11640 відвідувачів онлайн

Дрони знову атакували нафтохімічний комплекс у російському Башкортостані, - росЗМІ. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Дрони, ймовірно, повторно атакували нафтохімічний комплекс "Газпром Нафтохім Салават" у російському Башкортостані.

Про це пише ASTRA, інформує Цензор.НЕТ.

Місцеві жителі повідомили про вибухи. Над містом видніється дим.

Відомо, що 18 вересня дрони СБУ вже атакували один з найбільших у Росії нафтопереробних і нафтохімічних заводів.

Дрони атакували нафтохімічний комплекс у Башкортостані
Дрони атакували нафтохімічний комплекс у Башкортостані
Дрони атакували нафтохімічний комплекс у Башкортостані

Топ коментарі
+14
Саме цікаве - назвать місто іменем непримиренного борця проти росіян, який робив усе для відродження незалежного Башкортостану, А зараз башкири працюють на зміцненння тієї самої "Росії" та поневолення росіянами такого самого поневоленого, в минулому, народу, який не підкорився...
показати весь коментар
24.09.2025 08:56 Відповісти
+10
Ненависть різна буває... Їх ненависть - ненависть раба, а не ненависть вільної людини... їх менталітет подібний до менталітету білорусів. А його чітко сформулював один з "видатних" представників білоруського народу: "Мы, беларусы, людзи мирныя... Кто сильней - таму и падчиняемся...".
Так і у башкирів... Росія сильна - вони йдуть воювать на їх боці, щоб буть на бойі переможців... Почне програвать - почнуть всаджувать ножі, росіянам у спину...
показати весь коментар
24.09.2025 09:23 Відповісти
+6
показати весь коментар
24.09.2025 09:27 Відповісти

Завантаження...