Рашисти вдарили по кінотеатру в Конотопі: шестеро постраждалих. ВІДЕО+ФОТОрепортаж (оновлено)
Вдень 24 червня 2026 року війська РФ завдали удару по Конотопу Сумської області.
Про це повідомив у телеграм-каналі голова Сумсько ОВА Олег Григоров, інформує Цензор.НЕТ.
Є поранені
"Ще один удар по Сумщині сьогодні - Конотоп. росіяни атакували дронами цивільну інфраструктуру в центрі міста.
Відомо щонайменше про двох поранених - жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу. Усі наслідки удару з’ясовуємо", - інформує він.
Як своєю чергою інформує міський голова Артем Семеніхін, ворог ударив по кінотеатру.
"Є один важкопоранений.Перехожий. Відірвало ногу…Ще жінка отримала поранення шиї. Також перехожа", - йдеться у повідомленні.
Оновлена інформація
Згодом у ДСНС Сумщини повідомили, що внаслідок ворожої атаки постраждали 6 осіб.
Внаслідок влучання сталося загоряння в кінотеатрі. Через загрози повторних атак, фахівці ДСНС тимчасово призупиняли роботи. Наразі всі осередки горіння ліквідовано.




