6789 відвідувачів онлайн

Ворог завдав ударів по двох АЗС у Дергачах: поранено жінку, є пошкодження. ФОТО

Росіяни двічі атакували АЗС у Дергачах на Харківщині, є постраждалі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Харківської облпрокуратури.

Перші деталі

За даними слідства, 27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу "Італмас", атакували м. Дергачі.

Перший удар стався близько 13:40. Внаслідок влучання пошкоджено паркан автозаправної станції, а також автомобілі, припарковані на території автотранспортного підприємства. Постраждалих немає.

Менш ніж за годину, орієнтовно о 14:30, ворог завдав повторного удару по території іншої АЗС. Поранення дістала 41-річна жінка, яка в момент атаки перебувала у власному автомобілі на території АЗС. Також гостру реакцію на стрес дістав 34-річний працівник автозаправної станції.

удар по азс у Дергачах
удар по азс у Дергачах

Досудове розслідування

За процесуального керівництва Дергачівської окружної прокуратури Харківської області розпочато досудові розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

Топ коментарі
+1
А влада в прифронтовых областях чим займається,крім пиляння бюджету,більше нічого не вміють робити.Де оті коменданти,голови ода.
показати весь коментар
27.06.2026 17:18 Відповісти
+1
Тільки гра якось в одні ворота. Ми винесли майже всі НПЗ і цілий список нафтобаз в радіусі 1500 км. Скоро і Омський НПЗ винесемо. А пітари виносять АЗС в прифронтовій зоні, фторая армія міра, ****. Якщо живете в прифронтовій зоні то звісно ж запасайтеся і не тільки бензином.
показати весь коментар
27.06.2026 17:39 Відповісти
+1
Але ж порівнювати виніс НПЗ і АЗС - то є якось не правильно. Від зупинки НПЗ відразу багато АЗС або закриваються, або зменшують об'єм відпуску. Перевага на нашому боці. Чи ви так не вважаєте?
показати весь коментар
27.06.2026 17:52 Відповісти

Завантаження...