10208 відвідувачів онлайн

Процес останнього обміну був надзвичайно складним. Серед визволених - 38 воїнів Нацгвардії, 2 поліцейських та 2 прикордонники, - Клименко. ФОТОрепортаж

Серед звільнених напередодні з ворожого полону українських військовослужбовців - 42 співробітники системи Міністерства внутрішніх справ.

Про це повідомив у телеграм-каналі голова МВС Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, процес обміну був надзвичайно складним.

"Докладено максимум зусиль, щоб повернути наших людей додому. І це вдалося. На рідну землю повернулися 42 співробітники системи Міністерства внутрішніх справ, серед яких семеро офіцерів. Більшість - 38 військовослужбовців - бійці Національної гвардії України. Ще двоє поліцейських та двоє прикордонників", - йдеться у повідомленні.

обмін полоненими
обмін полоненими
обмін полоненими
обмін полоненими
обмін полоненими

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що Україна повернула з російського полону 95 захисників. За даними Координаційного штабу, особливість цього обміну - повернення захисників, які отримали "вироки" в РФ.

Топ коментарі
+6
показати весь коментар
19.10.2024 09:55 Відповісти
+5
Часом не ті нацгвардійці, котрі так потужно захищали ЧАЕС?
показати весь коментар
19.10.2024 08:47 Відповісти
+5
Прокопенко додав, що у російських тюрмах залишаються близько 900 бійців "Азову".
показати весь коментар
19.10.2024 08:56 Відповісти

Завантаження...