Ворог завдав ударів по двох АЗС у Дергачах: поранено жінку, є пошкодження. ФОТО
Росіяни двічі атакували АЗС у Дергачах на Харківщині, є постраждалі.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Харківської облпрокуратури.
Перші деталі
За даними слідства, 27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу "Італмас", атакували м. Дергачі.
Перший удар стався близько 13:40. Внаслідок влучання пошкоджено паркан автозаправної станції, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає.
Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по території іншої АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка в момент атаки перебувала у власному автомобілі на території АЗС. Також гостру реакцію на стрес дістав 34-річний працівник автозаправної станції.
Досудове розслідування
За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

