Двоє підлітків намагалися підірвати авто з військовими у Полтаві, - СБУ. ФОТО
У Полтаві затримано двох неповнолітніх, які на замовлення РФ намагалися підірвати українських воїнів.
Про це повідомила пресслужба СБУ, передає Цензор.НЕТ.
Подробиці
Відомо, що підлітки виготовили вибухівку, яку мали закласти під військове авто. Далі російські спецслужбісти планували дистанційно активувати бомбу під час наближення бійців ЗСУ до замінованої машини.
СБУ завчасно викрила наміри ворога та затримала юнаків у готельному номері, де вони споряджали вибухівку.
Хто працював на ворога?
"Замовлення рф виконували двоє 16-річних місцевих жителів, які потрапили до уваги окупантів у Телеграм-каналах з пошуку "легких заробітків".
Після цього агенти отримали від куратора з рф інструкцію щодо виготовлення саморобної бомби з підручних засобів.
Наступним етапом фігуранти мали встановити місце паркування військового авто і "погодити" його з російським спецслужбістом", - йдеться в повідомленні.
Під час обшуків у них вилучили підготовлену до теракту вибухівку та смартфони із доказами злочинів.
Наразі обом повідомлено про підозру за:
- ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 (готування до терористичного акту, вчинене за попередньою змовою групою осіб);
- ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна).
Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

