10439 відвідувачів онлайн

Двоє підлітків намагалися підірвати авто з військовими у Полтаві, - СБУ. ФОТО

У Полтаві затримано двох неповнолітніх, які на замовлення РФ намагалися підірвати українських воїнів.

Про це повідомила пресслужба СБУ, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Відомо, що підлітки виготовили вибухівку, яку мали закласти під військове авто. Далі російські спецслужбісти планували дистанційно активувати бомбу під час наближення бійців ЗСУ до замінованої машини.

СБУ завчасно викрила наміри ворога та затримала юнаків у готельному номері, де вони споряджали вибухівку.

Хто працював на ворога?

"Замовлення рф виконували двоє 16-річних місцевих жителів, які потрапили до уваги окупантів у Телеграм-каналах з пошуку "легких заробітків".

Підлітки планували підірвати авто військових у Полтаві: що відомо?
Підлітки планували підірвати авто військових у Полтаві: що відомо?

Після цього агенти отримали від куратора з рф інструкцію щодо виготовлення саморобної бомби з підручних засобів.

Наступним етапом фігуранти мали встановити місце паркування військового авто і "погодити" його з російським спецслужбістом", - йдеться в повідомленні.

Під час обшуків у них вилучили підготовлену до теракту вибухівку та смартфони із доказами злочинів.

Наразі обом повідомлено про підозру за:

  • ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 (готування до терористичного акту, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
  • ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна).

Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+20
В 23 ще занадто юні, щоб мобілізовуватися на захист Батьківщини, але у 16 вже достатньо дорослі, щоб ставати ворожими диверсантами…
показати весь коментар
23.03.2026 10:19 Відповісти
+9
конфіскація майна, що, спартівниє дєдовськіє штани з лампасами здеруть?
показати весь коментар
23.03.2026 10:13 Відповісти
+8
хто захоче стати зрадником, той ним стане і без телеграму
показати весь коментар
23.03.2026 10:47 Відповісти

Завантаження...