8235 відвідувачів онлайн
223 588 746

Невідомі розрізали рейки заблокованої залізниці Луганськ-Попасна, - Парасюк. ФОТОрепортаж

На Луганщині невідомі перерізали залізничну колію на Попасну.

Про це написав на своїй сторінці в Фейсбуці нардеп (позафракційний) Володимир Парасюк, передає Цензор.НЕТ.
"Не знаю, хто це зробив, але я переконаний, що це були свідомі українці, яким набридла війна. Тепер точно ніхто нікуди не поїде", - розповів нардеп про пошкодження залізниці та опублікував відповідні фото.

Разом з тим, у "Штабі блокади торгівлі з окупантами" відзначили, що мова йде про заблоковану залізницю в районі Попасної (Луганськ-Попасна), а також підкреслили, що непричетні до цього інциденту.
"На "Редут Богдана" навідувалися представники поліції. Виявляється за півкілометра від "Редуту" якісь "доброзичливці" розрізали рейки."Штаб блокади торгівлі з окупантами" заявляє, що не має стосунку до цієї події. Ні штаб, ні блокувальники не мають технічних засобів для здійснення такої акції. Крім того, у неї немає ніякого смислового навантаження - гілка і так заблокована", - сказано в заяві.
Читайте також: Блокада залізничних шляхів на Донбасі незаконна, - Тука

Нагадаємо, 26 грудня народний депутат Семен Семенченко ("Самопоміч") заявив: "Ветерани починають блокаду торгівлі з окупованими територіями". У свою чергу заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука прокоментував це рішення так: "Ініціатори акції діють за межами законодавчого поля". А міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш виступив проти можливої ​​заборони на провезення товарів через лінію зіткнення на Донбасі: "Необхідно мати можливість перевозити вугілля, інакше матимемо проблему по всій країні".Джерело: https://censor.net/ua/n425174
Топ коментарі
+162
не, это донецкие ватники, чтоб нас не кормить
Неизвестные разрезали рельсы заблокированной железной дороги Луганск-Попасная, - Парасюк - Цензор.НЕТ 7844
показати весь коментар
30.01.2017 11:38 Відповісти
+135
Бензорізом різали, молодці! Взагалі треба демонтувати всі колії в ДНР та ЛНР, всі кабелі сигналізації та зв'язку!
показати весь коментар
30.01.2017 11:37 Відповісти
+128
Слава неизвестным! Молодцы.Нужно уничтожать инфраструктуру оккупантов и создавать им невыносимые условия для проживания на Донбассе. Кацапы Москву спалили ,когда французы подошли к ней,а наши Пэти Оффшорные торгуют с оккупантом и убийцей украинского народа.Тьфу,нечисти!
показати весь коментар
30.01.2017 11:37 Відповісти

Завантаження...