10710 відвідувачів онлайн
9 773 12

"Українська бронетехніка" представила новий бронеавтомобіль "Варта 2" на виставці оборонної промисловості у Польщі. ФОТО

Конструкторсько-виробниче підприємство "Українська бронетехніка" на Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO 2024 у Кельце (Польща) представила новий бронеавтомобіль "Варта 2".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на фейсбук-сторінку "Української бронетехніки".

Особливості броньованої машини "Варта 2" 

Як зазначається, бойова броньована колісна машина "Варта 2" створена на базі шасі Base. Автомобіль має повну масу 14 тон та може розвивати швидкість 110 кілометрів на годину.

"Це абсолютно нова машина, яка розроблялася з врахуванням десятирічного досвіду компанії, потреб військових та умов сучасної війни. Автомобіль може перевозити 10 членів екіпажу. Бронемашина оснащена бойовим модулем "Січ" з 30 мм автоматичною гарматою, що надає їй потужну вогневу міць, необхідну для підтримки піхоти та знищення бронетехніки противника", - розповів генеральний директор ТОВ "Українська бронетехніка".

Бронемашина Варта 2
Бронемашина Варта 2
Бронемашина Варта 2
Бронемашина Варта 2

Захист екіпажу

Клас балістичного захисту бронеавтомобіля повністю відповідає натовському STANAG 3, протимінний захист 3a/3b.

Автомобіль також оснащений протимінними сидіннями та сучасними системами безпеки, які забезпечують максимальний рівень захисту екіпажу. Зокрема, в автомобілі встановлено систему підвісної підлоги, яка захищає екіпаж від перевантажень під час підриву.

"Варта 2" обладнана сучасними системами світломаскування та інтегрованою системою фільтрації повітря, яка забезпечує захист військових від хімічних та біологічних загроз.

Встановлений програмно-апаратний комплекс "ICoMWare" забезпечує ситуаційну обізнаність та інформаційну підтримку командира підрозділу через захищену Mesh-мережу з використанням широкосмугових радіостанцій DTC.

Завдяки незалежній підвісці та системі CTIS, "Варта 2" здатна розвивати високу швидкість та долати перешкоди.

Топ коментарі
+6
Аби їх ще було у достатній кількості для ЗСУ.
показати весь коментар
03.09.2024 12:13 Відповісти
+5
Та тихіше. Зелені виродки ще не нажерлися. Машину треба купувати за бюджетні кошти, а вони йдуть на дороги і стадіони, де розкрадаються ЗЕленою командою
показати весь коментар
03.09.2024 12:24 Відповісти
+2
Виглядає потужно
показати весь коментар
03.09.2024 12:08 Відповісти

Завантаження...