У міноборони РФ кажуть, що пожежа на 51-му арсеналі ГРАУ сталась через "порушення вимог безпеки"
22 квітня внаслідок загоряння на території військової частини у Володимирській області сталася детонація боєприпасів, що зберігалися на складі.
Про це інформує Цензор.НЕТ.
Як пише російське міноборони за попередньою інформацією постраждалих немає. причина загоряння - порушення вимог безпеки під час проведення робіт із вибуховими матеріалами.
Раніше повідомлялось, що у Володимирській області Росії на 51-му арсеналі ГРАУ потужна пожежа та вибухи.
Топ коментарі
+21 KO JT
показати весь коментар
22.04.2025 19:20 Відповісти Посилання +11 Грицько Злий
показати весь коментар
22.04.2025 19:25 Відповісти Посилання +9 Василь Довганенко #589385
показати весь коментар
22.04.2025 19:20 Відповісти Посилання 