10690 відвідувачів онлайн

Перетин кордону з Молдовою: затримано 10 ухилянтів, яких вів "адмін" через телеграм, - ДПСУ. ВІДЕО+ФОТО

На Одещині військовослужбовці відділу прикордонної служби "Великокомарівка" затримали десятьох чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон з Молдовою.

Про це повідомляє ДПСУ, передає Цензор.НЕТ.

Групу помітив оператор БпЛА неподалік держрубежу. Затримання відбулося на околиці одного з сіл Роздільнянського району. Чоловіки - жителі різних регіонів України: Дніпропетровської, Харківської, Донецької, Одеської, Рівненської та Київської областей.

За даними прикордонників, "туристів" координував адміністратор телеграм-каналу, який керував ними дистанційно. Кожен заплатив від 7,5 до 9 тис. доларів у криптовалюті, не маючи жодних гарантій на успішне перетинання кордону.

На Одещині затримали 10 ухилянтів на кордоні з Молдовою

Під час затримання чоловіки намагалися втекти, але зупинилися після попереджувальних пострілів.

На всіх склали протоколи за ст. 204-1 КУпАП ("Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України"). Справи передали до суду.

Топ коментарі
+9
Лохи.Заплатили хєр зна за шо.Адмін канала може сидіть десь у тюрмі,або взагалі на Балі.
показати весь коментар
16.07.2025 13:20 Відповісти
+8
з чого ти взяв , що в ТЦК їх мають бити, чи тим паче у навчальному чентрі? Армія це не зона, тут нормальні люди, як і на гражданці.
показати весь коментар
16.07.2025 13:41 Відповісти
+6
ну вот с чего вы пишите что они ухилянты??? это нарушители держкордону, административная статья.......
показати весь коментар
16.07.2025 13:17 Відповісти

Завантаження...