7699 відвідувачів онлайн

Удар РФ по Харкову: Кількість постраждалих збільшилася до 54, серед них троє дітей віком 12, 13 та 17 років. ВІДЕО+ФОТОрепортаж (оновлено)

Унаслідок удару росіян по Харкову 22 червня три людини загинули і вже відомо про 54 постраждалих.

Як передає Цензор.НЕТ, про це розповів голова Харківської ОВА Олег Синєгубов і показав фото наслідків удару окупантів по місту.

Голова ОВА повідомив, що росіяни запустили по цивільних людях чотири снаряди УМПБ Д-30 із Бєлгорода.

Станом на 17.08 було відомо про трьох загиблих та щонайменше 25 поранених.

Зокрема, 16 людей госпіталізовані, двоє з них - діти.

Як зазначив Синєгубов, чотири людини перебувають у важкому стані.

Удар РФ по Харкову 22 червня

Також повідомляється, що пошкоджено виключно цивільну інфраструктуру: будинок, зупинки громадського транспорту, магазини.

Вже о 17.57 стало відомо, що кількість поранених збільшилася до 37.

"Медики борються за життя чотирьох пацієнтів - двох жінок та двох чоловіків, які перебувають у важкому стані", - розповів голова ОВА.

Удар РФ по Харкову 22 червняУдар РФ по Харкову 22 червня
Удар РФ по Харкову 22 червня
Удар РФ по Харкову 22 червня
Удар РФ по Харкову 22 червня

Оновлена інформація щодо постраждалих

У Харківській обласній прокуратурі повідомили, що кількість поранених у Харкові зросла до 41 людини. Серед них двоє дітей, 24 жінки та 15 чоловіків.

6 постраждалих перебувають у важкому стані.

Також повідомляється, що серед загиблих двоє чоловіків та 41-річна жінка, яка під час обстрілу Основʼянського району виходила на зупинку громадського транспорту з тролейбуса.

За інформацією станом на 20:20 кількість постраждалих зросла до 52 людей, серед них 23 чоловіки, 26 жінок та троє дівчат віком 12, 13 та 17 років.

О 21:33 Синегубов повідомив, що кількість постраждалих у Харкові зросла до 54.

Топ коментарі
+15
Голожопое, кацарылое чурбаньё нужно уничтожить полностью до единого
показати весь коментар
22.06.2024 18:33 Відповісти
+13
Усі війни колись закінчуються. Не знаю, як це було після 2-ї світової, але абсолютно точно знаю - бачиш росіянина - вбий його. Ця кровава бійня вже назавжди. Вони не люди. Тварі.

Воно взагалі буде кумедно. Після закінчення війни ми зможемо виїжджати за кордон. І тут на вулицях Парижу, Берліну, Мадриду чи Каїру бачиш товстопузе тупориле з колорадською стрічкою. Жити йому секунди дві, максимум.
показати весь коментар
22.06.2024 18:37 Відповісти
+8
А хто з наших зараз за кордоном? Лише ухилянти. Вони не воїни.

В мене побратим поїхав в відпустку до сім'ї в Німеччину. І нарвався на вулиці на кацапа. Його тепер Інтерпол розшукує, до нас ДБР приїжджало. Не відпустимо. Нема у нас такої людини, всьо ))
показати весь коментар
22.06.2024 18:50 Відповісти

Завантаження...