До понад 15 років засуджено підпалювачку, яка виконувала замовлення РФ у Харкові, - СБУ. ФОТО
За матеріалами Служби безпеки та Національної поліції 15 років і один місяць позбавлення волі з конфіскацією майна отримала російська агентка, яка вчиняла підпали у Харкові.
Про це повідомили в СБУ, передає Цензор.НЕТ.
Як зазначається, основними завданнями, які перед фігуранткою ставив ворог, було знищення енергооб’єктів "Укрзалізниці" та цивільного транспорту. Організувавши серію підпалів, агресор сподівався розхитати внутрішню обстановку у прифронтовому місті.
Встановлено, що замовлення РФ виконувала 25-річна харків’янка, яка перебувала на іспитовому терміні за необережне завдання тілесних ушкоджень. До уваги російських спецслужбістів жінка потрапила, коли шукала "легких заробітків" на телеграм-каналах. В обмін на гроші окупанти доручили їй спалити авто місцевої жительки, яке було припарковано біля багатоквартирного будинку. Пожежа повністю знищила транспортний засіб і вогонь перекинувся на сусідню машину.
Згодом жінка отримала нове завдання: знищити релейну шафу систем сигналізації "Укрзалізниці", яка розташовувалася в промзоні обласного центру. Для цього агентка в темну пору доби облила бензином залізничне обладнання та підпалила його.
В обох випадках фігурантка фіксувала злочини на телефонну камеру для "звітності" перед куратором.
Так, на підставі зібраних доказів суд визнав її винною за ч. 2 ст. 113 (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану) та ч. 2 ст. 194 (умисне знищення майна шляхом підпалу) Кримінального кодексу України.
В СБУ зауважили, що оскільки зловмисниця має непогашену судимість за попередньою справою, то до її нового терміну увʼязнення суд додав ще один місяць.

Зате коли вийде із тюрячки то зрозуміє що всю саму цікаву частину життя провела за гратами.