода.
Станом на 17.08 було відомо про трьох загиблих та щонайменше 25 поранених.
Зокрема, 16 людей госпіталізовані, двоє з них - діти.
Як зазначив Синєгубов, чотири людини перебувають у важкому стані.
Також повідомляється, що пошкоджено виключно цивільну інфраструктуру: будинок, зупинки громадського транспорту, магазини.
Вже о 17.57 стало відомо, що кількість поранених збільшилася до 37.
"Медики борються за життя чотирьох пацієнтів - двох жінок та двох чоловіків, які перебувають у важкому стані", - розповів голова ОВА.
Оновлена інформація щодо постраждалих
У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що кількість поранених у Харкові зросла до 41 людини. Серед них двоє дітей, 24 жінки та 15 чоловіків.
6 постраждалих перебувають у важкому стані.
Також повідомляється, що серед загиблих двоє чоловіків та 41-річна жінка, яка під час обстрілу Основʼянського району виходила на зупинку громадського транспорту з тролейбуса.
За інформацією станом на 20:20 кількість постраждалих зросла до 52 людей, серед них 23 чоловіки, 26 жінок та троє дівчат віком 12, 13 та 17 років.
О 21:33 Синегубов повідомив, що кількість постраждалих у Харкові зросла до 54.






Воно взагалі буде кумедно. Після закінчення війни ми зможемо виїжджати за кордон. І тут на вулицях Парижу, Берліну, Мадриду чи Каїру бачиш товстопузе тупориле з колорадською стрічкою. Жити йому секунди дві, максимум.
В мене побратим поїхав в відпустку до сім'ї в Німеччину. І нарвався на вулиці на кацапа. Його тепер Інтерпол розшукує, до нас ДБР приїжджало. Не відпустимо. Нема у нас такої людини, всьо ))