8125 відвідувачів онлайн
2 243 9

Затримано двох чоловіків напідпитку, які намагалися незаконно перетнути кордон з Польщею, - Держприкордонслужба. ФОТО

Неподалік кордону з Польщею прикордонники помітили двох чоловіків, які намагалися подолати загороджувальний паркан. Як з’ясувалося, ідея здійснити спонтанну подорож в них виникла після вживання алкогольних напоїв.

Про це повідомили в Державній прикордонній службі, передає Цензор.НЕТ.

"Учора ввечері військовослужбовці відділу "Морозовичі" виявили неподалік українсько-польського кордону двох чоловіків, які намагалися подолати загороджувальний паркан. Помітивши прикордонний наряд, чоловіки спробували втекти, але їх швидко наздогнали охоронці кордону. Виявилося, що вони не були самотніми - разом із ними знаходилися ще дві жінки", - йдеться в повідомленні.

Двоє чоловіків напідпитку намагалися перетнути кордон

Як з’ясувалося, четверо жителів Нововолинська вирушили на відпочинок до лісового масиву поблизу кордону. Після вживання алкогольних напоїв чоловіки, 1987 та 1997 років народження, вирішили здійснити спонтанну подорож до Польщі, залишивши жінок у прикордонні.

У ДПСУ повідомили, що на всіх чотирьох осіб прикордонники склали адміністративні матеріали за порушення прикордонного режиму. Двоє чоловіків, які намагалися незаконно перетнути кордон, постануть перед судом за свої дії.

Завантаження...