Удар по Сумах 22 червня: важко поранений водій тролейбуса помер у лікарні. ФОТО
У лікарні помер 57-річний водій тролейбуса, який дістав надважкі травми внаслідок російського удару КАБ по околицях Сум 22 червня.
Про це повідомив голова ОВА Олег Григоров та КП СМР "Електроавтотранс".
Що відомо
Як зазначається, у момент атаки ввечері в понеділок чоловік перебував поблизу епіцентру удару.
"Увесь цей час лікарі боролися за його життя. Але поранення були надзвичайно важкими. Щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Сил пережити цю важку втрату", - зазначив голова ОВА.
22 роки працював в "Електроавтотрансі"
"Медики кілька днів боролися за життя водія тролейбуса Василя Васильовича Криштопа, але поранення виявилися надто важкими… Ворожі удари обірвали шлях нашого 57-річного колеги, який просто виконував свою мирну роботу і забезпечував життєдіяльність міста", - написали в комунальному підприємстві.
Повідомляється, що чоловік 22 роки присвятив цьому підприємству.
"Дуже добрий, ввічливий, відповідальний, завжди був готовий допомогти. Його поважали за особливу людяність, щирість, уважне ставлення до людей, а молоді водії знали як мудрого вчителя і наставника. Розділяємо глибокий біль разом з рідними. Назавжди у наших серцях", - додали в КП.
Що передувало
Нагадаємо, 22 червня у Сумській МВА повідомили, що у Ковпаківському районі внаслідок російської атаки тяжких поранень зазнав 60-річний водій тролейбуса, який рухався без пасажирів. Постраждалого доставили до лікарні у тяжкому стані.
