10593 відвідувача онлайн

На Алеї пам’яті полеглих воїнів у Сумах вирізали літеру "Z": поліція встановлює зловмисників. ФОТО

У центрі Сум пошкодили банер на Алеї пам’яті

У Сумах невідомі вирізали літеру "Z" на одному з банерів, розміщених на Алеї пам’яті полеглих захисників і захисниць України на площі Незалежності.

Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні на площі Незалежності в Сумах виявили пошкодження одного з банерів на Алеї Слави. На полотні з’явився символ "Z" – знак російської агресії, що є прямою наругою над пам’яттю про наших героїв, які боролися за свободу України", - зазначив він.

Правоохоронці вже встановлюють обставини інциденту та час його вчинення. Пошук особи, причетної до акту вандалізму, триває.

Григоров повідомив, що звернувся до керівництва ГУНП у Сумській області з проханням максимально оперативно знайти винного та притягнути до відповідальності.

"Відповідне доручення – якнайшвидше відновити пошкоджене полотно та прибрати сліди вандалізму – уже надане. Ми не дозволимо зневажати пам’ять наших героїв. Кожен такий випадок – це біль для всього суспільства. Але водночас – це ще й привід згуртуватися та ще міцніше стояти за свою країну, за правду і за тих, хто віддав за неї життя", - додав він.

У Сумах вандали пошкодили банер на Алеї пам'яті воїнів

Топ коментарі
+17
Москалі своїх позбавляють громадянства - чому ми ні - це питання. Заборона безкоштовного навчання, лікування, участі у виборах тощо.
показати весь коментар
10.06.2025 19:52 Відповісти
+11
Потвора якась прокацаплена.
показати весь коментар
10.06.2025 19:48 Відповісти
+5
Коаще б доручили це місцевим. Було б швидше і одразу з вироком.
показати весь коментар
10.06.2025 19:51 Відповісти

Завантаження...