10288 відвідувачів онлайн
9 012 19

Рашисти зруйнували міст між Покровськом та Мирноградом. ФОТО

Російські загарбники зруйнували Дмитрівський міст, який сполучав Покровськ з Мирноградом.

 Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у Покровській МВА.

"Російські окупаційні війська продовжують руйнувати мирні міста Донеччини, знищуючи все те, від чого залежить життєдіяльність прифронтових громад", - йдеться в повідомленні.

Так минулої доби ворог двічі завдав ударів по цивільній інфраструктурі Покровська

11 вересня близько 10.50 стався ворожий обстріл східної частини Покровська. Влучання відбулося біля одного зі шляхопроводів. Від вибухової хвилі також зазнали пошкоджень житлові багатоквартирні будинки.

Зруйновано Дмитрівський міст у Покровську
Зруйновано Дмитрівський міст у Покровську

Сьогодні, 12 вересня, 0 04.40 ворог знову поцілив в дорожньо-транспортний об’єкт та зруйнував одну із секцій шляхопроводу.

Нагадаємо, у Покровську внаслідок бойових дій зупинена робота модульної фільтрувальної станції, завдяки якій останнім часом місто отримувало воду. Відновити її роботу наразі неможливо. Раніше у Покровську було пошкоджено газорозподільчу станцію. Без газопостачання залишились майже 28 тисяч абонентів, 23 тисячі з яких - мешканці Покровська, інші 5 - жителі Родинського.

Топ коментарі
+10
Що не кажіть, а працюють орки чітко... Лізуть тварі поступово і послідовно...
показати весь коментар
12.09.2024 11:14 Відповісти
+7
Це просто міст над залізницею. По ньому були прильоти вже раніше. Тож там нема проблем від слова зовсім. Давно вже прийняли найпростіше рішення і все зробили.
показати весь коментар
12.09.2024 12:01 Відповісти
+6
Я так розумію - там річки нема Значить - залишилась якась об"їзна дорога що сполучала населені пункти до будівництва шляхопроводу ......
показати весь коментар
12.09.2024 11:16 Відповісти

Завантаження...