9024 відвідувача онлайн

У міноборони РФ кажуть, що пожежа на 51-му арсеналі ГРАУ сталась через "порушення вимог безпеки"

22 квітня внаслідок загоряння на території військової частини у Володимирській області сталася детонація боєприпасів, що зберігалися на складі.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Як пише російське міноборони за попередньою інформацією постраждалих немає. причина загоряння - порушення вимог безпеки під час проведення робіт із вибуховими матеріалами.

Пост міноборони РФ про пожежу на складі

Раніше повідомлялось, що у Володимирській області Росії на 51-му арсеналі ГРАУ потужна пожежа та вибухи.

Топ коментарі
+21
ну а как иначе?)))ну не могли же слабые хахлы ****** 3 склад ГРАУ второй фаршевой мотоциклетной армии мира
показати весь коментар
22.04.2025 19:20 Відповісти
+11
Ну і слава Богу...
показати весь коментар
22.04.2025 19:25 Відповісти
+9
Скільки тисяч тонн, ось що головне.
показати весь коментар
22.04.2025 19:20 Відповісти

Завантаження...